"vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #121
    Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

    RIP in piece karupoeg.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #122
      Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

      tra tahtsin teistmoodi kirjutada

      aga õpi ikkagi selgeks ing keel fish q_q

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #123
        Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

        pde foorum üldse. ban for life mod.

        ranka on ka ****

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #124
          Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

          vsiule ka ei meeldinud vist, tahtis mulle bani panna peale eelmist mängu. vsiu ka ****

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #125
            Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

            thx

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #126
              Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

              hüvasti karu

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #127
                Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                hüvasti karu
                yolo

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #128
                  Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                  Mis teeme siis..

                  Kuna bwg pani out siis:
                  1. q_q
                  2. rahvavaenlane
                  3. Emma
                  4. KristjanLaas
                  5. Wowawiaa
                  6. timz0333
                  7. VisaHing
                  8. karupoeg
                  9. Looper


                  Luuk sai vist hostida, kui algab hiljemalt homme.

                  Karupoeg sa ei mängi 9ga?

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #129
                    Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    Mis teeme siis..

                    Kuna bwg pani out siis:
                    1. q_q
                    2. rahvavaenlane
                    3. Emma
                    4. KristjanLaas
                    5. Wowawiaa
                    6. timz0333
                    7. VisaHing
                    8. karupoeg
                    9. Looper


                    Luuk sai vist hostida, kui algab hiljemalt homme.

                    Karupoeg sa ei mängi 9ga?
                    ma peaks varsti bänni saama, dno. tundub, et ma puutumatu

                    võin mängida küll tho

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #130
                      Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                      saada ranka peesse

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #131
                        Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                        ja ära emotse nii palju

                        hullem kui mina

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #132
                          Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                          Ok go luuk siis.
                          1. q_q
                          2. rahvavaenlane
                          3. Emma
                          4. KristjanLaas
                          5. Wowawiaa
                          6. timz0333
                          7. VisaHing
                          8. karupoeg
                          9. Looper

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #133
                            Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            https://www.youtube.com/watch?v=IfyXDgJTFJk

                            See laul on nüüdsest libahundi hümn.
                            käpp

                            norm laul

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #134
                              Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                              2 hunti 9ga siis.

                              Ja KT saab random külaelaniku peeki!!!

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #135
                                Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                                käpp

                                norm laul
                                Toeta ka siis laupäeval sõnumiga, ty.

                                Comment

                                Working...