Werewolf 21 mänguteema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blizkaa
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 389

    #436
    Re: Werewolf 21 mänguteema!

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    ma vaatasin täna üle

    visa lükkas enne mind, siis tuli eluvend ja karu. ei mäleta, kas q-q oli juba pannud hääle või mitte.

    visahinge täna ei võtaks raudselt. ja BWG on ennegi kõik mängud ära sittund, talle panin ignore juba.
    Miks visahinge ei võtaks camu?

    Comment

    • eluvend
      Grinder
      • Sep 2010
      • 640

      #437
      Re: Werewolf 21 mänguteema!

      Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
      Emma on cleared küla...
      Ma eile lappasin seda ranka teemat ja...
      Kui nüüd mälu ei peta, siis esimesena pani hääle rankale eluvend, seejärel liitus teisena camu (kohe pärast seda, kui q_q surus visahinge), karupoeg oli äkki kolmas? Kontrollige, mälu järgi kirjutan... Ranka nagu quittis, aga tuli seejärel õhtul veel mängu päästma. Olukorras, kus oli võimalik oma häält liigutada visahing vs camu pani camule, mis iganes see ei tähendaks!

      Ma usun, et hundina camu saaks aru, et tema ranka rongi ei algatanud ja esimesena pani sinna hääle hoopis eluvend...

      *Üldiselt on loogiline mõelda ikkagi parima mängija taktis. q_q mõtted siinkohal. Ps. Kõik külad, te võite mu ka ära clearida enda jaoks. Mängin face-up küla. Mängu number 1 vend mainib seda mitu korda ja keegi pole seda omaks võtnud!!! Viimane aeg endal elu lihtsamaks teha.
      ** camu tänased postid on muidugi täissitad, see on ka fakt... Still, usaldan q_q esimese päeva mõttekäiku ennem, kui ükskõik kelle teise oma
      visahing
      Sums it up nicely.

      Comment

      • blizkaa
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 389

        #438
        Re: Werewolf 21 mänguteema!

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Okei pohh.. Ma out nüüd 4 real.

        Annan alla, olen hunt jep ja teine on Eyestabber. :) Sorry bro, et sind reetsin.

        gg. häid pühi.
        Külana oleks see post ikka täiesti lamp...
        Hundina oleks sellel isegi kerge point..
        Homne valik camu hakkab üha loogilisem tunduma...

        Comment

        • blizkaa
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 389

          #439
          Re: Werewolf 21 mänguteema!

          Ma nüüd minema ja homme edasi ja hääl jääb paika! Üllatusi vast enam ei tule!
          Edu!

          Comment

          • eluvend
            Grinder
            • Sep 2010
            • 640

            #440
            Re: Werewolf 21 mänguteema!

            Ma ei usu, et camu hunt on hetkel. Kas teile ei tundu, et ta kuidagi liiga lahmivalt hääli jaganud ja süüdistusi loopind vms. Hundina peaks olema mingi sõjaplaan ööga välja töötatud mida mööda püütakse asi enda kasuks pöörata. Seda pole hetkel küll tajuda.

            Jääme ikkagi plaan A juurde. Seda enam, et mingit asjalikkust visa postidest ju pole läbi kumanud.
            Eks kui Visahing ripub võllas ja revealed hunt, siis läheb alles huvitavaks.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #441
              Re: Werewolf 21 mänguteema!

              Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
              Miks visahinge ei võtaks camu?
              ma never ei usu, et ta teeks hundina mingeid fake claime jne. Üldse ajab paska kuidagi liialt. Tundub lihtsalt, et ei ole hundine. Enda peas clearisin eile ära visa ja qq.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #442
                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                Ma täna visa peale ei pane. Kui ta hunt, siis võtke homme mind.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #443
                  Re: Werewolf 21 mänguteema!

                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  Ma täna visa peale ei pane. Kui ta hunt, siis võtke homme mind.
                  Naisss. eyestabber

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #444
                    Re: Werewolf 21 mänguteema!

                    fakk lootsin, et ei pea hakkama tööd tegema täna ja visa rolli pealt homme kui vaja, aga ikka camu clearis end.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #445
                      Re: Werewolf 21 mänguteema!

                      Eyestabber on liiga friendly. Asi ei ole jõuludes ka. Ta on 1 mäng veel täiega selliseid rahvamehelikke poste teinud ja oli siis ka hunt. Tõin too mäng selle välja ka.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #446
                        Re: Werewolf 21 mänguteema!

                        Otsin enne päeva lõppu selle mängu üles kui vaja.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #447
                          Re: Werewolf 21 mänguteema!

                          hei, sorry, et ei ole aktiivne olnud, aga lihtsalt ei ole aega hetkel. Eile ämma-äia juures ja täna enda pere juures.

                          Ma ütlen ausalt, et ma ei taha soulreadida ka nii et minu hääl läheb päeva lõpus enamusrongile. Kui ma peaks homme elus olema, siis homsest on mul ka aega need 5 lk läbi lugeda

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #448
                            Re: Werewolf 21 mänguteema!

                            või no... soulreadida tahaks :D, aga ma ei ole isegi läbi lugenud kõike.

                            ainuke, kes minu arvates küla, on BWG, sest yolpa ei oleks never hundina ennast välja vahetanud mängust. isegi siis kui ta oleks seda väga tahtnud, siis ma arvan, et teised hundid ei oleks sellega nõus olnud, et BWG asemele tuleb :). Seega minu hääl läheb BWG-ga samasse kohta enamjaolt

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #449
                              Re: Werewolf 21 mänguteema!

                              mõtlen tegelt kõvasti stabberi koha pealt siin. Lugesin seda teemat ja seal ta vabsee kedagi ei rünnanud. Praegu tegelt vist ikka on kiusanud ka mängijaid.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #450
                                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                                eyestabber

                                Comment

                                Working...