WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #301
    Re: WW #19 Game thread

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Listid on tähtsad. sest ütleme kui sa kellegil peeked wolf, siis su list annab väga palju infot.
    novot, aga ma pole KT ja ma olen kahe päeva jooksul piisavalt ära põhjendanud ära miks sina oled hunt. ja muideks terve selle aja jooksul pole sa ühtegi korraliku põhjendust andnud minu argumentide kohta, mis sinu pihta suunatud

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #302
      Re: WW #19 Game thread

      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
      novot, aga ma pole KT ja ma olen kahe päeva jooksul piisavalt ära põhjendanud ära miks sina oled hunt. ja muideks terve selle aja jooksul pole sa ühtegi korraliku põhjendust andnud minu argumentide kohta, mis sinu pihta suunatud
      Ma ütlesin, et kui sina oled kellegi peek, ja peeked wolf, siis on see list hea.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #303
        Re: WW #19 Game thread

        Yolpa kellega ma koos olen?

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #304
          Re: WW #19 Game thread

          Yolpa kas kavatsed mu öösel tappa?

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #305
            Re: WW #19 Game thread

            ma ei tea, mul ei ole õrna aimugi, senikaua kuni sa minu ühegile postile pmst adekvaatset vastust pole andud ja käid oma listide mulle peale, ei viitsi ka mina siin väga analüüsida. tänaseks ööseks piisab mulle ainult sinu hääletamisest ja küll homme selle tagajärjel ka midagi kooruma hakkab.

            Ja btw, hundina mingi küla poole võtmine esimesel päeva ei tundu küll raketiteadus olevad, ja imo sa võtsid kõige obv liini, nii kui rahvas hakkas rankat kahtlustama, teadsid, et tema kaitsmine võib sulle hiljem kasuks tulla.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #306
              Re: WW #19 Game thread

              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
              ma ei tea, mul ei ole õrna aimugi, senikaua kuni sa minu ühegile postile pmst adekvaatset vastust pole andud ja käid oma listide mulle peale, ei viitsi ka mina siin väga analüüsida. tänaseks ööseks piisab mulle ainult sinu hääletamisest ja küll homme selle tagajärjel ka midagi kooruma hakkab.

              Ja btw, hundina mingi küla poole võtmine esimesel päeva ei tundu küll raketiteadus olevad, ja imo sa võtsid kõige obv liini, nii kui rahvas hakkas rankat kahtlustama, teadsid, et tema kaitsmine võib sulle hiljem kasuks tulla.
              sa mul peeked wolf, mis selle peale ütled

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #307
                Re: WW #19 Game thread

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                sa mul peeked wolf, mis selle peale ütled
                sa tahad, et ma ütleksin, et ma küla? ma ei kujuta ette kah, obv ajad sitta ju:D

                jumala närvi ajab see seinaga rääkimine juba

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #308
                  Re: WW #19 Game thread

                  Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                  sa tahad, et ma ütleksin, et ma küla? ma ei kujuta ette kah, obv ajad sitta ju:D

                  jumala närvi ajab see seinaga rääkimine juba
                  no aga peeked wolf, mis saab nüüd :(

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #309
                    Re: WW #19 Game thread

                    Nüüd vist pizdez :D:D

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #310
                      Re: WW #19 Game thread

                      Nii sinu kui minuga

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #311
                        Re: WW #19 Game thread

                        igatahes, minu mõsitus on otsas, see idioot on suutnud mu kell 12 õhtul enne homme hommikust eksamit nii endast välja viia oma sisutühja aruteluga siin. igatahes ma lähen magama, ilmselt ei ärka ka hommikul varem üleski, kuna siin on piisavalt materjali mille põhjal teised oma otsuse saaksid teha.

                        VisaHing

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #312
                          Re: WW #19 Game thread

                          Sorry kutid. Aga mul alates homsest ülibusy. Ilmselt ei saaks eriti online olla ja ma kardan, et see oli juba suht obv, et ma KT.
                          Mul Soomest pere taas küla ja siis kvaliteetaeg perega. Tegin sita mängu ausaltöeldes ja ei oska KT-na mängida.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #313
                            Re: WW #19 Game thread

                            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                            igatahes, minu mõsitus on otsas, see idioot on suutnud mu kell 12 õhtul enne homme hommikust eksamit nii endast välja viia oma sisutühja aruteluga siin. igatahes ma lähen magama, ilmselt ei ärka ka hommikul varem üleski, kuna siin on piisavalt materjali mille põhjal teised oma otsuse saaksid teha.

                            VisaHing
                            Mõttetu enam postitada jah, kui sa lock clear peeked wolf irww.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #314
                              Re: WW #19 Game thread

                              Õhtul postitan oma info kõik mis mul on.

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #315
                                Re: WW #19 Game thread

                                Krt, ei olnud vaja välja tulla veel

                                Comment

                                Working...