Hiliseima libahundi mänguteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #406
    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

    See Teie hommikune show siin :clap:clap:clap:clap:clap:clap:

    Muidu pole klaaspro üldse online aga nüüd juhtus koos Q_Q-ga siin hommikul showd tegema.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #407
      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      See Teie hommikune show siin :clap:clap:clap:clap:clap:clap:

      Muidu pole klaaspro üldse online aga nüüd juhtus koos Q_Q-ga siin hommikul showd tegema.
      mõtlesin, et kas on vaja kirjutada, et kui qq peaks flipima hunt, siis ei hakataks leveldama, et mind siin clearida.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #408
        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        See Teie hommikune show siin :clap:clap:clap:clap:clap:clap:

        Muidu pole klaaspro üldse online aga nüüd juhtus koos Q_Q-ga siin hommikul showd tegema.
        jep sest 2 päeva inactive olemist tähendab seda, et kindlasti peab ka kolmas päev seda olema. tegemisi oli lihtsalt ja mäng hakkas kuidagi järsku, thats it.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #409
          Vote Count 359 to 408

          Hääled seisuga post 359 kuni 408
          Öö saabub 08:37:57 pärast

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          2 q_q VisaHing (2), KristjanLaas (22)
          2 ei ole hääletanud rahvavaenlane (0), q_q (22)
          1 Viga LuuK (3)

          Comment

          • Ahv Kongost
            Bännitud
            • Nov 2013
            • 193

            #410
            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

            Sain offtopicu teemasse nsfw gifi ( mis tegelt polnud nii nsfw aga okei ) postimise eest banaani paariks päevaks. Seega wow pakkus välja ,et mängin Ahviga lõpuni mängu :)

            q_q

            Comment

            • Ahv Kongost
              Bännitud
              • Nov 2013
              • 193

              #411
              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

              Külad lükake Q_Q. Yolo kui saime leveldatud inactive huntide käest, siis pole miskit teha. :(

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #412
                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                ***** MOD POST *****

                Mängija VisaHing jätkab mängimist kasutaja Ahv Kongost alt.

                ***** MOD POST *****

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #413
                  Vote Count 359 to 412

                  Hääled seisuga post 359 kuni 412
                  Öö saabub 06:41:16 pärast

                  ---
                  Hääli Lynch Hääletajad
                  2 q_q Ahv Kongost (2), KristjanLaas (22)
                  2 ei ole hääletanud rahvavaenlane (0), q_q (22)
                  1 Viga LuuK (3)

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #414
                    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                    Ma lähen kella viiest ära ja confirmin, et häält enam ei muuda. seega kui qq peaks küla olema, siis gg.

                    Comment

                    • Ahv Kongost
                      Bännitud
                      • Nov 2013
                      • 193

                      #415
                      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                      fak kas tõesti q_q ja rahvavaenlane v.

                      Comment

                      • Ahv Kongost
                        Bännitud
                        • Nov 2013
                        • 193

                        #416
                        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                        hmm.. ei Noo Q_Q peab olema üks huntidest. Juba selle, et klaaspro on afk olnud pikka aega, rahvavaenlaen samuti afk. Luuk samuti afk. Kas tõesti saadetakse siis nightkillid skype-s kuskil v. V käiaksegi aint nightkille saatmas kuna mängida ei viitsita.

                        Q_Q ainuke, kes mitu ööd olnud üleval siin ja nii kui öösel päev hakkab on ta platsis. Ilmselt erutus nii suur, et taaskord hundu ja pool küla on ära lollitatud.

                        mmmmm... Jep okei re-evaluete homme kui q_q oli hunt aga prolly tapetakse mind öösel. Seega homne list on suht kole.

                        Rahvavaenlane
                        Luuk
                        KristjanLaas

                        3 inactive kasutajat ja majority lynch lükatakse ka veel käima. Kui homme on siuke seis, siis mina paneks Rahvavaenlane ja ütleks YOLO ONCE!

                        Comment

                        • Ahv Kongost
                          Bännitud
                          • Nov 2013
                          • 193

                          #417
                          Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                          v noh samas ma ei saa ikka üle sellest hommikusest kahekõnest nende kahe vahel. Nüüd Klaaspro teab, et Q_Q nagunii minek kuna keegi teda ei usalda. Miks mitte siis ise ka alustada koheselt ta pushimist ja võiduka lõpuni minna üksi.

                          hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmm.....

                          v siis on hundid rv ja luuk ja GG :D

                          Comment

                          • Ahv Kongost
                            Bännitud
                            • Nov 2013
                            • 193

                            #418
                            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                            kerge BWG sündroom pealetulemas aga tavai kuna ma üksi ei viitsi mängida siin siis l8ers.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #419
                              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                              ARGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH Hhhhhhhhhhh

                              Comment

                              • Ahv Kongost
                                Bännitud
                                • Nov 2013
                                • 193

                                #420
                                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                ARGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH Hhhhhhhhhhh
                                Ära isegi alusta. Vajuta Sign out ja mine ära magama. Väga imelik ,et see mäng sul 100% kindlad readid nii võssa läinud.

                                Comment

                                Working...