Re: Werewolf 21 mänguteema!
aga visa minemine oligi loogiline ju...
Kui sa jätad alles, siis kahtlust maha ei saa ja kui läheb ja on küla, siis on case closed...
Ma ka küla ja ma mul on olnud samad kahtlused... vähemalt wow suhtes
aga visa minemine oligi loogiline ju...
Kui sa jätad alles, siis kahtlust maha ei saa ja kui läheb ja on küla, siis on case closed...
Ma ka küla ja ma mul on olnud samad kahtlused... vähemalt wow suhtes
Comment