Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***
Ma vahepeal tõsiselt mõtlesin 1/2 studi mängima hakata, kuna see oli üsna mahlane, aga laudu on ainult neli ja need surid ka iga 10min tagant välja st üsna mõttetu. Rake on ka 2x väiksem :D http://www.pokerhand.org/?5559685
turniiriliiga kohta ütleks seda, et isiklikult ei saa osaleda, kui toimub trios.
Algselt postitas Pahvak
Vaata postitust
turniiriliiga kohta ütleks seda, et isiklikult ei saa osaleda, kui toimub trios.


Comment