Werewolf 21 mänguteema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blizkaa
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 389

    #406
    Re: Werewolf 21 mänguteema!

    Eilsed esimesed viis häält liikusid rankale selliselt
    1. eluvend
    2. visahing
    3. camu (esimene enamus hääl)
    4. q_q
    5. karupoeg

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #407
      Vote Count 317 to 406

      Hääled seisuga post 317 kuni 406
      Öö saabub 04:10:35 pärast

      ---
      Hääli Lynch Hääletajad
      3 VisaHing BlackWerewolfGenie (19), blizkaa (3), eluvend (5)
      2 camu eyestabber (9), Emma (16)
      1 eyestabber camu (5)
      1 eluvend VisaHing (21)
      4 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), KristjanLaas (0), timz0333 (4), karupoeg (0)

      Comment

      • eyestabber
        Grinder
        • Feb 2010
        • 505

        #408
        Re: Werewolf 21 mänguteema!

        miks timz esimesena? ei meeldi see väga. pigem ikka camu-visa-timz-stabber:D . Olen nõus ka kolmandana minema:D

        Comment

        • blizkaa
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 389

          #409
          Re: Werewolf 21 mänguteema!

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Ja imo ma olin Q_Q listis küladelistis. Seega kui sa usaldad Q_Q listi, siis miks mind hääletad?
          sa olid jah, aga liikusid sealt mingi hetk ära...

          Comment

          • blizkaa
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 389

            #410
            Re: Werewolf 21 mänguteema!

            Algselt postitas Emma Vaata postitust
            Miks kõik vait jäid nüüd?
            Sina pead tänast mängu vedama, kuna sa pmt ainus cleared küla...
            p.s. hundid ei tabanud counterit ka teha ja sind üle fake claimida. Ranka oleks pidanud seda teed kasutama...

            Comment

            • eyestabber
              Grinder
              • Feb 2010
              • 505

              #411
              Re: Werewolf 21 mänguteema!

              Algselt postitas Emma Vaata postitust
              Aaaa wtf for real?
              visa ajab paska obv. seemneid pandi jõulutoidu sisse vms.

              Comment

              • Emma
                Grinder
                • Mar 2013
                • 529

                #412
                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
                Sina pead tänast mängu vedama, kuna sa pmt ainus cleared küla...
                p.s. hundid ei tabanud counterit ka teha ja sind üle fake claimida. Ranka oleks pidanud seda teed kasutama...
                Saan sellest aru jah, aga käib üle jõu. Aga okei fine.
                eyestabber tundub palju parem valik hetkel.

                Comment

                • eyestabber
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 505

                  #413
                  Re: Werewolf 21 mänguteema!

                  emma palun võta kokku ennast ja tee 1 kord elus ratsionaalne otsus

                  Comment

                  • blizkaa
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 389

                    #414
                    Re: Werewolf 21 mänguteema!

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Most likely külad:
                    Emma ( jätnud väga külase mulje. See zombie counterclaim tundus samuti usutav )
                    KristjanLaas
                    BWG ( Juba sellepärast, et Yolpa vahetas end välja BWG vastu ). Hundina Yolpa ei teeks seda. Külana väga vabalt.


                    Kahtlased mulle:
                    Camu ( tundus alguses hundine aga see reaktsioon, mis tuli peale BWG posti pigem külane )

                    karupoeg

                    Hundused:
                    timz0333
                    eyestabber
                    Eluvend





                    Ranka pakub välja siin 2 nime, kes mu meelest on suht hundused. Hmm.. Eyestabber või Timz on raudselt 1 hundudest.






                    See list on väga kahtlane mu meelest. Külade alla on lükanud mulle tundub 1 hundu, kes oli siis ranka. Ja lynchide all pakkus välja
                    2 küla ja Timz kes mulle tundub hundune.

                    Just sayin, et kui ma oleks hunt, siis teeks sarnase listi. Lükkaks mõne hundu külade alla ja pakuks lynchiks listi, kus ka üksik hunt sees.




                    Eluvennake nii kindel mu hundisuses. Ei tea kust otsast see tuli lambist??



                    ---------------------


                    My guess is Eluvend ja Eyestabber/Camu on hundid siin.

                    Edu kõigile.
                    Ja siin jõuda eluvenna juurde oma häälega on ka ikka müstika...
                    eluvend algatas ranka rongi ja liikus oma loogikaga selgelt q_q-ga ühes taktis.

                    Comment

                    • Emma
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 529

                      #415
                      Re: Werewolf 21 mänguteema!

                      Miks nii dramaatiline?

                      Comment

                      • Emma
                        Grinder
                        • Mar 2013
                        • 529

                        #416
                        Re: Werewolf 21 mänguteema!

                        Stabberile oli see küsimus siis

                        Comment

                        • eyestabber
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 505

                          #417
                          Re: Werewolf 21 mänguteema!

                          sest ma ei ole kuidagi loogiline lynch täna kui on olemas visa ja camu

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #418
                            Re: Werewolf 21 mänguteema!

                            Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
                            Emma on cleared küla...
                            Ma eile lappasin seda ranka teemat ja...
                            Kui nüüd mälu ei peta, siis esimesena pani hääle rankale eluvend, seejärel liitus teisena camu (kohe pärast seda, kui q_q surus visahinge), karupoeg oli äkki kolmas? Kontrollige, mälu järgi kirjutan... Ranka nagu quittis, aga tuli seejärel õhtul veel mängu päästma. Olukorras, kus oli võimalik oma häält liigutada visahing vs camu pani camule, mis iganes see ei tähendaks!

                            Ma usun, et hundina camu saaks aru, et tema ranka rongi ei algatanud ja esimesena pani sinna hääle hoopis eluvend...

                            *Üldiselt on loogiline mõelda ikkagi parima mängija taktis. q_q mõtted siinkohal. Ps. Kõik külad, te võite mu ka ära clearida enda jaoks. Mängin face-up küla. Mängu number 1 vend mainib seda mitu korda ja keegi pole seda omaks võtnud!!! Viimane aeg endal elu lihtsamaks teha.
                            ** camu tänased postid on muidugi täissitad, see on ka fakt... Still, usaldan q_q esimese päeva mõttekäiku ennem, kui ükskõik kelle teise oma
                            visahing
                            ma vaatasin täna üle

                            visa lükkas enne mind, siis tuli eluvend ja karu. ei mäleta, kas q-q oli juba pannud hääle või mitte.

                            visahinge täna ei võtaks raudselt. ja BWG on ennegi kõik mängud ära sittund, talle panin ignore juba.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #419
                              Re: Werewolf 21 mänguteema!

                              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                              what if timz >> visa >> camu >> stabber

                              Def no!

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #420
                                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                                Vaadake kas või seda kuidas Eyestabber pendeldab täna ühelt nimelt teisele.

                                Comment

                                Working...