Hiliseima libahundi mänguteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #421
    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

    REMINDER, ET AINUKE PõHJUS MIKS MA HUNT ON "LOL QQ ON DAY3 ELUS"

    SAMAS unustate, et see on 9er ja KT claimis day1:

    Algselt postitas Emma Vaata postitust
    overbet hoopis vot. Wolflistis on 2 kindlat küla ja "keegi pole wolfy" on nii wolfy
    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Lao välja siis, kes külad on (ja miks).
    Algselt postitas Emma Vaata postitust
    Mina seer ja peek tim
    Kõik teavad, et emma pole mingi bwg sugune mängija, kes külana hakkab sellist sitta tootma, niiet DAY1 NIGHT KILL OLI OBVIOUS HUNTIDELE

    SAMUTI DAY2, SEST ALATI tuleb clear/peeked küla tappa

    + MIND EI TAPETA alati enam, nt eelmine mäng bwg-overbet-wowa hundi tiim ütles skypes mulle, et nimelt tahtsid mu end game viia, isegi kui mul olid täpsed readid (readisin overbeti hundiks day1) JUST TäPSELT SELLE PäRAST, ET MA SAAN AUTO LYNCHED HILISEMAS FAASIS

    KUI MEIE HUNDID ON TõESTI LUUK JA RV SIIS VAATAME MU FUCKING DAY1 READE:

    Algselt postitas Emma Vaata postitust
    overbet hoopis vot. Wolflistis on 2 kindlat küla ja "keegi pole wolfy" on nii wolfy
    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Lao välja siis, kes külad on (ja miks).
    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Luuk
    Visa
    Rv

    timz

    Külad.
    YEP MõLEMAD HUNDID OLEN KüLADEKS READIND NIIET VEEL VäHEM PõHJUST MIND TAPPA

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #422
      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

      Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
      Ära isegi alusta. Vajuta Sign out ja mine ära magama. Väga imelik ,et see mäng sul 100% kindlad readid nii võssa läinud.
      SEST OVERBET EI VIITSINUD MäNGIDA JA SP MäNGIS NAGU HUNT

      ISE SA FUCKING üTLESID SAMA

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #423
        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

        VISA HING LITERALLY IGA MäNG "READID" MU HUNDIKS

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Kui Q_Q oleks küla, siis oleks siin teemas umbes 100 postitus, millest 50% oleks .GIF faile täis.

        Ja see pole teooria vaid FAKT.
        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        jep :P Q_Q
        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Frozen ja dada.

        Q_Q ei mängi oma külamängu siin. Vb tõesti solvunud, et mängu lisati teda aga kaahtlane.

        Tundub kuidagi väga hundine viis mängu alustada. See teine post mis tegi, dafooq?
        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Q_Q ma hammustasin su plaani läbi just.
        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Kohe kirjutan detailselt välja mis oli Q_Q plaan ja kes ta kaashundid on.
        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Q_Q plaan oligi raiuda esimest päevast alates Overbeti nime. Täiesti lamp riid oli tegelt tal imo tol momendil. Terve päev raius Q_Q ühte ja sama nime, kuna 1000% kindel selles.
        Ta teadis, et Overbet ongi tegelt hunt ja ta ise on ka. Sellepärast oli tal vaja alibit, kuna külana tapetaks ta day1 öösel alati ära. No peaaegu alati. Ta raius Overbeti nime kuni õhtuni välja ja siis kadus tund enne EOD. Siis saadeti Timz0333 jälgi segama flipmachine peale. Läks läbi ja rahvas panigi Flipmachine. Täna raiub ta taaskord Overbeti nime, kuna plaanis oma kaashunt tanki lükata ja siis kuni lõpuni võidukalt panna. Ta ei saa olla lambist nii 10000% kindel, et Overbet on hunt unless ta seda ei teaks.

        Overbet kommenteerimas Timzi. See on väga wierd post imo:


        Nendevaheline kahekõne:

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #424
          Re: Hiliseima libahundi mänguteema

          Q_Q plaan oligi raiuda esimest päevast alates Overbeti nime. Täiesti lamp riid oli tegelt tal imo tol momendil. Terve päev raius Q_Q ühte ja sama nime, kuna 1000% kindel selles.
          Ta teadis, et Overbet ongi tegelt hunt ja ta ise on ka. Sellepärast oli tal vaja alibit, kuna külana tapetaks ta day1 öösel alati ära. No peaaegu alati. Ta raius Overbeti nime kuni õhtuni välja ja siis kadus tund enne EOD. Siis saadeti Timz0333 jälgi segama flipmachine peale. Läks läbi ja rahvas panigi Flipmachine. Täna raiub ta taaskord Overbeti nime, kuna plaanis oma kaashunt tanki lükata ja siis kuni lõpuni võidukalt panna. Ta ei saa olla lambist nii 10000% kindel, et Overbet on hunt unless ta seda ei teaks.

          Q_Q plaan oligi raiuda esimest päevast alates Overbeti nime. Täiesti lamp riid oli tegelt tal imo tol momendil. Terve päev raius Q_Q ühte ja sama nime, kuna 1000% kindel selles.
          Ta teadis, et Overbet ongi tegelt hunt ja ta ise on ka. Sellepärast oli tal vaja alibit, kuna külana tapetaks ta day1 öösel alati ära. No peaaegu alati. Ta raius Overbeti nime kuni õhtuni välja ja siis kadus tund enne EOD. Siis saadeti Timz0333 jälgi segama flipmachine peale. Läks läbi ja rahvas panigi Flipmachine. Täna raiub ta taaskord Overbeti nime, kuna plaanis oma kaashunt tanki lükata ja siis kuni lõpuni võidukalt panna. Ta ei saa olla lambist nii 10000% kindel, et Overbet on hunt unless ta seda ei teaks.

          Q_Q plaan oligi raiuda esimest päevast alates Overbeti nime. Täiesti lamp riid oli tegelt tal imo tol momendil. Terve päev raius Q_Q ühte ja sama nime, kuna 1000% kindel selles.
          Ta teadis, et Overbet ongi tegelt hunt ja ta ise on ka. Sellepärast oli tal vaja alibit, kuna külana tapetaks ta day1 öösel alati ära. No peaaegu alati. Ta raius Overbeti nime kuni õhtuni välja ja siis kadus tund enne EOD. Siis saadeti Timz0333 jälgi segama flipmachine peale. Läks läbi ja rahvas panigi Flipmachine. Täna raiub ta taaskord Overbeti nime, kuna plaanis oma kaashunt tanki lükata ja siis kuni lõpuni võidukalt panna. Ta ei saa olla lambist nii 10000% kindel, et Overbet on hunt unless ta seda ei teaks

          Ta ei saa olla lambist nii 10000% kindel, et Overbet on hunt unless ta seda ei teaks.

          Ta ei saa olla lambist nii 10000% kindel, et Overbet on hunt unless ta seda ei teaks.

          Ta ei saa olla lambist nii 10000% kindel, et Overbet on hunt unless ta seda ei teaks.

          Ta ei saa olla lambist nii 10000% kindel, et Overbet on hunt unless ta seda ei teaks.

          Ta ei saa olla lambist nii 10000% kindel, et Overbet on hunt unless ta seda ei teaks.

          Ta ei saa olla lambist nii 10000% kindel, et Overbet on hunt unless ta seda ei teaks.

          Ta ei saa olla lambist nii 10000% kindel, et Overbet on hunt unless ta seda ei teaks.

          Ta ei saa olla lambist nii 10000% kindel, et Overbet on hunt unless ta seda ei teaks.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #425
            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

            iiiiii couuuulld not get trough werewolf without a baaaaatllllleee

            iiiiiiii faced death

            i went in with my guns blazing

            i heard my own breath

            i had to face that im still liiiiiiiving

            im still flesh

            i hold onto awfuuuul feeeeeeeelings

            IM NOT DEAD

            THERES NO END

            MY FACE IS RED

            MY BLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOooooooooooooooooOOOOOOOOOOD FLOWS HARSHLY

            MY HEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAART BEATS LOOUUUUUDLY

            MY CHEST STILL DRAAAAWS BREATH

            I HOLD IT

            IM BOUYANT

            OOOOHHHHHHHHH

            THERES NO END

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #426
              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

              Epic readid visa

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #427
                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                REMINDER ET KHALEESI POLE ELUS KORADGI KüLAELANIKUNA MISLYNCHED SAANUD VA üKS KORD KUS MA MäNGIDA ISE EI VIITSINUD SEE OLI üKS ESIMESI LIBAHUNDI MäNGE

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #428
                  Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                  Kui Q_Q oleks küla, siis oleks siin teemas umbes 100 postitus, millest 50% oleks .GIF faile täis.

                  Ja see pole teooria vaid FAKT.

                  Ja see pole teooria vaid FAKT.

                  Ja see pole teooria vaid FAKT.

                  Ja see pole teooria vaid FAKT.

                  Ja see pole teooria vaid FAKT.

                  Ja see pole teooria vaid FAKT.

                  Ja see pole teooria vaid FAKT.

                  Ja see pole teooria vaid FAKT.

                  Ja see pole teooria vaid FAKT.

                  Ja see pole teooria vaid FAKT.

                  Ja see pole teooria vaid FAKT.

                  Ja see pole teooria vaid FAKT.

                  EPIC FAKTID VISA

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #429
                    Re: Hiliseima libahundi mänguteema



                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #430
                      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      Anyways, tehke homme luuk/rv nagu kuku ütleb, timz on nightkill. Kukut ärge võtke, vist ikka villa. Aga wp both ways.
                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      luuk/rahvavaenlane

                      sest laasile meeldib wolf olla.
                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      yea, kuku 80% villa nüüd. jumala eest kukut rest of the game ei võta
                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      Kuku ei hakkaks never ever stiilis "pole enam nii kindel" kui ta oleks wolf ja ma kindla mineku peal.
                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      Aga jätke vähemalt meelde, mis ma ütlesin, kui ööd ei tule, siis ez game ja lahendatakse insta ära siin. Vaadake, et must lynchi ära ei huia keegi.
                      .

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #431
                        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        Ma lähen kella viiest ära ja confirmin, et häält enam ei muuda. seega kui qq peaks küla olema, siis gg.
                        Reminder, et klaas pani q_q lukku ja rv/luuk istuvad afk ja rv hääletab :59 q_q kui üldse vajadust ja gg

                        Comment

                        • Ahv Kongost
                          Bännitud
                          • Nov 2013
                          • 193

                          #432
                          Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                          Mu hääl on ka lukus :D

                          Comment

                          • Ahv Kongost
                            Bännitud
                            • Nov 2013
                            • 193

                            #433
                            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                            Ei noo see, et sa oled day3 elus polegi teemas. Jep day1 oli obvious KT kill, day2 oli obvious 100% peeked küla kill.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #434
                              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                              ***** MOD POST *****


                              Reminder: Siin mängus ei ole majority lynchi


                              ***** MOD POST *****

                              Comment

                              • Ahv Kongost
                                Bännitud
                                • Nov 2013
                                • 193

                                #435
                                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                                Aa mul savi. Pigem las võidavad inactive hundid kui lasen sul siin pähe sittuda :D

                                Comment

                                Working...