Hiliseima libahundi mänguteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ahv Kongost
    Bännitud
    • Nov 2013
    • 193

    #556
    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

    Okei No nüüd on mäng lahendatud :D.

    Rahvavaenlane ja Q_Q ongi hundid. LuuK ära kuula isutuba. Tahad külana võita siis lükka isutuba. Rahvavaenlane asendati sellepärsat Isutubaga välja, et ta hundu ja ta afk.

    Comment

    • Ahv Kongost
      Bännitud
      • Nov 2013
      • 193

      #557
      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

      isutuba

      Comment

      • Ahv Kongost
        Bännitud
        • Nov 2013
        • 193

        #558
        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

        KristjanLaas öine kill oli most likely random. Rahvavaenlane ei tulnudki live ja wow pani random.org. Ma eeldasin, et tapetakse mind või LuuK.

        Comment

        • Ahv Kongost
          Bännitud
          • Nov 2013
          • 193

          #559
          Re: Hiliseima libahundi mänguteema

          Surnud hunt ei saa ju PM saata ( q_q ) . Sellepärast wow panigi random.org :).

          Comment

          • Ahv Kongost
            Bännitud
            • Nov 2013
            • 193

            #560
            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

            Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
            Okei No nüüd on mäng lahendatud :D.

            Rahvavaenlane ja Q_Q ongi hundid. LuuK ära kuula isutuba. Tahad külana võita siis lükka isutuba. Rahvavaenlane asendati sellepärsat Isutubaga välja, et ta hundu ja ta afk.
            Sorry ei lugenud, et Asendusmängja väljavahetamist on keelatud arutada. Alles nüüd märkasin :D

            Comment

            • Ahv Kongost
              Bännitud
              • Nov 2013
              • 193

              #561
              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

              Algselt postitas isutuba Vaata postitust
              Ahv oli eile kahtlane küll, 100% lockis q q hundiks ja lõpuks oli nõus ainult flippama qq(hunt) luuk(küla?) vahel, Hundina oli tal valida kas hunt tanki või 50-50 flip.
              Luuk on luuk, suht vähe poste, eile esimene post hääletas q q ja jättis päeva lõpuni + laasi 100% clear.
              Päev lõppeb ikka 21.00? On siin üldse midagi nii kaua arutada?
              Sellessuhtes on sul õigus. Kuule mitte ühelgi mängijal kaasaarvatud q_q-l polnud häid riide mitte kellegi kohta. Minu jaoks olid kahtlased kõik. Kuna q_q tegi super head tööd tõestamaks et ta küla ja 22:00 tegelt ma uskuskungi, et vennike on küla, siis oligi +EV võtta küla jaoks pigem flip kui panna hääl lukku q_q peale.

              Comment

              • Ahv Kongost
                Bännitud
                • Nov 2013
                • 193

                #562
                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                Juhin tähelepanu sellele, et q_q ja mina olime täpselt 1 mäng tagasi hundid koos. Tahate öelda, et randomizer.org randis meid kahte uuesti hundiks see mäng ?

                Comment

                • Ahv Kongost
                  Bännitud
                  • Nov 2013
                  • 193

                  #563
                  Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                  Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                  backdoorsex
                  gg
                  Backdoorsexi hääletades ei lähe su vote arvesse btw. Teine isik, teine mängija.

                  Lükka isutuba ja õhtul peole.

                  Comment

                  • Ahv Kongost
                    Bännitud
                    • Nov 2013
                    • 193

                    #564
                    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                    Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                    Ahv oli eile kahtlane küll, 100% lockis q q hundiks ja lõpuks oli nõus ainult flippama qq(hunt) luuk(küla?) vahel, Hundina oli tal valida kas hunt tanki või 50-50 flip.
                    Luuk on luuk, suht vähe poste, eile esimene post hääletas q q ja jättis päeva lõpuni + laasi 100% clear.
                    Päev lõppeb ikka 21.00? On siin üldse midagi nii kaua arutada?
                    Kui LuuK paneb 100% isutuba lukku, siis mu pärast lõpetame kasvõi kohe ära :D

                    Comment

                    • Ahv Kongost
                      Bännitud
                      • Nov 2013
                      • 193

                      #565
                      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                      Nuh LuuK. Usud, et isutuba on hunt v pean sind veenma hakkama siin?

                      Comment

                      • Ahv Kongost
                        Bännitud
                        • Nov 2013
                        • 193

                        #566
                        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        Visa sa hääletaks RV onju.
                        Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                        mkm a tahan flippi
                        Nii Kui mina ja Q_Q oleks hundid. Kas ma ütleks siin, et Ma tahan flippi? Obvious ma suruks rahvavaenlase lynchi läbi v üritaks suruda. Mitte et ei hakkaks flippama.

                        Comment

                        • Ahv Kongost
                          Bännitud
                          • Nov 2013
                          • 193

                          #567
                          Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                          q_q plaan oli lõpus, et vb õnnestub enda tiimikaaslase lynch läbisuruda. Siis oleks ta täna puhas poiss pmst.

                          LuuK mine loe rahvavaenlase day1 poste. Q_Q prolly ütles talle, et: PLZ ära ole frozen hunt ja hakka kohe postitama v segast panema. Rahvavaenlane day 1 postitaski natuke ja ülejäänud mängu olnud frozen hunt.

                          Comment

                          • Ahv Kongost
                            Bännitud
                            • Nov 2013
                            • 193

                            #568
                            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                            Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                            fak kas tõesti q_q ja rahvavaenlane v.
                            jez jez

                            Comment

                            • Ahv Kongost
                              Bännitud
                              • Nov 2013
                              • 193

                              #569
                              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                              Isutuba käis luuramas aga ei oska midagi tarka öelda :D. Suht paigas ja locked wolf.

                              Comment

                              • isutuba
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 633

                                #570
                                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                                Cool story ahv, miks sa otsustasid veenda luuki mind hääletama, mitte vastupidi? Mind on lihtsam tanki panna ja hunduna esitada? Ma teadsin juba EOD eile, et RV on küla ja hommikul kahtlustasin sind hundina, nüüd olen aga enam kui kindel selles.
                                Minu hääl läheb lukku Ahv Kongost, minu poolest võib päeva varem lõpetada, häält enam ei muuda. Ok ,ma välja.

                                Comment

                                Working...