"vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #91
    Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

    ma ei mängi murutari ja gaimiga

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #92
      Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

      Ranka pole in ju pannud omfg.

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #93
        Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

        bööhöö

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #94
          Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          Ranka pole in ju pannud omfg.
          ranka paranka fanka ei mängi, sest grindib ennast nl 10 ülesse (täpsemalt loe õhtulehe blogist)

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #95
            Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

            Ma just teatasin inetust postitusest.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #96
              Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

              LAULE TäIS

              MAAILMA KAAR

              KUI VAID OSKAD KUULATA



              su osaks saab

              :D

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #97
                Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                LAULE TäIS

                MAAILMA KAAR

                KUI VAID OSKAD KUULATA



                su osaks saab

                :D
                .D

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #98
                  Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  .D
                  Selgitame siis välja kumb parem laul on.

                  Miamee või laule täis taevakaar.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Rohkem pole öelda midagi imo.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #99
                    Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                    Võta kaotas vastu nagu mees.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #100
                      Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                      See krdi see euro kvalifikatsioon on ju täiesti ****** üritus.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #101
                        Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        Selgitame siis välja kumb parem laul on.

                        Miamee või laule täis taevakaar.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Rohkem pole öelda midagi imo.
                        Edgar Savisaar

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #102
                          Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                          Võrdlus, ostad kiletatud lihatüki, viskad lihatüki ära ja serveerid kile.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #103
                            Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                            Mängijad:
                            1. q_q
                            2. rahvavaenlane
                            3. Emma
                            4. KristjanLaas
                            5. Wowawiaa
                            6. timz0333
                            7. VisaHing
                            8. karupoeg
                            9. BlackWerewolfGenie
                            10. Looper


                            Hümn ka õppige pähe siis: https://www.youtube.com/watch?v=IfyXDgJTFJk

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #104
                              Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                              tšuuvits

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #105
                                Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                                Eht uroodikari. Nagu 4real ongi nii, et kui Visahing asju ei aja siis ei saagi midagi aetud. Seega gg ja rip werewolf.

                                Comment

                                Working...