Werewolf 21 mänguteema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Emma
    Grinder
    • Mar 2013
    • 529

    #301
    Re: Werewolf 21 mänguteema!

    Lol oleksin peaaegu bussist maha jäänd teie pärast, nii süvenenult lugesin peatuses.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #302
      Re: Werewolf 21 mänguteema!

      See muidu lol, et me ei keegi selle peale ei tulnud kohe, et zombie peaks kohe hard claimima.

      See pole mingi power role, s.t hundid ei tapa teda over KT jahtimise/strong player killide.

      Aga hunt ei saa kunagi zombie claimida seega easy claim ja kohe day1 on üks lock clear küla. ^^

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #303
        Re: Werewolf 21 mänguteema!

        Algselt postitas Emma Vaata postitust
        Lol oleksin peaaegu bussist maha jäänd teie pärast, nii süvenenult lugesin peatuses.
        Hommikuti bussikas seis paremaks läinud?

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #304
          Re: Werewolf 21 mänguteema!

          jääb ranka siis?
          hakkan vanematega White house downi vaatama die hard 2 asemel:D

          Comment

          • Emma
            Grinder
            • Mar 2013
            • 529

            #305
            Re: Werewolf 21 mänguteema!

            Mida?

            Comment

            • Emma
              Grinder
              • Mar 2013
              • 529

              #306
              Re: Werewolf 21 mänguteema!

              Aa meenus. Kolisin ära, enam pole seda muret

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #307
                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                jääb ranka siis?
                hakkan vanematega White house downi vaatama die hard 2 asemel:D
                Jääb ranka.

                Comment

                • eluvend
                  Grinder
                  • Sep 2010
                  • 640

                  #308
                  Re: Werewolf 21 mänguteema!

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Visahing on outed hunt siis:









                  Ta nägi mu posti, kus ma kirjutasin, et külaelanikud ei tohi ei tohi FPSida selle zombiega.

                  Küla peaks seal insta: yep ma niisama funisin, ma pole zombie.

                  Tegelt hunt ka aga hundina raske mängida. ^^
                  Mõtlesin ka ise see välja tuua, aga mõtlesin et see ni obvious, et pole mõtet. Laseks parem Visal püüda homme ennast veel postidega kuidagi reeta (või teisi hunte).
                  Mis arvad muidu, oleks see kavalam olnud ehk? Edaspidiste mängude jaoks siis või niisama filosofeerimiseks (siin täna enam vist actioniks ei lähe ju)

                  Comment

                  • blizkaa
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 389

                    #309
                    Re: Werewolf 21 mänguteema!

                    Siis juba kollektiivselt
                    ranka

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #310
                      Re: Werewolf 21 mänguteema!

                      Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                      Mõtlesin ka ise see välja tuua, aga mõtlesin et see ni obvious, et pole mõtet. Laseks parem Visal püüda homme ennast veel postidega kuidagi reeta (või teisi hunte).
                      Mis arvad muidu, oleks see kavalam olnud ehk? Edaspidiste mängude jaoks siis või niisama filosofeerimiseks (siin täna enam vist actioniks ei lähe ju)
                      Pohui.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #311
                        Vote Count 4 to 310

                        Hääled seisuga post 4 kuni 310
                        Öö saabub 00:12:47 pärast

                        ---
                        Hääli Lynch Hääletajad
                        7 ranka blizkaa (24), karupoeg (9), Emma (17), q_q (88), camu (17), VisaHing (13), eluvend (11)
                        2 camu ranka (19), BlackWerewolfGenie (31)
                        2 VisaHing eyestabber (5), WowAwiAA (21)
                        1 Emma timz0333 (28)
                        1 ei ole hääletanud KristjanLaas (8)
                        :00 loeb :01 ei loe

                        Comment

                        • Emma
                          Grinder
                          • Mar 2013
                          • 529

                          #312
                          Re: Werewolf 21 mänguteema!

                          Kahtlaselt vaikne jälle jajap

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #313
                            Re: Werewolf 21 mänguteema!

                            Algselt postitas Emma Vaata postitust
                            Kahtlaselt vaikne jälle jajap
                            Kui hundid ranka/visa siis viimasel hundil küll enam midagi rabeleda pole.

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #314
                              Vote Count 4 to 313

                              Hääled seisuga post 4 kuni 313
                              Öö saabub 00:04:08 pärast

                              ---
                              Hääli Lynch Hääletajad
                              7 ranka blizkaa (24), karupoeg (9), Emma (18), q_q (89), camu (17), VisaHing (13), eluvend (11)
                              2 camu ranka (19), BlackWerewolfGenie (31)
                              2 VisaHing eyestabber (5), WowAwiAA (21)
                              1 Emma timz0333 (28)
                              1 ei ole hääletanud KristjanLaas (8)
                              :00 loeb :01 ei loe

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #315
                                Re: Werewolf 21 mänguteema!

                                Nii kindel ma pole kunagi üheski lynchis olnudki vist.

                                Kui ranka küla siis reevaluate life.

                                Comment

                                Working...