Hakkasin täna mõtlema, enne kui visa killed oli, et meil on enne ka nii olnud, et tehakse uus rong ja suht võrdne värk hääletusel ja mõlemad kahtlusalused külad.
Millegist rääkimine väljaspool mänguteemat, mis võib mõjutada mängutulemust on reeglitevastane ja üldiselt peaksid üldse hoiduma käimasoleva mängu mainimisest väljaspool mänguteemat. Pea meeles, et mäng käib seni, kuni mängu moderaator on teatanud, et mäng on läbi.
Kas Laas võib selline vend olla, kes hundina lendab külale fb-s hundi claimiga peale? Eeldades, et kui küla selle välja räägib, siis basically võiks teda clearida...
Comment