-andres-'e ja Buildup'i grinding week.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #31
    Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

    See starsi tulek on päris karm mu jaoks. Biidid eriti ei huvitagi(nende vastu pole niikuinii midagi teha), aga murelikuks teeb just teiste poolne üliagressiivsus ning äkiline non-showdowni langus. Kui praegu hoian ennast coinflippidest üsna eemale, siis ehk peaks hakkama rohkem senti viskama?! ??? Kõik kes te starsis nl50 ja nl100 mängite võite soovitusi anda, mida teha selle vastu.

    Kas tõesti peaks hakkama mängima rohkem nii? :

    No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($100)
    SB ($105.25)
    BB ($73.25)
    UTG ($75.25)
    UTG+1 ($60.60)
    MP1 ($100)
    MP2 ($100)
    CO ($20)

    Preflop: Hero is Button with J, A
    5 folds, Hero bets $4, SB raises $10.50, 1 fold, Hero calls $7

    Flop: ($23) 8, Q, 6 (2 players)
    SB checks, Hero bets $15, SB raises $30, Hero calls $15

    Turn: ($83) 6 (2 players)
    SB checks, Hero bets $59 (All-In), 1 fold

    Total pot: $83


    Tänase päeva graafik:



    Lähen käin jõukas ära ning õhtul alustan uuesti.

    Comment

    • virx747
      Grinder
      • Nov 2008
      • 751

      #32
      Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

      Ehk näed tonti seal kus seda polegi?
      Üks on kindel: selline mäng ajab variatsiooni veel suuremaks.
      Aga mis õpetaja mina olen, pole suutnud NL100-s nulligi saada.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #33
        Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

        No see agressiivsus on natuke suurem jah kohati aga need enamus on ikka väga kohutavad agrod ka ;D

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #34
          Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

          Kiire sess tehtud, aga sõbrad tulid küll. Tund-kaks puhkust ja siis hommikuni.

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #35
            Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

            PEAB MEELDIMA??!!??!!




            Asjad on üsna putsis. Starsi tulin sain kohe doomswitchi peale. Täna tõmmati igalt poolt ikka ära. :-\

            Mõned ehedamad käed ka siis:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Neid ilusaid käsi oli veel, aga HEMis mingi nuss ning kõige ilusamad on ära kadunud.

            Ühesõnaga olen rolli mõnusalt hävitanud ning homsest lasen nl50.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #36
              Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

              Jama värk, et selline algus. Enda poolt natuke rõõmustavam graafik. Täna 8k kätt ja +10BI.

              Edit// Siiski 8 BI. 200 tundus lihtsalt ilus number.

              2Päev:


              Kogugraafik:


              Mõned huvitavamad/suuremad käed ka.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #37
                Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                Irw tegin ka starsis ühe 24 laua sessi ja arvuti läks lolliks korra ning lauad hakkasid katkuma äkki, siis lasin lauad cascade mode ja läksid mingi üli tillukesesk irw kõik oli nii sassis, kuskil ässad kuskil kolmik vaja käija midagi ei näe, selline kino. Lõpuks ühe kaupa, 24 lauda panin normal size peale

                Comment

                • Helmps
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 828

                  #38
                  Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Irw tegin ka starsis ühe 24 laua sessi ja arvuti läks lolliks korra ning lauad hakkasid katkuma äkki, siis lasin lauad cascade mode ja läksid mingi üli tillukesesk irw kõik oli nii sassis, kuskil ässad kuskil kolmik vaja käija midagi ei näe, selline kino. Lõpuks ühe kaupa, 24 lauda panin normal size peale
                  pane stack mode endale ja üli nuts. minu sitane arvuti, mis starsis cascades 15 lauaga juba ragistab köögi pliidi ka tööle, istub 20 lauaga rahulikult ja puhkab jalga ning midagi ei lähe lolliks. soovitan :)

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #39
                    Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                    Algselt postitas Helmps
                    pane stack mode endale ja üli nuts. minu si*ane arvuti, mis starsis cascades 15 lauaga juba ragistab köögi pliidi ka tööle, istub 20 lauaga rahulikult ja puhkab jalga ning midagi ei lähe lolliks. soovitan :)
                    Ma panin HEMi filtritega midagi pange ja siis Camtasia ka veel jne, nii ta läks, sada scripti ka korraga töös, midagi ei meeldinud talle ;D

                    Muidu kasutan seda süsteemi, mis Virxi videos oli ja päris nuts asi tõesti.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #40
                      Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                      Algselt postitas RudiTurbo
                      Nope, Ta pani lihtsalt natukene metsa millegagi.

                      NL25s on üx käsi 0.10 VPP
                      Seega PlatinumStarina 0.25 FPP käe pealt.
                      650$ boonuse jaoks vaja 50k FPP, seega umbes 200k kätt vaja mängida.

                      Aga see 0.10 per hand on väga miinimum, 0.09 pole mul kunagi näidanud ning vahest 0.11-0.12. Seega tsipakene vähem käsi kui 200k võib isegi minna :)
                      Nüüd vist isegi juba rohkem, sest 50BB min lauad on ka juurde tulnud. Mul hetkel on 0,15, aga käsi on vähe võitu.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #41
                        Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                        Algselt postitas Vapsik
                        Nüüd vist isegi juba rohkem, sest 50BB min lauad on ka juurde tulnud. Mul hetkel on 0,15, aga käsi on vähe võitu.
                        Table selectionist oleneb ka palju. Mida rohkem selectida ja mida loosemates laudades istuda, seda rohkem VPP'sid ühe käe pealt teenime.

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #42
                          Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                          Ilusad graafikud Andres mul oli eiel mingi depo doomswitsh vist :D Lasin 4 BI miinust.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #43
                            Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                            tubli töö poisid .. mul on ka lootus täna/homme nulli kuu saada :D

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #44
                              Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                              Täna tegin pikemad sessid ja ei midagi head väike kasum tiksus, muidugi tõmmati runner runner majasi jne ka ;D Ühesõnga Ongames ei ole massiliselt sellised callingstationid nagu Starsis, sest Starsi mängijate suund on selline, et mitte foldida flop cbettidele ja 3bettidele jne, et üldse mitte foldida ;D AK on preflop all in minemiseks Starsis suht nuts käsi ja seega ka QQ paljudes olukordades. Ning donkidele meeldib väga palju donkbettida, peaaegu alati, kui on callinud.

                              Fishe ja donke on lademetes ning 24 lauda on ikka fun

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #45
                                Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                                Tegin praegu kiire sessi, 1.5k kätt, ei tulnud ka eriti ilusat jooksu, aga õhtul uuesti.

                                Comment

                                Working...