VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #361
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ei cleariks.
    Come on 9eris eelmine kord luuki busisin siis ei läinud hästi.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #362
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      See ongi overbeti slip, et ta ei pea rankat hundiks.

      Pmslt ob prgu mõtleb: q_q pushib rankat, seega ranka peab küla olema.

      Aga peaks vastupidi: q_q pushib rankat, seega q_q küla vist ikka.
      Sa võid siin hundina teist hunti ka pushida vabalt. Ei imestaks .

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #363
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

        overbet

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #364
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Sa võid siin hundina teist hunti ka pushida vabalt. Ei imestaks .
          No nüüd räägid vastu omale.

          Just ütlesid ju: Kui ta peab Q_Q-d hundiks, siis Ranka ei saa olla hunt.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #365
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

            See kõik on ebaoluline tegelt.

            See, et ranka overbeti top küla on slip.

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #366
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              Overbet, kui ranka lynchida ja ta hunt siis see cleariks mu sinu arust?
              Cleariks, sest sinu ja ranka combo on ebareaalne, ma tean, et sa ei võtaks sellist liini 9eris d1 kaashundi vastu. Aga ausalt, can't see it happening.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #367
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                OB loogika kah hea; pushin ei kuskilt rankat seega hunt.

                Kuigi ta mäletab väga hästi, et vedas ise ranka mislynchi tühja koha pealt.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #368
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                  Algselt postitas overbet Vaata postitust
                  Cleariks, sest sinu ja ranka combo on ebareaalne, ma tean, et sa ei võtaks sellist liini 9eris d1 kaashundi vastu. Aga ausalt, can't see it happening.
                  Lynchime ranka siis.

                  Ta on hunt ma luban sulle, sama kindel, kui eelmine kord. Me rääkisime skypes sellest.

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #369
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    See kõik on ebaoluline tegelt.

                    See, et ranka overbeti top küla on slip.
                    lol, kuidas nii? Sa oled mul lock wolf, seega kui sina wolf, ei saa ranka kuidagi moodi wolf olla. See on slip, et sa sellest aru ei saa.

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    OB loogika kah hea; pushin ei kuskilt rankat seega hunt.

                    Kuigi ta mäletab väga hästi, et vedas ise ranka mislynchi tühja koha pealt.
                    Mis see mitme mängu tagune mislynch siia puutub üldse?

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #370
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      lol, kuidas nii? Sa oled mul lock wolf, seega kui sina wolf, ei saa ranka kuidagi moodi wolf olla. See on slip, et sa sellest aru ei saa.

                      Mis see mitme mängu tagune mislynch siia puutub üldse?
                      Sest üks põhjustest, nagu ma aru sain, oli see, et ma vean ranka lynchi tühja koha pealt.

                      Kuigi ise tegid külana sama.

                      Ehk see on role neutral.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #371
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                        Pane siis punktid kirja, miks ma lock wolf.

                        Tnx.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #372
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                          Aa suht absurdseks läheb ära juba nagu rankaga eelmine kord.

                          Ei viitsi huntidega vaielda.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #373
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                            Seer huntin veel:

                            kui KT on flip/eluvend ja on peekinud rankat või ob siis peaks ka claimima.

                            See pole seer hunt. See on korrektne mäng aga külad ise ei pruugi aru saada sellest.

                            Nagu eelmine kord ei saanud keegi aru, et zombie peaks kohe claimima jne.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #374
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                              OFFICIAL BEAR NOTE



                              bearcub peab kell 21.15-23.00 afk olema. Seega teen ettepaneku, et päev lõppeb kell 21.00. Kui vähemalt 1 inimene on vastu, siis lõppeb kell 22.00. Kuid sellisel juhul peate tund aega reveali ootama. Vastuseisust saab teada anda ainult pm teel

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #375
                                Vote Count 150 to 374

                                Hääled seisuga post 150 kuni 374
                                Öö saabub 2:30:29 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                3 ranka VisaHing (30), WowAwiAA (55), BlackWerewolfGenie (8)
                                2 overbet KristjanLaas (23), q_q (71)
                                1 q_q overbet (11)
                                1 VisaHing ranka (6)
                                2 ei ole hääletanud eluvend (9), flipmachine (4)

                                Comment

                                Working...