Re: Werewolf 21 mänguteema!
Tra no mis asja sa ajad. Ise paned räigelt mööda ja üritad seda minu kaela ajada.
Ma polnud sind isegi kordagi hääletanud selle hetkeni kus sa mult uurima hakkasid kus sa slippisid.
Olin hääletanud wulfiseid, sina olid lihtsalt hundikombos kuna tundus nagu bro'd lendasite selle ranka vaguni otsa.
Nüüd kus sa väidad, et ma räägin, et sa slippisid ja olen lammas sellepärast vot ei ole ise oled. Ja see, et mult pärima hakkasid kus slippisid on wulfine pole minu süü.
Algselt postitas camu
Vaata postitust
Ma polnud sind isegi kordagi hääletanud selle hetkeni kus sa mult uurima hakkasid kus sa slippisid.
Olin hääletanud wulfiseid, sina olid lihtsalt hundikombos kuna tundus nagu bro'd lendasite selle ranka vaguni otsa.
Nüüd kus sa väidad, et ma räägin, et sa slippisid ja olen lammas sellepärast vot ei ole ise oled. Ja see, et mult pärima hakkasid kus slippisid on wulfine pole minu süü.

Comment