*** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #46
    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Stud on nagu must notsu - game is dead.
    Ma vahepeal tõsiselt mõtlesin 1/2 studi mängima hakata, kuna see oli üsna mahlane, aga laudu on ainult neli ja need surid ka iga 10min tagant välja st üsna mõttetu. Rake on ka 2x väiksem :D http://www.pokerhand.org/?5559685


    turniiriliiga kohta ütleks seda, et isiklikult ei saa osaleda, kui toimub trios.

    Comment

    • vinney
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 473

      #47
      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

      okmybad

      Comment

      • erplander
        ekrelander
        • Oct 2008
        • 1029

        #48
        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Stud on nagu must notsu - game is dead.
        Don't really think so.

        Stud ja Stud8 kuuluvad populaarsust võitvate segamängude HORSE ja 8-Game koosseisu, nii et peab seda mängu oskama enivei ja kui liiga saab toimuma Triobetis, siis võiks ikka üks Stud mäng olla ka sees, sest HORSE-t ega 8-Game'i seal ei pakuta. Eriti kui Limit Hold'em ka välja jääb, siis poleks ühtki limit mängu.

        Paljude jaoks võivad limit mängud tunduda üleeilse päevana, aga ometi on nad väga elujõuliselt kõigi suurte pokkerifestivalide ja meistrivõistluste kavas (WSOP, WCOOP, Eesti MV, Eesti online MV jne). Samuti näiteks olevat 7 Stud ka Olympicu dealers choice rahamängu valikus (ei tea, ise ei mängi seda).

        Ei teeks üldse paha mõnikord vahelduseks ka muid mänge lisaks NLH-le ja PLO-le proovida, eriti selle mõttega, et need üldse rooste ei läheks ja täielik võhik segamängudes poleks.

        Comment

        • Muckyourcards
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2009
          • 352

          #49
          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

          IMHO, võiks siis 2 liigat tulla, üks Triobetis ja teine neile, kellel ei ole võimalik Triobeti keskkonnas osaleda siis Pokerstarsi keskkonnas.

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #50
            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

            Kindlasti võiks olla vähemalt üks HORSE ja/või stud turna, samuti üks limit holdem.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #51
              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

              oleks palunud küll üks stud ka sisse. kahte on ilmselt võimatu saada.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #52
                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                ranka, pane buyini-polli 15$
                Oot. See poll vigane, ma ei oska muuta :(

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                  Uus poll aadressil:http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4514

                  Sinna keegi ei komenteeri vaid ainult hääletage!!!!!

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #54
                    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                    Algselt postitas eddi Vaata postitust
                    sorry aga ikka pead kuulama, sest mina näiteks tõesti ei saa, proovisin järgi, väga range süsteem ikka
                    aga nojah, sitta kah...

                    Kui turniir algab alles septembrist, siis on sul piisavalt aega et ema või isa ära sebida, et to endale triobeti konto teeks ja saadaks kõik vajalikud dokumendid neile, ega nad ei tule sul kontrollima kes sul seal arvuti taga sedPokkeriprode liiga turniiri mängib

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #55
                      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                      aga ma sõbra kontoga võin mängida?

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #56
                        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                        aga ma sõbra kontoga võin mängida?
                        Kes see seda keelama sul tuleb? Kas MTA vennad tulevd kontrllima, kes selle kontoga parasjagu mängib? I guess not, nii et paluks mitte enam tuua probleemiks seda, et ei ole 21 täis, ei saa osa võtta

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #57
                          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                          aga ma sõbra kontoga võin mängida?
                          Feimi saab lihtsalt teine username, muud pole midagi :D

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #58
                            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                            Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                            Feimi saab lihtsalt teine username, muud pole midagi :D
                            Selle vältimiseks olekski asjalik vanematega(õe,vennaga) kokku leppida, et selline asi tulemas ja panna oma isale[emale, vanemale vennale(õele)] username-ks endale sobilik nimi ja kõik toimib kenasti

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #59
                              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                              Sisseostu polli esmase tulemused:

                              $5 10 20.41%
                              $10 20 40.82%
                              $15 17 34.69%
                              $20 10 20.41%

                              Mis minu arvates tähendab seda, et vähem populaarsed eventid peaksid (mitte NLHE mängud) olema $5 kanti ja NLHE mängud kas $10 või $15 ning Main Event(id) $20. Kuna tõenäoliselt toimub TrioBetis siis väga võtame $15 sisseostu, mis läheb €10 sisseostuks tava eventide puhul.

                              Comment

                              • Rahapada
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1178

                                #60
                                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                                ne1 up for moni change, kui trios on?

                                edit: ilmselt siiski tegin nalja, a kuidagi peaks siis raha ligutama hakkama, tüütu

                                Comment

                                Working...