Werewolf 21 mänguteema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #346
    Re: Werewolf 21 mänguteema!

    Wp qq!
    Külad, eluvend, camu, timz033, bwg
    Hundid vb eye, emma, Wow
    Üle jäänud coinflip.

    Comment

    • Emma
      Grinder
      • Mar 2013
      • 529

      #347
      Re: Werewolf 21 mänguteema!

      Lol timz u mad, ma zombie ju. WowA ka vast küla

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #348
        Vote Count 317 to 347

        Hääled seisuga post 317 kuni 347
        Öö saabub 07:09:16 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        3 VisaHing VisaHing (9), BlackWerewolfGenie (10), Emma (5)
        8 ei ole hääletanud karupoeg (0), WowAwiAA (0), timz0333 (1), KristjanLaas (0), eyestabber (0), camu (0), blizkaa (1), eluvend (2)

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #349
          Re: Werewolf 21 mänguteema!

          Panen ka hääle paika: VisaHing. Ainult väga mõjusal põhjusel muudan täna.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #350
            Re: Werewolf 21 mänguteema!

            Ärkasin. Ja nüüd vaatan, et kaks tarkpead, kes hommikul esimesena suu lahti tegid, on päris ära joond ennast. Mina tegin ranka rongi ju. Ma peaks olema ilmselgelt cleared.
            BWG

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #351
              Re: Werewolf 21 mänguteema!

              Sa oled clear peale seda kui ma peekin sind.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #352
                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                Panen ka hääle paika: VisaHing. Ainult väga mõjusal põhjusel muudan täna.
                eluvend võib muidu ka 1 hundudest olla muidu. Kuna ma nagunii täna lähen, siis ei hakka kellegagi vaidlema siin.

                Mind lynchides teete ainult mul elu lihtsamaks :D aga kahjuks külal raskemaks.

                Proovin varsti listi üles visata, kes mu meelest külad ja kes hundud, kes kahtlased. Siis ehk saate homme mingeid häid järeldusi teha ja 2te viimast hundut otsima hakata.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #353
                  Re: Werewolf 21 mänguteema!

                  camu

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #354
                    Vote Count 317 to 353

                    Hääled seisuga post 317 kuni 353
                    Öö saabub 06:18:00 pärast

                    ---
                    Hääli Lynch Hääletajad
                    3 VisaHing eluvend (3), VisaHing (10), Emma (5)
                    1 BlackWerewolfGenie camu (1)
                    1 camu BlackWerewolfGenie (12)
                    6 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), karupoeg (0), eyestabber (0), timz0333 (1), KristjanLaas (0), blizkaa (1)

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #355
                      Re: Werewolf 21 mänguteema!

                      Most likely külad:
                      Emma ( jätnud väga külase mulje. See zombie counterclaim tundus samuti usutav )
                      KristjanLaas
                      BWG ( Juba sellepärast, et Yolpa vahetas end välja BWG vastu ). Hundina Yolpa ei teeks seda. Külana väga vabalt.


                      Kahtlased mulle:
                      Camu ( tundus alguses hundine aga see reaktsioon, mis tuli peale BWG posti pigem külane )
                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      sa oled nii lammas ikka, et hale kohe. oleks võind yolpale kasvõi modkilli panna, aga sinust pole sittagi kasu.
                      karupoeg

                      Hundused:
                      timz0333
                      eyestabber
                      Eluvend



                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      eyestabberi või timzi võtaks. timz pidi listi tegema, aga kus see on ning toob vabandused, et sitt trükkida. ajab iba. eyestabberi vabandust, et ei näinud ette perega tegelemist on ülimalt loll -> jõulud ju.

                      lisaks ütles, et ta on afk, aga tõi välja miskid ime nimed ilma põhjendustega. kust ta võtab neid? mian olen põhi tule all ja siis tuleb mind kaitsma. lootes homsele alibile?
                      Ranka pakub välja siin 2 nime, kes mu meelest on suht hundused. Hmm.. Eyestabber või Timz on raudselt 1 hundudest.




                      Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                      Sry poisid ja tüdrukud et afkin veits. Ei näinud ette millegipärast, et jõulude ajal veedan perega aega. Hetkel hundiks väga kedagi tembeldada ei oska, aga mingi külade list on olemas.

                      Imo külad:

                      Klaas
                      Bwg
                      blizkaa
                      ranka
                      q_q

                      Täna võtaks näiteks Visa, emma, timz ?
                      See list on väga kahtlane mu meelest. Külade alla on lükanud mulle tundub 1 hundu, kes oli siis ranka. Ja lynchide all pakkus välja
                      2 küla ja Timz kes mulle tundub hundune.

                      Just sayin, et kui ma oleks hunt, siis teeks sarnase listi. Lükkaks mõne hundu külade alla ja pakuks lynchiks listi, kus ka üksik hunt sees.


                      Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                      Mõtlesin ka ise see välja tuua, aga mõtlesin et see ni obvious, et pole mõtet. Laseks parem Visal püüda homme ennast veel postidega kuidagi reeta (või teisi hunte).
                      Mis arvad muidu, oleks see kavalam olnud ehk? Edaspidiste mängude jaoks siis või niisama filosofeerimiseks (siin täna enam vist actioniks ei lähe ju)
                      Eluvennake nii kindel mu hundisuses. Ei tea kust otsast see tuli lambist??



                      ---------------------


                      My guess is Eluvend ja Eyestabber/Camu on hundid siin.

                      Edu kõigile.

                      Comment

                      • Emma
                        Grinder
                        • Mar 2013
                        • 529

                        #356
                        Re: Werewolf 21 mänguteema!

                        Kurat. Ma nagu usun sind juba, tead.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #357
                          Re: Werewolf 21 mänguteema!

                          Hea list. Ma ise vaatasin ka seda ranka posti, kus ta eye ja timpzi välja tõi. Tundus kahtlane.
                          eyestabber

                          Ma muidugi ei saa siiani aru, kust otsast ma hundine olen, kui mina ranka rongi tegin üldse ju. Selleks poleks olnud mingit vajadust.

                          Comment

                          • Emma
                            Grinder
                            • Mar 2013
                            • 529

                            #358
                            Re: Werewolf 21 mänguteema!

                            Ses osas olen nõus visaga, et camu reaktsioonid on naljakad olnud. Lihtsalt a la mingi "sul sitad readid" ja "sa oled loll" jne. Võtaks täna hoopis eyestabberi?

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #359
                              Re: Werewolf 21 mänguteema!

                              võime muidugi eluvenna ka võtta. See lendas ka mulle esimesel päeval peale. Seega kana kitkuda.

                              Comment

                              • eluvend
                                Grinder
                                • Sep 2010
                                • 640

                                #360
                                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust

                                Eluvennake nii kindel mu hundisuses. Ei tea kust otsast see tuli lambist??
                                LOL.
                                Bluffid siin ennast zombiks, keda sa ilmselt eiole. Jääd sellega vahele ja siis tuled välja sellise lausega? Srsly?

                                Comment

                                Working...