Werewolf 21 mänguteema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #1

    Werewolf 21 mänguteema!

    *** WW #21 mänguteema ***

    Siin mängus on:

    8 külaelanikku

    3 libahunti

    1 külatark, kes sai n0 suvalise külaelaniku peeki

    1 zombie villager, kes saab pärast oma surma järgneval päeval teha teemasse ÜHE posti

    Loe läbi reeglid:

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ED-REEGLID-***

    Mängijate nimekiri:

    KristjanLaas
    karupoeg
    yolpa
    ranka
    WowAwiAA
    blizkaa
    Visahing
    camu
    eluvend
    timz0333
    Emma
    q_q
    eyestabber

    Majority lynch aktiveerub olukordades, kus külal on ühe mängijane eelis (nt F5: 3 külaelaniku, 2 hunti; F3: 2 külaelaniku, 1 hunt), kui majority lynch on aktiivne siis iga mängija saab ühe korra hääletada ja siis jääb tema hääl lukku. Kui enamus mängijaid on ühe mängija vastu hääletanud siis lõpeb päev koheselt ära.

    Võimalus hääletada no lynch. Seda saab teha boldids no lynch, kui päeva lõpus on enim hääli no lynchi peal siis ei pooda kedagi üles.

    Tahtlikult enda mod killimine või reeglite rikkumine tahtlikult, mis toob kaasa mod killi on keelatud. Kui seda teed siis peale su mod killi saab su meeskond veel lisa karistuse.

    Siin teemas ärge minult küsimusi küsige. Kui teil tekib reeglitega seoses küsimusi siis saadke mulle PM.

    Kui te ei saa enam mängu jätkata siis koheselt lõpetage mänguteemas postitamine ja saatke mulle PM. Mitte mingil juhul ei tohi postitada stiilis "enam mängida ei saa, otsige mulle asendusmängija/modkillige" vms.

    Kohe saadan PMid.

    ON ÖÖ!

    Ehkki teema avatud, siis enne keegi midagi ei ütle, kui mul PMid saadetud ja sellest teemas teatan!!!
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #2
    Re: Werewolf 21 mänguteema!

    oot wtf ptsi kuidas ma välja jäin

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #3
      Re: Werewolf 21 mänguteema!

      PMid saadetud.

      Pealkirjaks Werewolf 21 roll.

      Külaelaniku oma:

      Algselt postitas overbet
      Sa oled tavaline külaelanik.
      Hundi oma:

      Algselt postitas overbet
      Sa oled libahunt!

      Sinu teamis on:

      (eemaldatud)
      Külatarga oma:

      Algselt postitas overbet
      Sa oled külatark!

      Sinu n0 peek on (eemaldatud), kes on tavaline külaelanik.
      Zombie villageri oma:

      Algselt postitas overbet
      Sa oled zombie villager! Sa saad pärast oma surma teha teemase ÜHE posti oma surmajärgsel päeval.

      HOIATUS!

      Rohkem kui ühe posti tegemine pärast oma surma või postitamine kaks päeva pärast oma surma toob kaasa suvalise külaelaniku surma!

      Kellegil küsimusi/ei saanud rollisõnumit, siis saatke PM. Vabandan võimalike eksimuste eest, hostin esimest korda. Ärge näkku lööge.

      Päevad lõpevad 22.00 ja algavad 12.00 (v.a day 1)

      Day 1 lõpeb 24.detsember 22.00.

      ON PÄEV!

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #4
        Re: Werewolf 21 mänguteema!

        Esimene

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #5
          Vote Count 4 to 3

          Hääled seisuga post 4 kuni 0
          Öö saabub 31:32:02 pärast

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          13 ei ole hääletanud timz0333 (0), ranka (0), q_q (0), yolpa (0), WowAwiAA (0), VisaHing (0), KristjanLaas (0), eluvend (0), camu (0), blizkaa (0), karupoeg (0), eyestabber (0), Emma (0)

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #6
            Re: Werewolf 21 mänguteema!

            Visahing

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #7
              Re: Werewolf 21 mänguteema!

              Algselt postitas Overbet Vaata postitust
              Originally Posted by overbet
              Sa oled külatark!

              Sinu n0 peek on (eemaldatud), kes on tavaline külaelanik.
              :(((

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #8
                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                Esimene märk, et mul väga igav on, kui ma OP läbi loen :O

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #9
                  Vote Count 4 to 8

                  Hääled seisuga post 4 kuni 8
                  Öö saabub 31:22:53 pärast

                  ---
                  Hääli Lynch Hääletajad
                  1 VisaHing WowAwiAA (4)
                  12 ei ole hääletanud ranka (0), q_q (0), KristjanLaas (0), yolpa (0), VisaHing (0), timz0333 (0), eluvend (0), camu (0), blizkaa (0), karupoeg (0), eyestabber (0), Emma (0)

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #10
                    Re: Werewolf 21 mänguteema!

                    Yo ma tööl. Olen ikka küla. esimene read on selline, et Wow alustab palju külasemana kui eelmine mäng.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #11
                      Re: Werewolf 21 mänguteema!

                      Mina ja sõbrad

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #12
                        Re: Werewolf 21 mänguteema!

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Yo ma tööl. Olen ikka küla. esimene read on selline, et Wow alustab palju külasemana kui eelmine mäng.
                        Sind ei ole minu pildil märgitud :/
                        Care to explain?

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #13
                          Re: Werewolf 21 mänguteema!

                          timz

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #14
                            Re: Werewolf 21 mänguteema!

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Yo ma tööl. Olen ikka küla. esimene read on selline, et Wow alustab palju külasemana kui eelmine mäng.
                            Räägi mis see fakt ütleb sulle?

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #15
                              Re: Werewolf 21 mänguteema!

                              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                              Sind ei ole minu pildil märgitud :/
                              Care to explain?
                              lol, ma vasakult esimene.

                              Comment

                              Working...