Re: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"
Laule täis taevakaar,
kui vaid oskad kuulata.
Su osaks saab.
:D
Algselt postitas VisaHing
Vaata postitust
kui vaid oskad kuulata.
Su osaks saab.
:D
Comment