Werewolf 21 mänguteema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blizkaa
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 389

    #556
    Re: Werewolf 21 mänguteema!

    ma veidi mõtlesin selle üle ja wow tundub olema selline active vana... Tahaks teda ka ära välistada...

    Comment

    • blizkaa
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 389

      #557
      Re: Werewolf 21 mänguteema!

      sul mingi hea põhjendus ka konkreetselt wow pakkumiseks?

      Comment

      • eluvend
        Grinder
        • Sep 2010
        • 640

        #558
        Re: Werewolf 21 mänguteema!

        Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
        ma veidi mõtlesin selle üle ja wow tundub olema selline active vana... Tahaks teda ka ära välistada...
        No see mäng temalt küll erilist aktiivsust pole, see tektiabki veits muret.

        Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
        sul mingi hea põhjendus ka konkreetselt wow pakkumiseks?
        Jaa! Tahan, et ta aktiviseeruks ja mängu oma panuse lisaks :(

        Comment

        • blizkaa
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 389

          #559
          Re: Werewolf 21 mänguteema!

          Algselt postitas eluvend Vaata postitust
          No see mäng temalt küll erilist aktiivsust pole, see tektiabki veits muret.



          Jaa! Tahan, et ta aktiviseeruks ja mängu oma panuse lisaks :(
          See on asjalik argument...

          Comment

          • blizkaa
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 389

            #560
            Re: Werewolf 21 mänguteema!

            WowAwiAA

            Kus iganes sa ka oled, aeg on tegutsema hakata!!!

            Comment

            • eluvend
              Grinder
              • Sep 2010
              • 640

              #561
              Re: Werewolf 21 mänguteema!

              Aga mida asjalikku saab öelda mängija kohta, kes kõik oma postitused on teinud mängu esimese 2-3 tunni jooksul? Day2 0 posti ja sama so far.
              Ma ei taha uskuda, et wow regaks ennast mängu ja siis ei viitsiks osaleda. Samamoodi ei taha uskuda et ta muidugi frozeks.
              Jääb üle, et istuvad vaikselt tagaplaanil ja lasevad külal omavahel aktiivseid välja lintsida ja oodata oma tähetundi (seda võib öelda muidugi kõigi 3 kahtlase kohta)

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #562
                Vote Count 487 to 561

                Hääled seisuga post 487 kuni 561
                Öö saabub 06:26:55 pärast

                ---
                Hääli Lynch Hääletajad
                2 WowAwiAA blizkaa (25), eluvend (7)
                1 KristjanLaas camu (4)
                3 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), KristjanLaas (0), karupoeg (0)
                1 Viga timz0333 (5)

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #563
                  Re: Werewolf 21 mänguteema!

                  Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
                  sul mingi hea põhjendus ka konkreetselt wow pakkumiseks?
                  Post 517 hääletad wow ja nüüd ootad selgitust eluvennalt miks wow?

                  Võimalikud hundicombod: ranka/wow/karu
                  Vähemvõimalik kuid paaegu, et võimatu Hundicombo: ranka/wow/blizkaa


                  siiski 2% blizkaa kui saa siin hunt oled siis vwp aga võita pole vast võimalik.

                  Randomgenekas pani ka muidugi hästi kui ranka/wow/karu combo on tõene.

                  Gg sirs Ma KT

                  timz,eluvend,camu,klaas kõik toredad külamehed

                  Häid jätkuivaid pühi!

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #564
                    Re: Werewolf 21 mänguteema!

                    ranka/karu/blizkaa ka võimalik aga karult nii passiivset hundimängu ei usu ever!

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #565
                      Re: Werewolf 21 mänguteema!

                      A ja kõik kes modkilli lasid siis arvatavasti tänu teile ei saa pikka aega ühtegi mängu siin foorumis käima.

                      Comment

                      • blizkaa
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 389

                        #566
                        Re: Werewolf 21 mänguteema!

                        blizkaa ei ole hunt

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #567
                          Re: Werewolf 21 mänguteema!

                          wow

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #568
                            Re: Werewolf 21 mänguteema!

                            Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
                            blizkaa ei ole hunt

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #569
                              Vote Count 487 to 567

                              Hääled seisuga post 487 kuni 567
                              Öö saabub 06:14:41 pärast

                              ---
                              Hääli Lynch Hääletajad
                              3 WowAwiAA timz0333 (9), blizkaa (26), eluvend (7)
                              1 KristjanLaas camu (4)
                              3 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), karupoeg (0), KristjanLaas (0)

                              Comment

                              • blizkaa
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 389

                                #570
                                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                Post 517 hääletad wow ja nüüd ootad selgitust eluvennalt miks wow?

                                Võimalikud hundicombod: ranka/wow/karu
                                Vähemvõimalik kuid paaegu, et võimatu Hundicombo: ranka/wow/blizkaa


                                siiski 2% blizkaa kui saa siin hunt oled siis vwp aga võita pole vast võimalik.

                                Randomgenekas pani ka muidugi hästi kui ranka/wow/karu combo on tõene.

                                Gg sirs Ma KT

                                timz,eluvend,camu,klaas kõik toredad külamehed

                                Häid jätkuivaid pühi!
                                Veic paranoia-mu põhjus wow pakkumiseks oli see, et wow day1 kaitses kergelt rankat... Chekkasin kõik tyybid üle, kes taolist arvamust avaldasid... Kuna ei tahtnud seda põhjust avaldada, siis küsisin eluvennalt tema nägemust...

                                Comment

                                Working...