-andres-'e ja Buildup'i grinding week.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #91
    Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

    Algselt postitas Ghost0
    Lahekutt, see nüüd küll ilus ei olnud :-\

    E: AJo'ga pf all-in minu vastu ja loomulikult saan oma AKs suhu.

    teised imevad ka välja koguaeg, total profit: $14
    Jah AJ all in lükata peab ikka eriline põhjus olema.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #92
      Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

      Metagame foorumiliikmete vahel. See asi on reaalselt olemas, mäletan ongame päevilt ehedalt :D.
      Aga jama värk jah, ehk lükkab lõpus mõned ilusad käed ka järgi. Ise teen esimesi laudu lahti ja loodan korralikku jooksu. Vaatasin Tigrano video ka ära, nüüd peab tulema :D.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #93
        Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

        Supernovani veel 55k VPP, peab kiirendama tempot ja paari kuuga või selle kuuga tiitel koju tuua. Run ikka kehvapoolne aga magama ei saa veel minna, sest tunnen et iga minutiga läheb asi fishisemaks.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #94
          Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

          Algselt postitas Ghost0
          Lahekutt, see nüüd küll ilus ei olnud :-\

          E: AJo'ga pf all-in minu vastu ja loomulikult saan oma AKs suhu.

          teised imevad ka välja koguaeg, total profit: $14
          Nu kuida jäi :)?

          Comment

          • Lahekutt
            Jube Noob
            • Feb 2009
            • 113

            #95
            Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

            Ma olen väga aeglane, alles 3k käsi tehtud :-\ Õnneks kella 10ni hommikul veel aega.

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #96
              Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

              Algselt postitas -andres-
              Nu kuida jäi :)?
              200 kätt lõpuni, kui midagi nüüd väga sitasti ei lähe siis peaks ma võidumees olema :D

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #97
                Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                Ise tegin ka 5500 kätt, homme teeme 10k käsi? ülehomme 20k käsi

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #98
                  Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Ise tegin ka 5500 kätt, homme teeme 10k käsi? ülehomme 20k käsi
                  Nu mul nüüdseks mingi 7k+ tehtud, aga no ei saa vedama nl50. Ei tule flipid ära ja ei maksta midagi, jama.

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #99
                    Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                    Nii, tehtud :) Tore oli, ma arvan ,et kui ma poleks raha vahele pannud oleks ma peale 2K kätt käega löönud ja magama läinud :D See "võistlus" moment teeb asja enda jaoks päris huvitavaks.
                    Mänguga ma vist eriti rahul ei ole, tegin päris palju vigu ja kaardijooks ei olnud ka kõige parem.




                    Btw, kuidas ma saaks viimased 79 kätt välja filtreerida?:)

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #100
                      Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                      Ei oska seda öelda, aga võitjas kahtlust pole, seega vahet pole :).
                      Viska uuesti kasutajanimi ja elukoht, kui sess läbi saadan raha ära.

                      Comment

                      • Lahekutt
                        Jube Noob
                        • Feb 2009
                        • 113

                        #101
                        Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                        Tuhat kätt veel mängida, profit $25.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #102
                          Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                          Kas HEM'ist saab kuidagi teada, mitu korda mu AQ ja AK kasvõi ühe paari flopist hittisid? Jooks on nii unreal praegu, tahaks niisama teada :D.

                          Tegin 3k kätt nl50's ära, rohkem lithsalt ei viitsinud, sest täielik kaardi, actioni ja kõige muu surm. Suutsin kuidagi +20$ jääda ja -120$ august välja tulla, kuid ei õnnistata ikka seda järgmise limiidi võtmist kellelgi. Magan ja siis uuele katsele, millalgi peab väike heater ju tulema.

                          Projektis endas on mängitud ~39k kätt. Kasum marginaalne, VPP ja FPP on tulnud, see on põhiline :D.
                          Päeval sess ning öösel mängida, jõuab 50k ilusti probleemideta tehtud.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #103
                            Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                            hullud vennad olete ikka. Aga lahe on lugeda seda teemat. Peaks isegi miski suurema grindi täna tegema

                            Comment

                            • Ghost0
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1335

                              #104
                              Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                              Algselt postitas -andres-
                              Ei oska seda öelda, aga võitjas kahtlust pole, seega vahet pole :).
                              Viska uuesti kasutajanimi ja elukoht, kui sess läbi saadan raha ära.
                              =Gh1sT=(eidapere)

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #105
                                Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.

                                Algselt postitas -andres-
                                Kas HEM'ist saab kuidagi teada, mitu korda mu AQ ja AK kasvõi ühe paari flopist hittisid? Jooks on nii unreal praegu, tahaks niisama teada :D.
                                More Filters: Saw Flop = True
                                Hole Cards (HE): vali ennast huvitavad kaardid
                                Hand Values: Flopi eest linnuke ära, selecti kõik One Pair Top Pair (3 tükki, select alla ja klikk)

                                Kui huvi pakud, siis võid second pairi ka hiljem vaadata, sest AQ puhul võib flop ka KQx olla

                                Save and close

                                Comment

                                Working...