"vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #136
    Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

    kui ei viitsi randida, siis pane timz ja visa huntideks ning rahvavaenlane KT (emma peek)

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #137
      Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

      Vapsik võtab minu koha 9eris.

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #138
        Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

        RANDITUD+SAADETUD.

        ON PÄEV.

        Comment

        • LuuK
          Vana Tegija
          • Dec 2008
          • 1138

          #139
          Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

          vote end 20:00 homme.

          proovime ilma ööta
          paari tunni pärast proovin counteri tööle panna
          kui on vastuväited jne, PM.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #140
            Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

            Õu tee ikka uus teema. see siin on ju registreerimisteema.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #141
              Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

              Votecounterit sa siin teemas näiteks tööle ei saa panna, kuna deleted poste päris palju siin. Ole musi ja tee uus teema ikka jah :)

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #142
                Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                vote end 20:00 homme.

                proovime ilma ööta
                paari tunni pärast proovin counteri tööle panna
                kui on vastuväited jne, PM.
                Hi

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #143
                  Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                  Visahing

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #144
                    Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                    ok, tuleb uus teema

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #145
                      Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                      Ma hunt, kahtlustan järjekordset rigged randi :/

                      Comment

                      • LuuK
                        Vana Tegija
                        • Dec 2008
                        • 1138

                        #146
                        Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                        http://foorum.pokkeriprod.com/showth...3%A4ngiks-quot

                        Avatud uus teema, paluks registreerimisteema lukustada

                        Comment

                        Working...