Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #181
    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

    Hetkel väike paus mänguga, aga kui edasi tulistan, siis 6max vist :)
    Tower loyality freerollilt kukkus 2.koht ja +400$, aga kahjuks siin see arvesse ei lähe.

    Comment

    • cypher
      Jube Noob
      • Dec 2008
      • 143

      #182
      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

      Uuendasin blogi.

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #183
        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

        Algselt postitas cypher
        Uuendasin blogi.
        6-max NL50?

        Comment

        • cypher
          Jube Noob
          • Dec 2008
          • 143

          #184
          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

          Algselt postitas Ghost0
          6-max NL50?
          HU NL50

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #185
            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

            Algselt postitas cypher
            HU NL50
            nice, goodbye nitring jah? :)

            Comment

            • cypher
              Jube Noob
              • Dec 2008
              • 143

              #186
              Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

              Algselt postitas Ghost0
              nice, goodbye nitring jah? :)
              Hetkel küll :)

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #187
                Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                ka bumhuntimise teed ?

                Comment

                • cypher
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 143

                  #188
                  Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                  Algselt postitas Dogers
                  ka bumhuntimise teed ?
                  Üldiselt olen ise see kes vastast ootab aga üritan välitada jah selliste regidega mängimist kes 5 lauas juba istuvad 10 buy inniga :)

                  Comment

                  • stingray
                    Räme Fish
                    • Jul 2009
                    • 6

                    #189
                    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                    Algselt postitas levis
                    Müstiline sisetunne oli ja obv ka mingi varasem read ning see kui kiiresti vastane antud käe puhul panustas. Riveris üritas mind jõuga välja pushida ja õhus oli tunda, et ta ei taha calli :D
                    Downswingi põhjuseks ikka meeletus koguses set vs overset, KK vs AA või vastane on kobistanud omale masti või mingi ulmerunnerrunnermonstrumi... ok pisike tilt kah sinna otsa, aga Ahjahhh... sina oledki see kurjajuur, kes puistas kuskil pärli, et võit pole oluline, oluline on +EV otsus... no tead, kui ikka emotsioonidega olevus oled, siis mõni räige downswing varem või hiljem su +EV otsuseid ka mõjutama hakkab.
                    Mängin ka Everestis NL 10-t mõned kuud. Run vaheldub, mõned head sessionid on 600-700 kätt ja 50 daala pluss, siis kaotad 3 bi - set vs overset jne. ning oma vead. Anyway, kui Everestist raha otsida, siis tasub hoolikalt laudu vaadata - kui lauas pole kahte vähemalt 50 vpip meest, siis ma pikalt seal passima ei hakka.
                    Su käsi meenutab kahtlaselt palju seda, mida ma Everestis mängides tihti näen - preflop tõsted callitakse rämpsuga maha, hititakse bottom paar, mis callitakse riverini maha - kui mul endal vähegi legitimate hand ja kaardijooks, siis fännan sind, et +EV mu jaoks olemas oled ...
                    Ent ma arvan, et sa tõepoolest mängisid täiega oma pisikest paari küllalt viletsalt ja passiivselt mis IMO on pikemas ajahorisondis väga paha ning mõjub laostavalt ka su mängutehnikale. Pigem hoida asjad lihtsad: võtta valuet hea käega; kui on ultraloosed vanad ümber, siis pot control, kui nutsi pole just endal käes; positsioon, positsioon, positsioon; kui tunned, et jooks keerab halvaks, siis tighten up; küsisin Rankalt ja ta arvas, et isegi ei ole häbi tunda end weaktightina aegajalt micros, kui vähegi kahtled situatsioonis..
                    Head sessioonid kujunevad reeglina nii, et leian fold nupu üles kui tarvis ja olen nõus kaotama väikeseid potte, et samas olla suurtes pottides oma heade kätega ning neid võita. DOWN perioodi iseloomustab tavaliselt see, et armun ära oma kätesse, muutun "kurdiks ja tummaks" igasuguste signaalide suhtes nagu boardi struktuur ja vastase ebatavaline käitumine ... loobun vastasele mingit hand range määramast - ühesõnaga tuleb see, mida sa väärt oled. Selle kohta oli isegi Stoxpokeris üks lahe tasuta video olemas, kuidas su mõtlemine muutub kui sa kaotad, otsused ei ole enam ratsionaalsed ja põhjendatud - get know yourself.... Obviously on tihti ka tõeliselt halba õnne, ent peale suuremat kaotust (- 5BI) tasub ette võtta enda mäng - äkki on mängu siginenud mingid leak´id ? Vbl ma olen hakkanud kaotuse peale liiga mõtlema ja see takistab mul võita. Miks TAG stiil on tight passive modes jne..jne.

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #190
                      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                      oh vau, that's a relief...

                      väga tore ju, kui sa nii arvad, edu su teedel...

                      Comment

                      • Rahapada
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1178

                        #191
                        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                        kuhu riggedi updeidid jäänd on?

                        Comment

                        • Rahapada
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1178

                          #192
                          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                          doomswitchid võtavad mänguisukese ära... tegin updeidi... pm +492

                          Comment

                          • hillu
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 260

                            #193
                            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                            Riggedi esimese nädala update täiesti olemas, kui teise nädala lisan, siis panen ka selle ülesse.

                            Comment

                            • Rahapada
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1178

                              #194
                              Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                              kena

                              Comment

                              • Rahapada
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1178

                                #195
                                Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                                üldiselt võiks jälitajad saada ka küljepeal olevat arvestuslikku tulemustabelit muuta saada

                                Comment

                                Working...