Re: -andres-'e ja Buildup'i grinding week.
Mõtsin magama minna, kuid otsustasin siiski grindida. Ja ma lihtsalt ei taju, nagu meelega oleks täna juba 5+ BI ära jaganud, täiesti idioodsed callid ja pushid, showdownil mõtlen, et why, why I did that shit?
Mõtsin magama minna, kuid otsustasin siiski grindida. Ja ma lihtsalt ei taju, nagu meelega oleks täna juba 5+ BI ära jaganud, täiesti idioodsed callid ja pushid, showdownil mõtlen, et why, why I did that shit?

) Üleüldse suutsin ma juba täna mängida nii, et ei kuulanud muusikat ega sobranud kuskil netis. Päris raske oli see ausalt öeldes ;D. Mitu korda tuli selline olukord, et läheks vaataks jälle foorumisse, aga suutsin endale kindlaks jääda ning tegeleda ainult ning ainult pokkeriga. Ma tõesti loodan, et suudan nii jätkata. :)


, Q
Comment