"vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #1

    "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

    Tavaline 13er, 1 seer ja 3 hunti.

    Algab siis, kui 13 mängijat koos.

    Host: LuuK

    Mängijad:
    q_q
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #2
    Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

    in

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #3
      Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

      nuh, võttis potensiaalsetel regajatel pasa lahti we? wowa, visa, klaas, yolpa, lenC, kus te nüüd olete siis kui asjaks nagu läheks?

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #4
        Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

        timz0333-e ma isegi ei maini. läks söödaks juba ära.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          nuh, võttis potensiaalsetel regajatel pasa lahti we? wowa, visa, klaas, yolpa, lenC, kus te nüüd olete siis kui asjaks nagu läheks?
          Rahune maha nüüd.



          Eestis on siiski kell kaks öösel, küll homme hommikul regatakse.

          Comment

          • Emma
            Grinder
            • Mar 2013
            • 529

            #6
            Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #7
              Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

              Mängijad:
              q_q
              rahvavaenlane
              Emma

              Elite lineup so far, annaks nüüd jumal, et neid närvihaigeid ei tuleks.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #8
                Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                Algselt postitas Emma Vaata postitust
                emma, sina siin:D

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #9
                  Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                  kuku kle, mu meelest hakkab asi kahtlaseks kiskuma. visa pole isegi hetkel libakat teinud. neil on raisk mingi plaan meie vastu. ma ei julge enam isegi välja minna, äkki annavad peksa raisk?

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #10
                    Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                    va. emma kes lubas minuga pärnu randa jalutama tulla.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #11
                      Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                      Minu vastu ei julge kindlalt nad mingit plaani teha, sinu kohta ei oska öelda.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #12
                        Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                        ma käega veidralt rapsan, kahjuks ei tabanud kedagi raisk.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #13
                          Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                          emma, my ass!

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #14
                            Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                            jep

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #15
                              Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              jep

                              kolmandik on sulas.

                              Comment

                              Working...