Werewolf 21 mänguteema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #391
    Re: Werewolf 21 mänguteema!

    Algselt postitas Emma Vaata postitust
    Tsiisas visa sa oled vist ainus, kes mu zombie claimi ei usu? Kui fake oli, miks õige siis öelnud pole midagi?
    St. veits vastuolla läksin endaga korraks. Minu jaoks oled sa Zombie villager aga ei suuda sind veel 100% ära clearida. Atm oled lihtsalt küla listis ( minul ) until proven else.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #392
      Re: Werewolf 21 mänguteema!

      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
      Surnud mängijad on Ranka - Libahunt ja Q_Q - vanillager.

      Special Power Roll on see mäng.

      Ma ei tea miks Visa list nii väga solid tundub, minu arust visa ikka hunt. :)
      Mis seal nii solid. Panin enda mõtted kirja lihtsalt asjast.

      Iga krdi mäng on btw nii olnud, et ma olen igapäev üks top vaguneid aga üldjuhul elan lynchimise üle ja suren siis öösiti.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #393
        Re: Werewolf 21 mänguteema!

        Ah kuule ei viitsi nuputada võtame täna VisaHing kui on hunt siis timz teine kui ei tule siis on kombo camu/stabber.


        Visa postid nii imelikud ühes ütleb, et emma most likely cleared küla aga ei tea.

        Siis kui Emma ütleb, et ta ainuke kes ei usu ta Zombie claimi. Teeb mingeid imelike parandusi kuskil eelmises postis ja siis väidab, et usub Emma claimi.

        Kui sa Emma claimi usud siis Emma peaks sul 100% cleared olema nii, et lynch for profitz.

        Homme päris KT mitte Zombie saab mõned peekid ka visata ja juba pilt väga selge, aga kui BWG'l ükskord õigus on siis pole vahet.



        *****mingi 0.01% võimalus, et Emma ei ole Zombie aga miks päris zombie ikka peidus püsiks oleks müstika. [TINFOIL ALERT]****

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #394
          Re: Werewolf 21 mänguteema!

          Blizkaa peaks olema samuti küla muidu. Ei usu, et tema oleks Q_Q tapmisega nõus olnud, kuna Q_Q kaitses teda.

          Comment

          • blizkaa
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 389

            #395
            Re: Werewolf 21 mänguteema!

            Emma on cleared küla...
            Ma eile lappasin seda ranka teemat ja...
            Kui nüüd mälu ei peta, siis esimesena pani hääle rankale eluvend, seejärel liitus teisena camu (kohe pärast seda, kui q_q surus visahinge), karupoeg oli äkki kolmas? Kontrollige, mälu järgi kirjutan... Ranka nagu quittis, aga tuli seejärel õhtul veel mängu päästma. Olukorras, kus oli võimalik oma häält liigutada visahing vs camu pani camule, mis iganes see ei tähendaks!

            Ma usun, et hundina camu saaks aru, et tema ranka rongi ei algatanud ja esimesena pani sinna hääle hoopis eluvend...

            *Üldiselt on loogiline mõelda ikkagi parima mängija taktis. q_q mõtted siinkohal. Ps. Kõik külad, te võite mu ka ära clearida enda jaoks. Mängin face-up küla. Mängu number 1 vend mainib seda mitu korda ja keegi pole seda omaks võtnud!!! Viimane aeg endal elu lihtsamaks teha.
            ** camu tänased postid on muidugi täissitad, see on ka fakt... Still, usaldan q_q esimese päeva mõttekäiku ennem, kui ükskõik kelle teise oma
            visahing

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #396
              Re: Werewolf 21 mänguteema!

              No võtke mind , mul pole midagi sellevastu. Siis vähemalt ei pea siin oma niigi vähest aega raiskama homme enam. Praegu kui kerge aeg on, siis võin oma mõtteid vähemalt kirja panna eksole? Homme saate ju väga head infot sellest kui ma suren ja olengi hunt nagu te siin arvate.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #397
                Vote Count 317 to 396

                Hääled seisuga post 317 kuni 396
                Öö saabub 04:23:55 pärast

                ---
                Hääli Lynch Hääletajad
                3 VisaHing blizkaa (2), BlackWerewolfGenie (16), eluvend (5)
                2 camu eyestabber (9), Emma (14)
                1 eyestabber camu (5)
                1 eluvend VisaHing (18)
                4 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), timz0333 (4), karupoeg (0), KristjanLaas (0)

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #398
                  Re: Werewolf 21 mänguteema!

                  Blizkaa ma olin teine inimene, kes lükkas Rankale hääle btw.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #399
                    Re: Werewolf 21 mänguteema!

                    Ja imo ma olin Q_Q listis küladelistis. Seega kui sa usaldad Q_Q listi, siis miks mind hääletad?

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #400
                      Re: Werewolf 21 mänguteema!

                      what if timz >> visa >> camu >> stabber

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #401
                        Re: Vote Count 317 to 396

                        Visa sa hunt

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #402
                          Re: Werewolf 21 mänguteema!

                          Okei pohh.. Ma out nüüd 4 real.

                          Annan alla, olen hunt jep ja teine on Eyestabber. :) Sorry bro, et sind reetsin.

                          gg. häid pühi.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #403
                            Re: Werewolf 21 mänguteema!

                            visahung

                            Comment

                            • Emma
                              Grinder
                              • Mar 2013
                              • 529

                              #404
                              Re: Werewolf 21 mänguteema!

                              Aaaa wtf for real?

                              Comment

                              • Emma
                                Grinder
                                • Mar 2013
                                • 529

                                #405
                                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                                Miks kõik vait jäid nüüd?

                                Comment

                                Working...