-andres-'e ja Buildup'i grinding week.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aadu
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 326

    #76
    Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

    +55$ ja 1.2k kätt
    Ühele regularile on läinud juba +40 taala
    Straight flush draw vs ülepaar ja KK vs AA


    EDIT:
    Esimene sess on tehtud:

    Varsti tagasi

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #77
      Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

      Lol, kirjutamise ajal läks full stack. TPTK, aga oli seti flopanud. 4k tehtud ja +60$ siis.
      Kuida sul seis Ghost0?

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #78
        Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

        Algselt postitas -andres-
        Kuida sul seis Ghost0?
        Kuule ei ole vahepeal mänginud sõin, käisin saunas jne.
        10-20 minti tagasi hakkasin laudu lahti tegema :)

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #79
          Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

          Starsis NL25-s peab koguaeg foorumi kaaslastega madistama nagu aru saan :D
          Edu kõigile

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #80
            Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

            Algselt postitas rohelinekonn
            Starsis NL25-s peab koguaeg foorumi kaaslastega madistama nagu aru saan :D
            Easy money :D :D :D

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #81
              Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

              Mul läbi. Kohe panen graafiku. Ei meeldi, ütleks kohe ära. Samas tegin täpistööd. Saan sulle peale su 5k kätt 25$ ilusti shippida ja jään paari $$$ isegi plussi.



              Õnneks käis asi kiirelt, kulus 220 minutit ehk alla nelja tunni, mis teeb ~1360 kätt tunnis.

              Tund-kaks puhkust ja teen sama asja veel või võtan nl50 ette, pole otsustanud.

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #82
                Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                Algselt postitas -andres-
                Mul läbi. Kohe panen graafiku. Ei meeldi, ütleks kohe ära. Samas tegin täpistööd. Saan sulle peale su 5k kätt 25$ ilusti shippida ja jään paari $$$ isegi plussi.
                Mul 2.8K läbi ja ~ +$10, kõike võib veel juhtuda.

                Comment

                • Aadu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 326

                  #83
                  Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                  Nojah, mul läks 70 taala 700 käega.
                  15 outer fishi vastu, runner flush ja

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  SB ($24.75)
                  BB ($69.05)
                  Hero (UTG) ($25.35)
                  MP ($28.65)
                  Button ($31.55)

                  Preflop: Hero is UTG with 9, 9
                  Hero bets $0.75, MP calls $0.75, 3 folds

                  Flop: ($1.85) J, 7, 7 (2 players)
                  Hero bets $1.25, MP calls $1.25

                  Turn: ($4.35) 5 (2 players)
                  Hero checks, MP checks

                  River: ($4.35) 9 (2 players)
                  Hero bets $3.50, MP raises to $8, Hero raises to $21.50, MP raises to $26.65 (All-In), Hero calls $1.85 (All-In)

                  Total pot: $51.05 | Rake: $2

                  Results:
                  Hero had 9, 9 (full house, nines over sevens).
                  MP had 7, 7 (four of a kind, sevens).
                  Outcome: MP won $49.05



                  Kuu graph on küllaltki nutune


                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #84
                    Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                    Nii põnev sain jälle suckoudi aa vs qq preflop all in, no ei saa ikka veel Starsi jooksma >:(

                    Comment

                    • Lahekutt
                      Jube Noob
                      • Feb 2009
                      • 113

                      #85
                      Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                      Pff, peaaegu 2k kätt mängitud ja -5BI :-\

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #86
                        Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                        Starsis tegin täna üsna lühidalt. Suht väsind ning ei viitsind rohkem, aga jäin pmts rahule küll.




                        Päeval tegin oPokeris ka veel lisaks 80 euri. 30k quaranteed turnat lasin ka, kuid seal põrusin.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #87
                          Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                          Algselt postitas Ghost0
                          Mul 2.8K läbi ja ~ +$10, kõike võib veel juhtuda.
                          Update, update, võimalus, et tuleb mulle ära veel ? XD.

                          Comment

                          • Ghost0
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1335

                            #88
                            Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                            Algselt postitas -andres-
                            Update, update, võimalus, et tuleb mulle ära veel ? XD.
                            Tegin jälle suht pika pausi vahepeal, nüüd selle sessiga teen arvatavasti lõpuni välja.
                            3200 kätt ja +$62 :-*

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #89
                              Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                              Ok, tubli. Igati loogiliselt võttes peabki parem tulemus kui minul tulema :D.
                              Ise hakkan nl50 proovima siis peatselt.

                              Comment

                              • Ghost0
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1335

                                #90
                                Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                                Lahekutt, see nüüd küll ilus ei olnud :-\

                                E: AJo'ga pf all-in minu vastu ja loomulikult saan oma AKs suhu.

                                teised imevad ka välja koguaeg, total profit: $14

                                Comment

                                Working...