Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***
Hilisemaks ei taha viia? Kl 20:00 või 21:00, va HU. Isegi 22:00 oleks parem kui 18. Esialgne plaan oli vist, et reedeti kl 18 või 19 oleks enne pidu, aga pühapäeval ka pidu?
Main eventil peaks kaal olema siis 2.5x tavaturniir? Ja warmup võiks olla ka 10 või siis kui on 5, siis punktide kaal poole väiksem võrreldes tavaturniiriga = väike huvi.
Kui teha warmup, siis see võiks olla tund enne finaali.
Enne vastava turniiri algust oleks vist piisav.
Hilisemaks ei taha viia? Kl 20:00 või 21:00, va HU. Isegi 22:00 oleks parem kui 18. Esialgne plaan oli vist, et reedeti kl 18 või 19 oleks enne pidu, aga pühapäeval ka pidu?
Main eventil peaks kaal olema siis 2.5x tavaturniir? Ja warmup võiks olla ka 10 või siis kui on 5, siis punktide kaal poole väiksem võrreldes tavaturniiriga = väike huvi.
Kui teha warmup, siis see võiks olla tund enne finaali.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
TC
Comment