huntidel keeruline see mäng ei saa BWG'd hundiks tembeldada siis ongi jälle "sita" keeramine mulle tundub küll, et ma olen hetkel rohkem mängu lahendanud kui seda oled sina camu ja sa suht wulfid ka veel otsa. Sobid mõlemasse kombosse Visa ja Camu aga kuna sa nüüd oled valmis teda hääletama siis võib camu ja stabber ka olla.
Obviously mul on BWG-sündroom ka alles ja see kõik võib täitsa vabalt mööda olla aga enne uut aastat ei tasu muutusi teha.
+Lenc mainis, et ma näen slippe aga ei haara kinni ja ongi minu suurim leak.
Comment