Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***
ja 20-ne mängijaga turniiridel top10 punne andmine on minu arvates vale, sest väga nõrgad/halvad mängijad saavad väga lihtsalt punktidesse. Teinekord võid isegi sit outides saada punne.
ja 20-ne mängijaga turniiridel top10 punne andmine on minu arvates vale, sest väga nõrgad/halvad mängijad saavad väga lihtsalt punktidesse. Teinekord võid isegi sit outides saada punne.
TC
Comment