Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #151
    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

    Algselt postitas ESTPatrick
    ei imesta et sul swing kui 24s nii üle mängid, kui müstilist readi ei olnud siis põletasid sitaks raha.
    Müstiline sisetunne oli ja obv ka mingi varasem read ning see kui kiiresti vastane antud käe puhul panustas. Riveris üritas mind jõuga välja pushida ja õhus oli tunda, et ta ei taha calli :D
    Downswingi põhjuseks ikka meeletus koguses set vs overset, KK vs AA või vastane on kobistanud omale masti või mingi ulmerunnerrunnermonstrumi... ok pisike tilt kah sinna otsa, aga Ahjahhh... sina oledki see kurjajuur, kes puistas kuskil pärli, et võit pole oluline, oluline on +EV otsus... no tead, kui ikka emotsioonidega olevus oled, siis mõni räige downswing varem või hiljem su +EV otsuseid ka mõjutama hakkab.

    Comment

    • hillu
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 260

      #152
      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

      Niisiis, esimesest suuremast projektist on nädal möödas ning tooksin siinkohal ära kohe head poisid ja pahad poisid ehk siis kes on suutnud oma tegemistest jätta eeskujuliku ning asjast huvitatutele põneva jälje ning need, kes seda mitte teps pole teha viitsinud või vajadust näinud.



      Head poisid :



      - Levis
      - Provoker
      - Janek174
      - Tregeq



      Pahad poisid :


      - hillu
      - Ahangama
      - Cypher
      - raadis
      - rigged
      - Rahapada



      Millest selline järeldus? Võtsin juba hommikul vähemalt 6 lonksu apelsinimahala, et püsida õhtuks terve ning vormis ja valmis hakkama kokkuvõtteid kirjutama. Aga näe kurjamit, 5. mehe tulemus olemas, 5. mehe oma puudu. Siis mul kauds korraks motivatsioon. Läksin uuesti külmkapi juurde, võtsin kätte apelsinimahla, kulistasin vähemalt kuus korda ja lootsin, et motivatsioon ilmutab end jälle. Võtsin kätte klaviatuurinupud, et nüüd kirjutan kena postimehe väärilise artikli, kuidas A_Teamile esimesel nädalal kott pähe tõmmati suure rekordürituse käigus, aga.... ... ei siiski midagi. Olen senimaani valmis uut apelsinimahla avama, kui vaid härrad "pahad poisid" võtaksid kätte ja laseksid oma esimese nädala graafiku ükskõik kuhu ja millises vormis ülesse ning annaksid mulle sellest kohast teada.

      Peale seda lähen ja võtan oma 6 apelsinmahla mahlakat lonksu ja teeksime esimese nädala ehk siis alguspäevade ja baaspäevade kokkuvõtte ära, mis sisuliselt saaks kogu 2 kuu maratoni aluseks.

      Head grindi!

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #153
        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

        Mul korraks tõmbas swingi ning üle ev jooks tõi kaasa miinuse vähenemise. Seega kui tulemuse updatemiseks läheb, siis võib kirja panna -27,25$. Samas võib ka uude nädalasse jääda, suht savi.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #154
          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

          Algselt postitas levis
          Müstiline sisetunne oli ja obv ka mingi varasem read ning see kui kiiresti vastane antud käe puhul panustas. Riveris üritas mind jõuga välja pushida ja õhus oli tunda, et ta ei taha calli :D
          Downswingi põhjuseks ikka meeletus koguses set vs overset, KK vs AA või vastane on kobistanud omale masti või mingi ulmerunnerrunnermonstrumi... ok pisike tilt kah sinna otsa, aga Ahjahhh... sina oledki see kurjajuur, kes puistas kuskil pärli, et võit pole oluline, oluline on +EV otsus... no tead, kui ikka emotsioonidega olevus oled, siis mõni räige downswing varem või hiljem su +EV otsuseid ka mõjutama hakkab.
          point ongi selles, et nii kui sellest +EV otsusest aru hakkad saama, siis downswingist põhjustatud tilt peaaegu et lakkab, minul küll, nv olin 2k$ alla EV aga kurat kui hea tunne oli koguaeg, et nii sitaks hästi mängisin ja kõik vastased sitemaga callima sundisin. NO ikka super oli olla. peaaegu nagu supermees tundsin end.

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #155
            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

            hiilu, tegin posti

            pätrik, +1, olenemata jõle ebastabiilsest graafikust

            Comment

            • janek174
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1078

              #156
              Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

              Peale sadu tuhandeid mängitud käsi suudab pokker mind endiselt üllatada >:(

              Comment

              • Tregeq
                Jube Noob
                • Jun 2009
                • 157

                #157
                Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                Algselt postitas janek174
                Peale sadu tuhandeid mängitud käsi suudab pokker mind endiselt üllatada >:(

                Neid asju nähes tuleks tegelt naerda ,sest selle pealt me teenimegi :P

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #158
                  Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                  te võiks nädala kokkuvõtte teha tahaks näha kui kuklasse hingataksse

                  Comment

                  • Rahapada
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1178

                    #159
                    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                    pm kah, ma tahaks ka teada, kui palju me ees/"ees" oleme

                    Comment

                    • Tregeq
                      Jube Noob
                      • Jun 2009
                      • 157

                      #160
                      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                      Jeah! Ma sain lõpuks plussi nüüd hakkame vajutama :P

                      Comment

                      • hillu
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 260

                        #161
                        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                        Kokkuvõte ilmub homme õhtul, kuna nüüd enamvähem kõik andmed käes. Sõidan korra ära ja tagasitulles saame teada, palju me ees oleme :D!

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #162
                          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                          Toweris nutcracker hour ajal sain 4 käe eest boonust 100$, kas selle võin kah kasumisse arvestada?

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #163
                            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                            Ma ei näe põhjust miks ei peaks seda tegema. Igal toal omad eripärad. Põhimõte vist oli, et pokkerist pärinev sissetulek.

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #164
                              Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                              Hea oleks, sest ega mul mängulist kasumit nagu eriti pole :D

                              Comment

                              • janek174
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1078

                                #165
                                Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                                Võitsin täna Triobeti kasinnis 150 euri. Kas see ei kvalifitseeruks kuidagi:P

                                Comment

                                Working...