PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

    Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    Njh kui ainult play moneyga toimub siis osaleks kh, ei vici eriti rahasid PS v6i FTP liigutama hakata:)
    Selle lepid vastasega ise kokku.

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #17
      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

      njh...v2ga ei vici vist jamada siis, aga natuke on veel aega kah:)

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #18
        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

        Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
        njh...v2ga ei vici vist jamada siis, aga natuke on veel aega kah:)
        no mis sul jamada, mul ka raha pole sees nendes tubades, ma üldse ei põe, löömegi play money lauad lahti ja profit

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #19
          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

          eem ja siis kui vastane ytleb, et ta ei taha play money laudades m2ngida???? aga noh mb samas pappi on, et vast ei teki probleeme...

          Comment

          • erplander
            ekrelander
            • Oct 2008
            • 1029

            #20
            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

            Paarides peab mängima VÄIKSEIMA sisseostuga, mis ükskõik kummale vastuvõetav on. Kui üks osapool eelistab mängida play money peale, peab teine sellega nõustuma.

            Full Tiltis ei saa play money peale heads-up sng-sid teha (tegelt saab, aga väga kõrgete play money summade peale ). Samas võib ju omavahel kokku leppida, et üks osapool kannab teisele $5.50 transferiga, kui vastane on eelnevalt tema pangakontole kandnud €4. Odavaim Full Tilti heads-up sng on $1.10.

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #21
              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

              Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
              eem ja siis kui vastane ytleb, et ta ei taha play money laudades m2ngida???? aga noh mb samas pappi on, et vast ei teki probleeme...
              Imo peaks asi nii olema, et kui 1 vastane pole nõus päris raha peale mängima, siis on teine sunnitud mängima play money tournamenti.

              Comment

              • erplander
                ekrelander
                • Oct 2008
                • 1029

                #22
                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                Imo peaks asi nii olema, et kui 1 vastane pole nõus päris raha peale mängima, siis on teine sunnitud mängima play money tournamenti.
                Jep, oleks loogiline, jõudsin just sama mõtte samal ajal kirja panna...

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #23
                  Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                  ma ei saa aru mis meistrivõistlused need on kui raha peale mängida ei tohi kui teine nõus ei ole. pigem peaks olema ikka miinimum formaat ikkagi rahaline kasvõi see 1+0,1 vms. Kui raha ei ole siis ei saa ju pokkerit mängida. Lihtne.

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #24
                    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                    Wat?
                    MTTsid peaks ka mängima siis "päris rahaga"? Ei saa sust aru.
                    Rahaks ongi see 20 juuri ju, mis igayks maksab.

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #25
                      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      ma ei saa aru mis meistrivõistlused need on kui raha peale mängida ei tohi kui teine nõus ei ole. pigem peaks olema ikka miinimum formaat ikkagi rahaline kasvõi see 1+0,1 vms. Kui raha ei ole siis ei saa ju pokkerit mängida. Lihtne.
                      lives on headsupis nii, et algul on turnale buyin ja siis võtavad lauas mõlemad taskust rahapataka välja ja mängivad selle?

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #26
                        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                        ei saa aru mille eest sina MTT-si mängid, kuid ilma rahata on suht raske nendesse sisse osta tõesti.


                        Edit

                        Charil on hea point. u win. kuid sellisel juhul peaks kõik mängima nn play moneyle defaultis.
                        Last edited by Provoker; 26.03.11, 18:16.

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #27
                          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                          20 euriga ostadki ju võistlustele sisse läbi foorumi, aju blokib v?

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #28
                            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                            ei saa aru mille eest sina MTT-si mängid, kuid ilma rahata on suht raske nendesse sisse osta tõesti.


                            Edit

                            Charil on hea point. u win. kuid sellisel juhul peaks kõik mängima nn play moneyle defaultis.
                            no default ongi playmoney, aga kui mängijad tahavad lisaks omavahel raha peale mängida , siis peaks see võimalus olema, võta seda nagu sidebetti nende vahel

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #29
                              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                              ei saa aru mille eest sina MTT-si mängid, kuid ilma rahata on suht raske nendesse sisse osta tõesti.


                              Edit

                              Charil on hea point. u win. kuid sellisel juhul peaks kõik mängima nn play moneyle defaultis.
                              Mul oli sama point ju :(
                              live headsup SNG asemel kasutasin ma MTTsid, turniir on turniir.

                              Comment

                              • sixmax
                                Jube Noob
                                • Nov 2010
                                • 182

                                #30
                                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                                Aight, let's do this thing!

                                Comment

                                Working...