*** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #181
    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

    ja 20-ne mängijaga turniiridel top10 punne andmine on minu arvates vale, sest väga nõrgad/halvad mängijad saavad väga lihtsalt punktidesse. Teinekord võid isegi sit outides saada punne.

    Comment

    • erplander
      ekrelander
      • Oct 2008
      • 1029

      #182
      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

      Heh, minu loogika ütleb taas vastupidist, et liiga lõpuks on osalema jäänud vaid parimad mängijad ja tänu sellele on nad igati ära teeninud samad punktid kui liiga alguses suure fishide kontsentratsiooniga turniiridel :)

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #183
        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

        Ma ikka selle poolt, et need kes cashivad, saavad ka vastavalt punkte.
        Aga kui on näiteks LenCi valemi järgi, siis tahaks ikka iga turna alguses teada mis kohalt punktid hakkavad. Mitte et sain mingi 10 koha ja ei tea kas sain punktikohale või mitte.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #184
          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

          Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
          Ma ikka selle poolt, et need kes cashivad, saavad ka vastavalt punkte.
          Aga kui on näiteks LenCi valemi järgi, siis tahaks ikka iga turna alguses teada mis kohalt punktid hakkavad. Mitte et sain mingi 10 koha ja ei tea kas sain punktikohale või mitte.
          Nõus.

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #185
            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

            Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
            Ma ikka selle poolt, et need kes cashivad, saavad ka vastavalt punkte.
            Aga kui on näiteks LenCi valemi järgi, siis tahaks ikka iga turna alguses teada mis kohalt punktid hakkavad. Mitte et sain mingi 10 koha ja ei tea kas sain punktikohale või mitte.
            erplanderi süsteem on parem ja jätkub põnevust lõpuni ehk.

            Kui esimesele turnale tuleb 60 inimest, siis võitja saab 40% ehk 240EUR. Viimastel turnadel, kui on 20 osavõtjat, siis võitja saab 80EUR ehk on vaja kolme turna võitu, et esimese turna võitjaga konkureerida.

            Triobeti valem võttis osavõtjate arvust ruutjuure, seega silus mõnevõrra osavõtjate arvust tingitud suurt erinevust.

            Veel parim oleks aga minu meelest sarnaselt Nordicule, kus arvesse läks 5 paremat. Lisaks siis veel main event. Igaühel siis võimalus hittida veel ja toob ka lõpus rahva kohale.

            Edit: asja parandab see, kui liiga kohad 2-5 oleks ka kuidagi hinnatud. Kui siis keegi suveräänselt eest ära saab, jääb teistel ka millegi nimel mängida.
            Last edited by kilu6; 01.09.10, 15:22.

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #186
              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

              Triobeti raha jaotused siis umbes nii:

              41-60 mängijat:
              1. 40%
              2. 25%
              3. 15%
              4. 10%
              5. 6%
              6. 4%

              40 mängijat:
              1. 40%
              2. 24%
              3. 16%
              4. 12%
              5. 8%

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #187
                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                Pokkeritoad oma liigadel annavad punne võimalikult pakjudele ja võimalikult ligilähedaste väärtustega, et säilitada kõigile võimalik konkurents esikohale. See ei ole nende suuremeelsest lahkusest vaid hoida mängijate arv võimalikult suurena, mis omakorda genereerib neile võimalikult palju reiki ja soosib mängijaid deponeerima.

                Meie oma liigas ei taha reiki ega deponeeringuid vaid selgitada välja parim mängija antud liigas. Too liiga muidugi ei tee kedagi heaks/halvaks aga kui taas Madis Very või keegi teine eelmise liiga võitja saavutab taas kõrge koha hakkab juba midagi tähendama.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #188
                  Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                  mõelge mingi valem välja ala osalejate arv jagatud kahega ning sellest ruutjuur blablabla.

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #189
                    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                    erplanderil mingi pind pepus või?

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #190
                      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                      Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                      erplanderil mingi pind pepus või?
                      kriitika on õnnistus, veel suurem õnnistus on kriitikat taluda

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #191
                        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                        :)

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #192
                          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                          Kas enne turniiriliiga algamist esilehele uudis ka ülesse pannakse?
                          Kindlasti tooks osavõtjaid juurde..

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #193
                            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                            Panen seda hiljemalt laupäeva hommikuks. Punktisüsteemi taga seisab kõik. Korjan helgemad pead homse (tänase siis) päeva jooksul kokku, arutab läbi ja võtab vastu viimse otsuse.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #194
                              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                              See teema nüüdseks lukku ning ametlik teema avalikustatud, mille leiab aadressilt: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4807

                              Comment

                              Working...