Hiliseima libahundi mänguteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • isutuba
    Grinder
    • Sep 2009
    • 633

    #571
    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

    Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
    Isutuba käis luuramas aga ei oska midagi tarka öelda :D. Suht paigas ja locked wolf.
    Suht ****** nett on lihtsalt, sa hakka juba Luuki sebima, hiljem huvitav lugeda mis paska toodad.

    Comment

    • Ahv Kongost
      Bännitud
      • Nov 2013
      • 193

      #572
      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

      Algselt postitas isutuba Vaata postitust
      Cool story ahv, miks sa otsustasid veenda luuki mind hääletama, mitte vastupidi? Mind on lihtsam tanki panna ja hunduna esitada? Ma teadsin juba EOD eile, et RV on küla ja hommikul kahtlustasin sind hundina, nüüd olen aga enam kui kindel selles.
      Minu hääl läheb lukku Ahv Kongost, minu poolest võib päeva varem lõpetada, häält enam ei muuda. Ok ,ma välja.
      That post makes a lot of sense [ ]

      Comment

      • Ahv Kongost
        Bännitud
        • Nov 2013
        • 193

        #573
        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

        Algselt postitas isutuba Vaata postitust
        Suht ****** nett on lihtsalt, sa hakka juba Luuki sebima, hiljem huvitav lugeda mis paska toodad.
        Ei no ma tean, et sa oled hunt. Sa võid minna välja v kuhu iganes ja ajada siin oma huinaad. Kui küla tahab mängu võita, siis peabki LuuK hääletama sind. Otherwise gg hundid :D.

        Comment

        • Ahv Kongost
          Bännitud
          • Nov 2013
          • 193

          #574
          Re: Hiliseima libahundi mänguteema

          See ei ole võimalik, et 2 x samad nimed on järjest hundid.
          See ei ole võimalik, et 2 x samad nimed on järjest hundid.
          See ei ole võimalik, et 2 x samad nimed on järjest hundid.
          See ei ole võimalik, et 2 x samad nimed on järjest hundid.
          See ei ole võimalik, et 2 x samad nimed on järjest hundid.
          See ei ole võimalik, et 2 x samad nimed on järjest hundid.
          See ei ole võimalik, et 2 x samad nimed on järjest hundid.
          See ei ole võimalik, et 2 x samad nimed on järjest hundid.



          Eelmine mäng olime mina ja q_q hundipaar. See mäng siis uuesti v? Get real :D Nii rigged see wowi rant küll polnud.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #575
            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Ma lähen kella viiest ära ja confirmin, et häält enam ei muuda. seega kui qq peaks küla olema, siis gg.
            Peale viite ei jaganud visa biiti, et qq pole küla siin? Minu silmis teeb see sinu wolfiks.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #576
              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

              oih ffs, päriselt ei märganud, et dead. vabandust://///

              Comment

              • Ahv Kongost
                Bännitud
                • Nov 2013
                • 193

                #577
                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                Kui suur võimalus on, et rahvavaenlane afk?

                Ta raudselt :59 tuleb ja hääletab mind ja gg.
                Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                Ta muidu skypes online koguaeg v?

                Skype saab invisible/appear to be offline ka panna, kui ta afk tahab fakeda.
                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                Peale viite ei jaganud visa biiti, et qq pole küla siin? Minu silmis teeb see sinu wolfiks.

                Oh mida *****. Sa oled surnud ju.

                Comment

                • Ahv Kongost
                  Bännitud
                  • Nov 2013
                  • 193

                  #578
                  Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  Peale viite ei jaganud visa biiti, et qq pole küla siin? Minu silmis teeb see sinu wolfiks.
                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  oih ffs, päriselt ei märganud, et dead. vabandust://///
                  Ah mine ******. Bwg ja Karupoeg ka vist ei pannud tähele, et nad ei mängi/on surnud.

                  Comment

                  • Ahv Kongost
                    Bännitud
                    • Nov 2013
                    • 193

                    #579
                    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                    Anyways okei.

                    Kui LuuK tuleb online, siis ise otsustab.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #580
                      Vote Count 550 to 579

                      Hääled seisuga post 550 kuni 579
                      Öö saabub 08:10:08 pärast

                      ---
                      Hääli Lynch Hääletajad
                      1 isutuba Ahv Kongost (21)
                      1 Ahv Kongost isutuba (3)
                      1 Viga LuuK (2)

                      Comment

                      • isutuba
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 633

                        #581
                        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                        Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                        That post makes a lot of sense [ ]
                        Suht mõttetu küsimus jah, mind sa ei oleks saanud luuki vastu hääletama aga luuki minu vastu saad vb, ega sul ju muud üle jäänudki kui mind claimida hundiks. Mis sa sellest randist jahud siin, see annab sulle insta cleari, et olite koos eelmine mäng hundid? I dont think so.
                        Sinuga pole mul nkn midagi arutada siin, mul pole vaja sind veenda ja mul savi kus su hääl on. Luuk tuleb paneb hääle ja võib pillid kotti panna. Võib muidugi juhtuda, et luuk on ise hunt ja mäng on läbi juba.

                        Comment

                        • LuuK
                          Vana Tegija
                          • Dec 2008
                          • 1138

                          #582
                          Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                          lukku Ahv Kongost

                          Comment

                          • Ahv Kongost
                            Bännitud
                            • Nov 2013
                            • 193

                            #583
                            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                            Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                            lukku Ahv Kongost
                            Kindel oled LuuK enda otsuses v?

                            Tra mis asja. Kuidas sa nii pohhuilt saad mu nime lukku panna. Ma ei saa aru :D

                            Comment

                            • Ahv Kongost
                              Bännitud
                              • Nov 2013
                              • 193

                              #584
                              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                              Okei ilmselgelt ei õnnestunud külal seda mängu seekord võita. Pole ka vahet samas. sest nagu näha siis pannakse enda nimi tuimalt kirja aga tegelt mängust osa ei võeta.

                              Rahvavaenlane, Klaaspro, LuuK jne. Väga hästi mängitud.


                              WoW - võid mängu ära lõpetada kui kõigil hääled on 100% lukus. Ilmselt pole siis kellegagi enam midagi arutada ka ja hundud võitsid.

                              Well hosted muidu WoW. (Y) Ausalt.

                              Edu.

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #585
                                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                                Mäng on lõppenud

                                Hundid võitsid: Põnne q_q ja isutuba/rahvavaenlane

                                lol 3 hunti, ime pole, et võitsid :D

                                GG

                                Comment

                                Working...