Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #166
    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

    pole pokker siis ju ei kvalifitseeru. Või oli tegemist leveliga? uni juba peal...

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #167
      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

      300k NL25 graafik oli masendav, aga et nüüd kuskil fishiurkas selline jama, midagi on mänguga igatahes lahti :(
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Everesti boonuse sain kah kätte, uut ei pasta ja nüüd ei tea mida hoorata või teha...

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #168
        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

        hillu millal update ära teed?

        Comment

        • janek174
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1078

          #169
          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

          Üldiselt võiks jah see update olla regulaarselt mingil konkreetsel hetkel. Praegu mõni upswingiga vend postitab oma graafikuid iga päev samas teine, kes on elu miinuses, ei taha oma graafikut nii tihti postitada. Kui nüüd suvalisel hetkel mingit kokkuvõtet teha, siis ei ole ju tulemus tõene.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #170
            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

            Algselt postitas janek174
            Üldiselt võiks jah see update olla regulaarselt mingil konkreetsel hetkel. Praegu mõni upswingiga vend postitab oma graafikuid iga päev samas teine, kes on elu miinuses, ei taha oma graafikut nii tihti postitada. Kui nüüd suvalisel hetkel mingit kokkuvõtet teha, siis ei ole ju tulemus tõene.
            +1 hetkel ei saa midagi aru mis seis teil on.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #171
              Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

              Algselt postitas janek174
              Üldiselt võiks jah see update olla regulaarselt mingil konkreetsel hetkel. Praegu mõni upswingiga vend postitab oma graafikuid iga päev samas teine, kes on elu miinuses, ei taha oma graafikut nii tihti postitada. Kui nüüd suvalisel hetkel mingit kokkuvõtet teha, siis ei ole ju tulemus tõene.
              täpselt. tore oleks kui ka downswingis vennad vähemalt kord nädalas tulemused edastavad.

              Comment

              • hillu
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 260

                #172
                Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                Ärkasin veidi aega tagasi, vabandused eilse õhtu eest kõigile kaaskannatajatele.
                Hakkan kirjutama!

                Comment

                • hillu
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 260

                  #173
                  Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                  PS! Ja mul esimese nädala downstringi meeste tulemused peaksid ka olemas olema.

                  Comment

                  • hillu
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 260

                    #174
                    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                    Ma viskan vist midagi läbi akna merre vist. Ma ei saa aru, mis kuradi koht see selline on. Teen posti valmis wordis, kopin siia ja hakkan igast linke ja bolde lisama, aga hui, võta näpust, nii kui midagi kuskil allpool näppima hakkad, viskab posti esimestesse ridadesse tagasi.

                    Ok, mõtlen siis, et pohhui, panen blogisse ainult ülesse. Aaa.... tuleb välja, et seal sellist asja uue posti tegemisel pole nagu PASTE nuppu mitte kusagil. On ikka elu siin 21. sajandil.

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #175
                      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                      Algselt postitas hillu
                      Ok, mõtlen siis, et pohhui, panen blogisse ainult ülesse. Aaa.... tuleb välja, et seal sellist asja uue posti tegemisel pole nagu PASTE nuppu mitte kusagil. On ikka elu siin 21. sajandil.
                      Hiire parempoolse nupuga tuleb menüü ja sealt valid paste või klaviatuurilt Ctrl+V

                      Endal hetkel pokkerist halb maitse suus ja vist võtan paar päeva vabalt.
                      Koos boonuste (+toweri hands boonus) on kasum 474. Paraku mänguline kasum on pea olematu :(

                      Comment

                      • Rahapada
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1178

                        #176
                        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                        nooh, boonuste pealt rohkem kui mul cashi pealt :P

                        Comment

                        • janek174
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1078

                          #177
                          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                          30 novembri Turbo Takedownil foldisin ebaausalt viimasele (või oli eelviimasele) rahakohale ja miski +80$. Kas see läheb kah arvesse?

                          Comment

                          • hillu
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 260

                            #178
                            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                            Väga hea.

                            Kokkuvõte eelmisest nädalast läks lehele ülesse, järgmise püüame kindlasti esmaspäevaks ära teha.

                            Comment

                            • hillu
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 260

                              #179
                              Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                              MTTd minu teada arvesse ei lähe.

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #180
                                Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                                Tundub, et natukene vähemalt on hiiteripoissi tunda. Graafik siis selle nädala esmaspäevast alates. Volüüm jääb see nädal kahjuks väikeseks kuna nv plaanid ei sisalda suurel määral grindimist. Paartuhat kätt vast jõuan veel otsa lasta.

                                Comment

                                Working...