Werewolf 21 mänguteema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #421
    Re: Werewolf 21 mänguteema!

    Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
    Oootoot ,ärge jaurake nüüd. võtame ikka visahinge
    Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
    sest ma ei ole kuidagi loogiline lynch täna kui on olemas visa ja camu
    100% agreed.

    QQ poleks ka kunagi lasknud häält täna visahinge pealt ära võtta.

    stabber ei ole hunt see mäng.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #422
      Re: Werewolf 21 mänguteema!

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Vaadake kas või seda kuidas Eyestabber pendeldab täna ühelt nimelt teisele.
      see pole üldse wolfi imo. pigem villa.

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #423
        Vote Count 317 to 421

        Hääled seisuga post 317 kuni 421
        Öö saabub 03:39:06 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        4 VisaHing KristjanLaas (1), BlackWerewolfGenie (19), blizkaa (6), eluvend (5)
        2 eyestabber Emma (19), camu (6)
        1 camu eyestabber (13)
        1 eluvend VisaHing (21)
        3 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), timz0333 (6), karupoeg (0)

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #424
          Re: Werewolf 21 mänguteema!

          Visa fine by me aga eelistan staberit.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #425
            Re: Vote Count 317 to 421

            Algselt postitas overbet Vaata postitust
            Hääled seisuga post 317 kuni 421
            Öö saabub 03:39:06 pärast

            ---
            Hääli Lynch Hääletajad
            4 VisaHing KristjanLaas (1), BlackWerewolfGenie (19), blizkaa (6), eluvend (5)
            2 eyestabber Emma (19), camu (6)
            1 camu eyestabber (13)
            1 eluvend VisaHing (21)
            3 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), timz0333 (6), karupoeg (0)
            Valed, mul oli 2 posti, seega topeltusaldusväärne. Seega camu on teine hunt, kuna ta supermod ja sundus mu street credi poole võrra vähendama, kuna olin nõus peale visa teda hääletama, ähvardades OB-d baniga. solved.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #426
              Re: Werewolf 21 mänguteema!

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              see pole üldse wolfi imo. pigem villa.
              Just hundil, kui iga nimi sobib mis välja pakutakse. Imo

              Comment

              • eyestabber
                Grinder
                • Feb 2010
                • 505

                #427
                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                ootasingi millal klaas välja ilmub. ta peaks kohe aru saama, et ma küla. wowalt ootan ka kinnitust, olin temaga korra koos hunt ja ma usun et ta riidib mu kohe ära

                Comment

                • Emma
                  Grinder
                  • Mar 2013
                  • 529

                  #428
                  Re: Werewolf 21 mänguteema!

                  Tsau kristjan <3

                  VisaHing

                  Comment

                  • eyestabber
                    Grinder
                    • Feb 2010
                    • 505

                    #429
                    Re: Werewolf 21 mänguteema!

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Just hundil, kui iga nimi sobib mis välja pakutakse. Imo
                    kui readid jääks päeva algusest õhtuni samaks, siis just veider ju. obv et kui infot tuleb juurde siis arvamus võib muutuda

                    Comment

                    • Emma
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 529

                      #430
                      Re: Werewolf 21 mänguteema!

                      Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                      ootasingi millal klaas välja ilmub. ta peaks kohe aru saama, et ma küla. wowalt ootan ka kinnitust, olin temaga korra koos hunt ja ma usun et ta riidib mu kohe ära
                      Suht clearisid end praegu. Teine hunt vast camu siis

                      Comment

                      • eyestabber
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 505

                        #431
                        Re: Werewolf 21 mänguteema!

                        väga hea emma, teadsin et võtad mõistuse pähe. Nüüd hundud arutavad plaani oma lootusetust olukorrast välja rabelemiseks.

                        Teeme siis suure-suure rongi. visahing

                        homme camu, kui tema pole siis ilmselt ikka TIMZZZZ

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #432
                          Vote Count 317 to 431

                          Hääled seisuga post 317 kuni 431
                          Öö saabub 03:23:15 pärast

                          ---
                          Hääli Lynch Hääletajad
                          6 VisaHing eyestabber (16), Emma (21), KristjanLaas (3), BlackWerewolfGenie (19), blizkaa (6), eluvend (5)
                          1 eyestabber camu (6)
                          1 eluvend VisaHing (21)
                          3 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), timz0333 (8), karupoeg (0)

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #433
                            Re: Werewolf 21 mänguteema!

                            Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                            väga hea emma, teadsin et võtad mõistuse pähe. Nüüd hundud arutavad plaani oma lootusetust olukorrast välja rabelemiseks.

                            Teeme siis suure-suure rongi. visahing

                            homme camu, kui tema pole siis ilmselt ikka TIMZZZZ
                            Ikka meelega hakkad hunti mängima kui 1 kord elus su clearin:D

                            Comment

                            • eyestabber
                              Grinder
                              • Feb 2010
                              • 505

                              #434
                              Re: Werewolf 21 mänguteema!

                              rohvel:D

                              Comment

                              • eyestabber
                                Grinder
                                • Feb 2010
                                • 505

                                #435
                                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                                väike salapärasus peab jääma ikka ju

                                Comment

                                Working...