VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #661
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

    wowawiaa

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #662
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

      modspewed wolf
      Wtf sa teed.

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #663
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

        corrupt, kes maksis, kes maksis?

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #664
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
          MIne pane nägu pudrukaussi.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #665
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            wowawiaa
            viimane modereerija lausung on role neutral.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #666
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              wowawiaa
              Karupoeg see läheb mõttetuks ära kui sa nii teed. Kogu raisatud aeg mängulahendamise peale TÜHJA.

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #667
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                modspewed wolf
                Wtf sa teed.
                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                viimane modereerija lausung on role neutral.
                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                corrupt, kes maksis, kes maksis?
                Outpayed you haha

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #668
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Karupoeg see läheb mõttetuks ära kui sa nii teed. Kogu raisatud aeg mängulahendamise peale TÜHJA.
                  Joo õlu v midagi, ilmselget puder pole effektiivne tarkuse nektarina

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #669
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                    Aga lynchiks flipmachine vms?

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #670
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                      Visa Hing quitib selle mängu. Ma ei näe enam pointi. Karupoeg keeras ***** kõik. kavatsen spammida peale 22:00 seega sa pead mu bannima peale seda.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #671
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Joo õlu v midagi, ilmselget puder pole effektiivne tarkuse nektarina
                        tra sa seletad siin. Moderaator ei tohi nii mängu sekkuda ffs.

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #672
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Visa Hing quitib selle mängu. Ma ei näe enam pointi. Karupoeg keeras ***** kõik. kavatsen spammida peale 22:00 seega sa pead mu bannima peale seda.
                          Ära doobatse kellelgi võib vale arusaam jääda, ilme et selline asi on neutral.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #673
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Karupoeg see läheb mõttetuks ära kui sa nii teed. Kogu raisatud aeg mängulahendamise peale TÜHJA.
                            ära võta seda kui raisatud aega, võta seda kui uut kogemust mida keegi ei saa sinult iial ära võtta!!!

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #674
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                              Ütlen ausalt olen pelgalt sirvinud mängu ja homme vaatan põgusamalt. Hääle jätan nii nagu klaas pani.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #675
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                                Tere

                                Comment

                                Working...