Werewolf 21 mänguteema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #601
    Re: Werewolf 21 mänguteema!

    Algselt postitas Emma Vaata postitust
    Ei tea, kas asi minus, aga päris lõpuni mulle vist ikka ei jõudnud kohale, mis kasu sellest zombie rollist on. Ongi aint see, et saan lock clearida ennast ja peale lyinchitud saamist veel oma epic readid teemasse postitada?
    Küla saab ühe killi juurde.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #602
      Re: Werewolf 21 mänguteema!

      ty overbet ja + 1, et eluvend on mvp

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #603
        Re: Werewolf 21 mänguteema!

        Gg. ^_^

        Algselt postitas Emma Vaata postitust
        <3
        </3

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        Ma loodan, et bwg zombie pole.

        Lynched saab siis tõmbab insta ühele külale modkilli.
        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
        LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL PRICELESS HUNDUD : D : D : D : D : D : D : D





        ***dead post***


        Algselt postitas overbet Vaata postitust
        ***MOD NOTE***

        Mängija Visahing on BlackWerewolfGenie posti tõttu surnud. Ta oli tavaline külaelanik.
        Algselt postitas overbet Vaata postitust
        ***MOD NOTE***


        Mängija Emma on VisaHinge tegude tõttu surnud. Emma oli zombie külaelanik. Kuna surm on ebatavaline ja mitte tema enda süü läbi, siis täpsustan, et surmajärgse posti õigus on tal homme.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #604
          Re: Werewolf 21 mänguteema!

          bg, well hosted. gl

          Comment

          • Emma
            Grinder
            • Mar 2013
            • 529

            #605
            Re: Werewolf 21 mänguteema!

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            bg, well hosted. gl
            mis sul viga on?

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #606
              Re: Werewolf 21 mänguteema!

              EPIC
              GAME
              IS
              EPIC


              Tegelt ma ei tea minu dead post ei olnud mitte kuidagi mingi, et ma oleks närvis olnud või samas ka mitte kuidagi mängu reetev. Õigemini too hetk polnud isegi overbetiga veel jutustanud mängust ja arvasin siiamaani, et VisaHing ja Timz on kaks hunti. Või siis Camu ja Stabber aga mitte Wow ja karupoeg. Aga nKill olla oli nii epic, et ei suutnud oma õnne tagasihoida. Obviously Zombie-Seer eks tegelt isegi kui ei tea kes Seer võiks olla siis ma ei usu, et see kuidagi +EV on ära süüa clear küla ja kindlasti mitte seer. Pigem peaks ikkagi mingi random venna ära sööma ja äkki saab pihta.

              Saan aru, et minu killiga oleks saanud kahtlusi hakata viskama Visa ja Camu peale jne, kuna väga palju muud loogikat ei saanud selle taga olla.

              Karupoja kohta tuli täna öösel kahtlus, kui lugesin posti, et arvatavasti hääletan nii nagu BWG :D Siis ma mõtlesin, et see ei ole loogiline.

              Igatahes overbet tänks, et hostisid ja Visa lubas üles otsida aga nagu ma juba ükskord sulle vastasin siis here it comes again... :D a sorri oleks pidanud vast mitte postitama aga paha ka ei mõelnud selle deadpostiga.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #607
                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                RIP BWG

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Võru maffia arsenali lisandus ka täna üks tore riistapuu. Näeb välja suhteliselt 1:1 ja 2 plasitkdetaili ainult. Kergelt pauku teeb, laseb üsna täpselt ja ühe C02 ballooniga ligi 100 lasku. Pikalt olnud huvi airsofti vastu aga pole olnud tahtmist väga raha välja käia. 18 kuuli mahub, siis salve.
                Ostuga sain: Makarov 4.5mm cal, 800 kuuli, 15 C02 ballooni = 65 eur. Arvestades, et jahipaunas maksab sama isend 120 EUR uuena, siis ilmsellt suht hea diil.

                Lihtsalt märki laskmiseks soetatud, ei kavatse kedagi hirmutama minna.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #608
                  Re: Werewolf 21 mänguteema!

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  RIP BWG

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #609
                    Re: Werewolf 21 mänguteema!

                    Maybe drunk but still standing !

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #610
                      Re: Werewolf 21 mänguteema!

                      Algselt postitas Emma Vaata postitust
                      Ei tea, kas asi minus, aga päris lõpuni mulle vist ikka ei jõudnud kohale, mis kasu sellest zombie rollist on. Ongi aint see, et saan lock clearida ennast ja peale lyinchitud saamist veel oma epic readid teemasse postitada?
                      Esimene 7k postine mäng, mis ma 2+2 läbi lugesin, seal oli küla halvas seisus ja siis sellise rolliga tegelane tuli ja readis kõik täpselt oma surnupostis ära. Selle tõttu mul väikestviisi soft spot selle rolli puhul.

                      Muidugi vanilla 13eris oleks pigem pidanud see salajane olema ehk üks on küll zombie, aga saab alles pärast surma pmi, et võib teemasse homme ka postitada. Aga sellegipoolest tõi imo huvitavat dünaamikat mängu.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #611
                        Re: Werewolf 21 mänguteema!

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        wowa lahendab suht vabalt villaselt ta hundina pigem frozen ma olen üpriski kindel, et küla.
                        d1 on lihtne hundina, aga siis läheb raskeks ja freezin :S

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #612
                          Re: Werewolf 21 mänguteema!

                          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                          d1 on lihtne hundina, aga siis läheb raskeks ja freezin :S
                          Ma ütlesin ob'le enne, et wowa day1 hundi mäng oli päris hea. Kui sa samamoodi aktiivselt edasi oleksid järgnevatel päevadel pannud siis oleksid päris hästi clearitud saadud küll.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #613
                            Re: Werewolf 21 mänguteema!

                            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                            Ma ütlesin ob'le enne, et wowa day1 hundi mäng oli päris hea. Kui sa samamoodi aktiivselt edasi oleksid järgnevatel päevadel pannud siis oleksid päris hästi clearitud saadud küll.
                            Mul alati hea hundimäng. Peale esimese korra pole ka kordagi freezinud.

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #614
                              Re: Werewolf 21 mänguteema!

                              See oli imo räige viga, et wow rankat insta ei businud. Isegi karupoeg oli ees vote pannud ja kaugele juba näha, et ranka läheb lynchi. Tollega oleks mõlemad wolfid mingis ulatuses cleared olnud ja halvast situatsioonist maksimaalse võtnud.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #615
                                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                                See oli imo räige viga, et wow rankat insta ei businud. Isegi karupoeg oli ees vote pannud ja kaugele juba näha, et ranka läheb lynchi. Tollega oleks mõlemad wolfid mingis ulatuses cleared olnud ja halvast situatsioonist maksimaalse võtnud.
                                Wowa viis mängu next levelile mõnes mõttes.

                                See on nii obv, et ranka saab lynched, niiet sealt credit ei saa. Credit saad, kui ei busi. ^^

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                Btw ranka lynch ei cleari ühtegi mängijat.

                                Comment

                                Working...