"vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #106
    Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Eht uroodikari. Nagu 4real ongi nii, et kui Visahing asju ei aja siis ei saagi midagi aetud. Seega gg ja rip werewolf.
    Laule täis taevakaar,

    kui vaid oskad kuulata.


    Su osaks saab.

    :D

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #107
      Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

      tsiisusgraist, mis paska te aja te siin`?

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #108
        Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        tsiisusgraist, mis paska te aja te siin`?
        Miks nii mad?

        Olid ka miamee poolt?

        Nojah kahju küll, et ta finaali ei saanud. Vb järgmine aasta?

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #109
          Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          Miks nii mad?

          Olid ka miamee poolt?

          Nojah kahju küll, et ta finaali ei saanud. Vb järgmine aasta?

          no mis, vanda pani su paroolid pihta?

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #110
            Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

            plaan 1, duubel 1.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #111
              Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              ROFL maimee.

              Die.
              aga kujuta ette, antisanitaarses olukorras räimtomatis sain kätte, aga poolikut mitte. kurat, pühapäeva panin nahka, aga viina mitte üks tilk!

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #112
                Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Eht uroodikari. Nagu 4real ongi nii, et kui Visahing asju ei aja siis ei saagi midagi aetud. Seega gg ja rip werewolf.
                Aja asi joonde nüüd :/

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #113
                  Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                  norm

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #114
                    Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    norm
                    Minu arvamus on selline, et võiks nkõik koos tüki torti süüa ja siis mängima hakata.

                    Comment

                    • Looper
                      Grinder
                      • May 2013
                      • 576

                      #115
                      Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                      Mõtetu nokunäitus. Pange see hunt käima juba!!

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #116
                        Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                        Algselt postitas Looper Vaata postitust
                        Mõtetu nokunäitus. Pange see hunt käima juba!!
                        Seni kuni mõned nokud puudu ja emma sõbrannasid ei kutsu seni ei toimu midagi.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #117
                          Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Minu arvamus on selline, et võiks nkõik koos tüki torti süüa ja siis mängima hakata.
                          jep

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #118
                            Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                            tort on homodele.

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #119
                              Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                              out

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #120
                                Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                                rip pokkeriprode foorum

                                laup hommikul tuled 4 am koju ja loodad, et foorum sitta täis. aga ei ole...

                                im out ja quit 4 ever

                                Comment

                                Working...