Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #61
    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

    unreal kui mõttetu vaidlus minu meelest
    ma arutan homme konnaga siis nii jääb

    Comment

    • raaids
      Grinder
      • Mar 2009
      • 606

      #62
      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

      mul on siuke värk et ma olen 20 aastane ja jaanuarist oma kasutajaga mängida ei saa. et teeksin sõbra kasutajaga jaanuarist edasi vist...kui nii sobib?

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #63
        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

        boonus tuleks ära ka clearida

        Comment

        • Rahapada
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1178

          #64
          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

          imo pm pohlad, pea-asi et ei arvesta nei pnne, mis olid enne algust :)

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #65
            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

            Algselt postitas raaids
            mul on siuke värk et ma olen 20 aastane ja jaanuarist oma kasutajaga mängida ei saa. et teeksin sõbra kasutajaga jaanuarist edasi vist...kui nii sobib?
            Kui sa juba nii küsid, siis ei tohi, aga kui jätad detailid enda teada ning käid välja uue aliase, siis ma ei näe probleemi.

            Comment

            • hillu
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 260

              #66
              Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

              Väga hea, teema kuumaks köetud, tõotab tulla verine võitlus! Edu! Mõned päevad veel jäänud avapauguni!

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #67
                Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                miks te ei tee samamoodi nagu miljoniprojekt :D? asi on easy.
                igasugune netimäng....ehk graphid + MTT + SNG + teised turnad + rakeback + boonused.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #68
                  Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                  vot niii sobiks mulle. Mängulist kasumit suht mõttetu mult oodata.

                  Comment

                  • CTXrix
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 689

                    #69
                    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                    Algselt postitas Provoker
                    vot niii sobiks mulle. Mängulist kasumit suht mõttetu mult oodata.
                    Thats the spirit :D

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #70
                      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                      lol

                      tegelt ka, turnade hittimised ei lähe arvesse?

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #71
                        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                        meil miljonis on nii, et LIVE turnad ega LIVE cashgame ei loe....

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #72
                          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                          Sain aru, et boonused ja RB lähevad arvesse.
                          Igasugu pokkeritoa punktid lähevad arvesse siis kui need reaalselt rahaks teeb.
                          MTTd?

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #73
                            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                            Algselt postitas levis
                            Sain aru, et boonused ja RB lähevad arvesse.
                            Igasugu pokkeritoa punktid lähevad arvesse siis kui need reaalselt rahaks teeb.
                            MTTd?
                            MTT-d ei lähe, see oli juba alguses kirjas ning kõik ei pea täpselt samamoodi olema nagu milku projektis.

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #74
                              Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                              Algselt postitas Vapsik
                              MTT-d ei lähe, see oli juba alguses kirjas ning kõik ei pea täpselt samamoodi olema nagu milku projektis.
                              Kas PL omaha läheb arvesse?

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #75
                                Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                                Algselt postitas levis
                                Kas PL omaha läheb arvesse?
                                meil läheb kui pole üle 50 doltsi buyinniga mäng

                                Comment

                                Working...