PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • erplander
    ekrelander
    • Oct 2008
    • 1029

    #1

    PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

    PokkeriProd.com foorumil on taas au esitleda PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlusi, järjekorras kolmandaid! Mäletatavasti on senisteks võitjateks olnud Fortune ja Pahvak. Kas sina oled järgmine?

    Kuidas osaleda?
    Võistlusel osalejad panustavad ühisesse auhinnafondi €20 suuruse osalustasu, mis tuleb kanda foorumi liikme erplander pangakontole: XXXXXXXXXXXXXX (ülekande selgitusse oma foorumi kasutajanimi) ja anda sellest teada ka SIIN teemas. Erandkorras on võimalik tasuda ka sõbraülekandega Olympic Online või Triobeti kontole, selleks palun pöörduda erasõnumiga. Kui rahad laekunud, lisatakse mängija osalejate nimekirja. Aega registreerimiseks, rahade kandmiseks ja ka osalussoovist loobumiseks on kuni 2. aprillini kell 18:00. Pärast seda tehakse lõplik nimekiri ja loositakse esimese ringi võistluspaarid. Võistlusel osalejate arv on piiratud 64-ga. Kui saab olema enam soovijaid, siis eelis on varem osalustasu üle kandnutel.

    Millal toimub?
    Stardipauk antakse esmaspäeval, 4. aprillil 2011 ja iga ring kestab täpselt nädal aega. Olenevalt osalejate arvust kestab turniir maksimaalselt mai keskpaigani. Kui mängijatel kulub mängimiseks vähem aega (tõenäoliselt poolfinaal ja finaal) ja osalejad on nõus, siis on võimalik, et mõni ring kestab vähem, kui nädala.

    Mis on auhindadeks?
    Kui osaleb...
    kuni 32 mängijat, siis raha saavad neli esimest (50%, 25%, 15%, 10%);
    33-64 mängijat, siis raha saavad kaheksa esimest (35%, 20%, 15%, 10%, 5%, 5%, 5%, 5%).
    Peale selle saab esikoha omanik 2011. aasta PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistluste võitja tiitli ja PokkeriProd.com pusa.

    Kus mängitakse?
    Mängijad, kes on vähemalt 21 aastat vanad, peavad omama kontot ja olema võimelised mängima nii PokerStarsis KUI KA Full Tilt Pokeris. Mängijad, kes on 18-20 aastat vanad, peavad oma mängud Full Tiltis.
    Seega palume võistlusele registreerida üksnes mängijatel, kes omavad kontot ja saavad mängida nendes pokkeritubades. Palume selle tingimuse suhtes mõistvat suhtumist, see tagab, et osaleda saavad võimalikult paljud foorumi liikmed.

    PokerStarsis soovitame mängida Home Games funktsiooni abil osalejate endi poolt sobiva algusajaga ja sobiva sisseostuga (või hoopiski Play Money’ga) loodud heads-up mängudes. Oma Home Games klubi ja turniiride loomine võtab aega vaid mõned minutid.

    Mängude loomisel soovitatavad valikud:
    Game: Hold’em No Limit
    Players Per Table: 2
    Format: Shootout
    Game Speed: Normal
    Payout: Winner Takes All
    Blind Interval: 10 minutes
    Starting Chips: 3,000

    Full Tilt Pokeris soovitame mängida Double Stack Heads Up Sit & Go mängudes (Starting Chips: 3000).

    Kokku mängitakse igas paaris kolme võiduni, seega võib iga vastasseis kesta kolm kuni viis mängu.

    Paarid võivad mängida ka muid Heads-Up turniire Pokerstarsi või Full Tilti keskkonnas, aga kui ei saavutata kokkulepet, on kohustuslik mängida eeltoodud soovitatavates formaatides.

    Kaua on aega mängimiseks?
    Mängud tuleb mängida kindlaksmääratud ajal. Reeglina antakse uue ringi stardipauk esmaspäeval kell 00:00 ja tulemused tuleb esitleda pühapäeval enne kella 23:00. Kui tulemusi ei ole 23:00-ks, siis mängust eemaldatakse mängija, kes ei ilmunud välja või ei suutnud kokkulepet saavutada. Kohtunikuks on Pokkeriprod.com administraator.

    Kõik ideed, arutlused ja küsimused on teretulnud ning vajadusel viiakse sisse ka muudatusi.

    Registreerunute nimekiri:
    1. ranka
    2. erplander
    3. Ecuador13
    4. sixmax
    5. lebovend
    6. MeelisV
    7. fyte
    8. Simmo
    9. taavi
    10. Char
    11. atsetoon
    12. Peedu
    13. mislinn
    14. 5lehte
    15. Tigrano
    16. Fortune
    17. Rage
    18. K2snakas
    19. Muusik
    20. fiskars
    21. alaska
    22. Supsti
    23. Platinum

    TULEMUSED: http://www.bracketmaker.com/tmenu.cfm?tid=395599
    Last edited by erplander; 19.04.11, 01:59.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

    Teema on legit ja see aasta unustasime ise ära ning laseme erplanderil korraldada. Kuna ainult 7 päeva regamiseks siis ärge jääge viimasele hetkele!

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

      .
      Last edited by hotcocacola; 26.03.11, 04:14.

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #4
        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

        Pole pappi

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #5
          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

          I'm in.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

            Saatke siis võimalikult kiirelt papid ära, et erplander saaks nimekirja kinnitada ja et ei jääks viimasele hetkele nagu tavaliselt.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

              editisin enda posti, see aasta ei osale. Aprillis olen välismaal puhkamas ning tõenäoliselt läheb liiga kiireks, gl

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #8
                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                Vast leian ikka ka selleks seekord aega, üritan võimalikult kiirelt ülekande ära teha.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                  Ei meeldi väga, et buyini vähendatud on. Aga tuleb ikka osaleda!

                  Comment

                  • erplander
                    ekrelander
                    • Oct 2008
                    • 1029

                    #10
                    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    editisin enda posti, see aasta ei osale. Aprillis olen välismaal puhkamas ning tõenäoliselt läheb liiga kiireks, gl
                    Selge, endal eelmistel kordadel sama põhjus olnud, miks pole saanud osaleda...

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Ei meeldi väga, et buyini vähendatud on. Aga tuleb ikka osaleda!
                    Seda põhjusel, et oleks enam osalejaid. See ikka rohkem tiitli peale turniir, bankrolli paisutamiseks on netis piisavalt muidki. Nii et kasutage head võimalust, osalustasu ligi poole väiksem kui mullune $50.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #11
                      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                      Siin on pidevalt näha olnud, et kui suur sisseost on mängijaid vähe ja need kes tahavad suuremat buy-inni ise ei viitsigi üldjuhul osaleda jne

                      Comment

                      • taavi
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 684

                        #12
                        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                        Osalen.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Peedu
                          Jube Noob
                          • Aug 2009
                          • 179

                          #13
                          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                          Tulen ka osalen.
                          Raha makstud.
                          Last edited by Peedu; 26.03.11, 15:45.

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #14
                            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                            Ma osalen ka. Raha saadetud.

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #15
                              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                              Njh kui ainult play moneyga toimub siis osaleks kh, ei vici eriti rahasid PS v6i FTP liigutama hakata:)

                              Comment

                              Working...