*** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #61
    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

    Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
    ne1 up for moni change, kui trios on?

    edit: ilmselt siiski tegin nalja, a kuidagi peaks siis raha ligutama hakkama, tüütu
    sinna saab ju sebist ja swedist kanda

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #62
      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

      Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
      ne1 up for moni change, kui trios on?

      edit: ilmselt siiski tegin nalja, a kuidagi peaks siis raha ligutama hakkama, tüütu
      Issand, tunduks nagu tahate TrioBet'i tuhandeid eurosid kanda turniiriliigal mängimise jaoks?! Turniiride sisseostud on tõenäoliselt €10 ehk natuke rohkem kui 160 krooni. Korra nädalas SEB-st/SWED-ist 160 eeki liigutada on tüütu ja raske?!

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #63
        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

        Yes

        Comment

        • Rahapada
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1178

          #64
          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

          ei, vinguda on kerrge ... muud midagi TB Live'i jaoks peaks samuti kandma, nkn

          Comment

          • Sebastian_du
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 232

            #65
            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

            Üks asi mida kindlalt jälgima peaks on punktide jagamine. 1-10 10-1 on möga imo. Arvestama peaks osavõtvate mängjate hulka ja re-buy omal ka re-buysid. Seega mingi konfiga läbi korrutama.

            Comment

            • erplander
              ekrelander
              • Oct 2008
              • 1029

              #66
              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

              Vastupidi, koefitsendid teevad asja keeruliseks ja segaseks, punktisüsteem olgu lihtne ja arusaadav. See motiveeriks pisut enam osalema ka vähepopulaarsetel turnadel, kuna nende eest võimalik saada samu punkte, mis populaarsematel. Kõik turniirid olgu võrdse kaaluga, v.a Main Event, mis topeltpunktidega.

              2 head punktisüsteemi top-10'le: kas Eurovisiooni oma (12, 10, 8, 7... 1) või see Unibeti Liiga oma.

              Rebuy'd unustage ära mingite vähegi tõsiste liigade raames.

              P.S. Samuti võiks turnad olla veidi diibima struktuuriga kui mullu. Ehk siis Triobetis algleveliga 10/20 oleks algstäkk 3000 paras enamus turnade puhul (levelite pikkuseks 15 min), Main eventi puhul 5000. Täpselt nagu oli Online Eesti MV turnade puhul. Turnad kestsid 3-4 tundi, arvestades PP liiga mõnevõrra madalamat osalust, kestaksid need 2-3 tundi. Mullu vist üle 2 tunni naljalt ei kestnud, seega olid liiga turbod.

              Seda ka veel, et juhul kui Online Eesti MV toimub taas Unibetis ja PP Liiga Triobetis, siis oleks hea PP Liigas teha paus sel nädalal. Mullu toimus Online EMV Põhiturniir oktoobri eelviimasel pühapäeval, usutavasti on see tänavu samamoodi, aga võin uurida.
              Last edited by erplander; 04.08.10, 21:22.

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #67
                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                Algselt postitas erplander Vaata postitust
                Vastupidi, koefitsendid teevad asja keeruliseks ja segaseks, punktisüsteem olgu lihtne ja arusaadav. See motiveeriks pisut enam osalema ka vähepopulaarsetel turnadel, kuna nende eest võimalik saada samu punkte, mis populaarsematel. Kõik turniirid olgu võrdse kaaluga, v.a Main Event, mis topeltpunktidega.

                2 head punktisüsteemi top-10'le: kas Eurovisiooni oma (12, 10, 8, 7... 1) või see Unibeti Liiga oma.

                Rebuy'd unustage ära mingite vähegi tõsiste liigade raames.
                this.


                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #68
                  Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                  Algselt postitas erplander Vaata postitust
                  Samuti näiteks olevat 7 Stud ka Olympicu dealers choice rahamängu valikus (ei tea, ise ei mängi seda).
                  fwiw 7 card stud Olympicus on Pot Limit DC mängus imo.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #69
                    Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                    mingeid stude ja hi/lo, razz, badugi, 8 game jms ei taha n2ha .. kuna reaalselt on need surnud m2ngud .. ma ei viidsi reegleid ka spetsiaalselt selle pärast vaatama hakata ..

                    Comment

                    • erplander
                      ekrelander
                      • Oct 2008
                      • 1029

                      #70
                      Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                      Pole Studi eluski mängind? :) Kaua muidu pokkerit mängid?
                      Kas on väga tore nühkida päevast päeva NLH-d ja kujutleda, et muid mänge pokkeris ei eksisteerigi?

                      Aga tõesti, siis viimane aeg need reeglid selgeks teha, mis muide ei erine märkimisväärselt Hold'emist. Muidugi strateegia on mõnevõrra erinev :)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #71
                        Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                        Turniiride kavad tahaks seenädal valmis teha ja umbes midagi sellist:
                        1. punktisüsteem erplanderilt (uurin toda unibeti süsteemi lähemalt)
                        2. enamus (võib-olla kõik) on NLHE mängud. ma pigem ristiks selle liiga hold'emi liigaks ja sealt leitakse parim holdemi mängija
                        3. sisseostus €10 ja mainevent €25
                        4. kindlalt deep, erplanderi pakutud variant parim
                        5. auhinnad veel lahtised, pead nõu Burgetiga ja loodan ,et sealt tulevad ka miskid pehmemad meened

                        võib-olla ununes midagi a esialgse kava panen siia üles ja veel ümber arutamiseks.

                        EDIT: pean totsid ära viima, õhtul lisan ka mängude polli.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #72
                          Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                          Kuna ei olnud võimalik mitut vastust valida siis tegin uuesti hääletuse, mis asub siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4606

                          Comment

                          • vinney
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 473

                            #73
                            Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                            ma pigem siiski näeks erinevaid mänge(omaha, hl, 7stud) freezeoutidena kui holdemi igast august (6max, turbo rebuy vms)
                            main event siiski holdem ja seal saab ka peenist piisavalt võrrelda

                            Comment

                            • erplander
                              ekrelander
                              • Oct 2008
                              • 1029

                              #74
                              Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                              Rääkisin Kaleviga Unibetist, nende korraldatavad Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused saavad toimuma tänavu 22.-28. nov, nii et Põhiturniir on pühapäeval 28. nov kell 19.

                              Seega oleks hea alustada PP liigat kohe esimesel septembri pühapäeval 5. sept-l, nii et kui liiga kestab 12 nädalat, oleks liiga Põhiturniir/Main Event kavas 21. nov. pühapäeval ja liiga saaks läbi täpselt enne OPEM 2010 algust.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #75
                                Re: *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***

                                Algselt postitas erplander Vaata postitust
                                Rääkisin Kaleviga Unibetist, nende korraldatavad Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused saavad toimuma tänavu 22.-28. nov, nii et Põhiturniir on pühapäeval 28. nov kell 19.

                                Seega oleks hea alustada PP liigat kohe esimesel septembri pühapäeval 5. sept-l, nii et kui liiga kestab 12 nädalat, oleks liiga Põhiturniir/Main Event kavas 21. nov. pühapäeval ja liiga saaks läbi täpselt enne OPEM 2010 algust.
                                Just hakkasingi turniiride esialgset kava tegema ning algaksin 5. setpember ning lõppeksid 21. november.

                                Turniiirides niipalju, et nüüdseks kõik hääletused lukus ja viimane hääletus seosus mängutüüpidega oli:


                                Kood:
                                Holdem   	48  	94.12%
                                Omaha 		33 	64.71%
                                Stud 		14 	27.45%
                                Muu 		12 	23.53%
                                Arvan, et STUD ja muud mängud jäävad seekord välja, kui tõesti soov võime ühe odavama studi turniiri tiksuma panna mõne teise turniiri kõrvale (kaalun seda varianti). Enamus mänge oleksid Hold'em ja topin viisakuse pärast paar PLO mängu ka vahele või paneks nad ka mõndade mängude kõrvale tiksuma?

                                Samas mis arvaksite, kui teekski ka paar naljamängu näiteks pot limit stud või no-limit omaha? :) PL Stud'i mängiksin ise ka, sest seal on skillil minu arvates rohkem eelist või vähemalt saab donke paremini karistada.

                                Üritan tänase päeva jooksul esiaglse kava toppida, siis hakkame koos parandusi tegema.

                                Comment

                                Working...