*** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #76
    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

    Olen selle poolt, et enamus mänge oleks holdem ja plo, stud-dest ei pea lugu :)

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #77
      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

      Holedm ja PLO HI võiks olla .. muid mänge ei soovi n2ha :D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #78
        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

        Lootsin tegelt tänaseks esmased turniirikavad valmis saada aga kuna oli väga palju jookmsist siis need hilinevad ja hiljemalt homme õhtuks on esmane või esmased turniirikavad üleval ootamaks tagasisidet.

        Comment

        • miksnii
          Grinder
          • May 2009
          • 580

          #79
          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

          Mingi Razz/27single vms võiks ka sees olla.
          Muidu kisub ikka maru 1seks.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #80
            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

            badugi, no limit omaha, 7 game, 8 game, HA, OA, FL HU, FL plo, FL nlhe jne :D

            kõik sisse!

            Comment

            • MrRiver
              Grinder
              • Oct 2008
              • 735

              #81
              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              badugi, no limit omaha, 7 game, 8 game, HA, OA, FL HU, FL plo, FL nlhe jne :D

              kõik sisse!
              Kui see iroonia poleks olnud, oleks kahe käega poolt.

              LOL@ FL PLO ja FL NLHE, fish.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #82
                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                või noh :D jah, saite aru kyll mida mõtlesin :D:D

                Comment

                • vinney
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 473

                  #83
                  Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                  funny

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #84
                    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Lootsin tegelt tänaseks esmased turniirikavad valmis saada aga kuna oli väga palju jookmsist siis need hilinevad ja hiljemalt homme õhtuks on esmane või esmased turniirikavad üleval ootamaks tagasisidet.
                    Ootame huviga

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #85
                      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                      Pole viitsinud tegeleda, vaja veel homseks üks turniirikava ära teha ja ei ole viitsinud sellegagi alustada. Megalaisaks olen läinud, viimastel päevadel veel HU laudades bumhuntinud ja pokker tundub funnim kui foorumis kolamine.

                      Ehk lootus õhtuks üles panna

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #86
                        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        viimastel päevadel veel HU laudades bumhuntinud ja pokker tundub funnim kui foorumis kolamine.
                        kiire vahepeane küsimus, kuidas selle oled saavutand? lihtsalt lased vahepeal hu, plo, jne? Mul vägisi viskab see multitablemine fr-s kopa ette aeg-ajalt ja igasugused mõtted sellest hoidumiseks on kahe käega vastu võetud.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #87
                          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                          Sest HU-s olen lifetime $10k kaotanud ja mõtlesin, et viimane aeg end kokku võtta ja paremaks saada.

                          FTP muidugi suckib 100-ga HU mängimiseks, sest uus waiting list on nii fucking haige. Teed FR HU-d siis insta on kohe laud täis ja HU laudades alati miski bumhunter ootab. Neid pedesid hit and runnin.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #88
                            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                            Kas 10k$ on läinud:
                            a) enamjaolt tildi
                            b) bad lucky
                            c) skilly
                            raisku?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #89
                              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              Kas 10k$ on läinud:
                              a) enamjaolt tildi
                              b) bad lucky
                              c) skilly
                              raisku?
                              See on võetud lifetime 2 to 2 players ehk siis kõik HU ja FR lagunenud lauad ka ning graafik jookseb ainult alla.



                              Lõpu tõus on siis viimase nädala HU

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #90
                                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                                Turniiride esialgne kava:



                                Punktid esialgne jaotamise plaan (Erplanderi unibeti süsteem):
                                1. koht - 20 punni
                                2. koht - 18 punni
                                3. koht - 16 punni
                                4. koht - 14 punni
                                5. koht - 12 punni
                                6. koht - 10 punni
                                7. koht - 9 punni
                                8. koht - 8 punni
                                9. koht - 7 punni
                                10. koht - 6 punni

                                Auhinnad:
                                On täiesti lahtised :( :(:( Ideid on mitmeid aga kõik tunduvad suht pasad. Kõige enne me ei suuda garanteerida anyway suurte väärtustega auhindu, et mängijad mängiks seda ainult auhindade pärast. Pigem on see for fun üritus.

                                Ideid on olnud mitmeid aga kõik tunduvad väga pasad. Karikate lihtsalt ei viitsi jamada ja too turniirliiga ei olegi nii väärtuslik, et alati miski karikas välja anda. Turniirid piletides jagamine oleks ka idee aga miks sundida inimesi mängima turniire. Rahas anda on ka väääääga labane.

                                Arvan, et auhinnad anname jälle jooksvalt, sest nagu enne mainisin, keegi seda anyway auhindade pärast ei maini. Üks tore idee oleks tegelt selline, et kui me priiduga läheme see aasta ka Orlovile siis võtaks liiga võitja kaasa ning teeks talle turniiripileti ja kasiinos joogid välja :) Selline üritus tunduks kõige lahedam aga jällegi inimestel ei pruugi olla selleks ajaks vaba aega. Seega jääb hetkel auhind lahtiseks, midagi ikka paneme välja, kasvõi orbiti nätsu või toome lilligi.

                                Lisaks veel niipalju, et nüüd on viimane aeg suuke lahti teha, sest aeg taob jalaga perse. Ülehomseks tahaks turniirid teele panna ja lasta need ära teha. Vaikselt võite hakata TrioBetti pappi kandma.

                                PS! Ma arvan, et seekord turniiridele ei pane parooli peale aga paneme reegliks, et mängija, kes kandideerib PokkeriProd.com lisatud auhinnale peab olema reganud meie foorumisse ennem turniiriliiga algust.

                                Comment

                                Working...