*** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • erplander
    ekrelander
    • Oct 2008
    • 1029

    #121
    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

    PL päästab niipalju, et hoiab flippamist veidi enam kontrolli all :)
    FL ei sobinud enamusele.

    Aga kui tõsiselt rääkida, siis Main Event võiks näiteks küll 10k stäkiga (alglevel 25/50) ja antedega olla. Midagi sarnast nagu Sunday Milli struktuur.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #122
      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

      IMO ei ole ju vahet, kas ME on 10k stäkiga ja 25/50 levelid või siis 5000 stäkk ja 10/20 levelid.

      Peale lõunat panen turniirikava teele kui veel midagi siis viimane võimalus.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #123
        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

        IMO ei ole ju vahet, kas ME on 10k stäkiga ja 25/50 levelid või siis 5000 stäkk ja 10/20 levelid.

        Peale lõunat panen turniirikava teele kui veel midagi siis viimane võimalus.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #124
          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

          issand jumal, mis sa kiunud. üks turniir kõigest ju jeesus christ ..

          Flippamis skill peab kuskil avalduma

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #125
            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

            Mingi muu koht kui Trio võiks olla, sest veel on päris palju alla 21 aastaseid kes seal mängida ei saa.

            /Unibet?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #126
              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

              Algselt postitas Rigged Vaata postitust
              Mingi muu koht kui Trio võiks olla, sest veel on päris palju alla 21 aastaseid kes seal mängida ei saa.

              /Unibet?
              Kindlasti mitte.

              EDIT: PS! TrioBet on täpselt samas võrgus, mis Unibetki. Mina vahet siin anywya ei näe v.a. see, et alla 21 ei saa mängida.

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #127
                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Kindlasti mitte.

                EDIT: PS! TrioBet on täpselt samas võrgus, mis Unibetki. Mina vahet siin anywya ei näe v.a. see, et alla 21 ei saa mängida.
                See ongi vahe, et alla 21 aastased ei saa mängida, see ei ole ju Pokkeriprode turniiriliiga kui osad mängida ei saa.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #128
                  Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  issand jumal, mis sa kiunud. üks turniir kõigest ju jeesus christ ..

                  Flippamis skill peab kuskil avalduma
                  +1

                  Kas kõik turbo SNG'de tüübid on siis naljamehed? Nende $/h on suurem kui tava SNG'de mängijatel... Premiumide ootamine ei ole pokkeris skill, viimati oli see "skill" 5 aastat tagasi. Minu poolest võiks turbo olla kasvõi tavalise 1500 algstäkiga, aga 2000 on küll max.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #129
                    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                    1 küsimus veel enne kui ära saadan. kas lisame parooli või mitte? Ma laseks parooli vabalt, mis võib tekitada suuremaid fielde (vähe usutav).

                    Teiseks selle parooli saaks see vend ikkagi, kes seda mängida tahaks. Foorumile oleks see muidugi tasuta promo.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #130
                      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                      pane parool imo ... lambi vendi pole vaja kuna ikkagi ju foorumi liiga see

                      Comment

                      • erplander
                        ekrelander
                        • Oct 2008
                        • 1029

                        #131
                        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                        +1

                        Kas kõik turbo SNG'de tüübid on siis naljamehed? Nende $/h on suurem kui tava SNG'de mängijatel... Premiumide ootamine ei ole pokkeris skill, viimati oli see "skill" 5 aastat tagasi. Minu poolest võiks turbo olla kasvõi tavalise 1500 algstäkiga, aga 2000 on küll max.
                        Kui eesmärgiks on teha soliidne turniiriliiga, siis on selline jutt ülimalt kohatu.

                        Ja eks see turboturniir oma märgi jäta sellele liigale. Mina seda näiteks nii tõsiselt ei võta enam tänu sellele.

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #132
                          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                          mulle tundub, et sa oled ainuke kellel selle turbo vastu midagi on...

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #133
                            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                            Turbo turboks, mind häirib pigem see, et ma ei saa mängida, sest pole veel 21. Shame.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #134
                              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              pane parool imo ... lambi vendi pole vaja kuna ikkagi ju foorumi liiga see
                              Ma ei näe selles midagi halba sest rõhutan veelkord -- auhinnalistele kohtadele (mida garanteerib PP) saavad pretendeerida ainult kasutajad, kellel oli siin foorumi kasutaja olemas enne liiga ilmumist lobbysse.

                              Paroolid ju panen anywya kõik korraga üles, sest tegu ei ole freerolliga. Ja kui sel juhul miski lambivend tahab mängida saab ta paroolid siit anyway aga sel juhul tõesti lambivend pretendeeriks garanteeritud auhinnale.

                              Peale selle lambivennad on reeglina dead money -- teevad nii fieldi suuremaks, softimaks ja auhinnafondi rasvasemaks.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #135
                                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                                Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                                Turbo turboks, mind häirib pigem see, et ma ei saa mängida, sest pole veel 21. Shame.
                                Kõige suurem jama seisneb selles, et kui me teeme mõnes tuntud pokkeritoas - FTP, PokerStars, Unibet siis ühel hetkel võib neil keset liigat olla litsents ja kui tabeli eesotsas on 18 aastased siis tekib sellest paksu pahandust.

                                Teisalt jälle turniiride korraldamine litsensteeritud pokkeritoas on tänutäheks pokkeritoale ,et nad üldse viitsisid litsentsi hankida.

                                Comment

                                Working...