WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #271
    Re: WW #19 Game thread

    WoW kellega ma olen koos, kui sa arvad et ma wolf? Ütle see nimi välja :)

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #272
      Re: WW #19 Game thread

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Ma ei ürita liidrit mängida vaid juhtusin ainukesena online olema ja lahendama mängu. Jõudsin järeldusele, et most likely oled sina koos Yolpaga wolfipaar. Muidugi 100% ma ei saa seda öelda, aga hakkajad külad suudavad ise ka kõik info üles otsida ja omad järeldused teha.
      Saan aru, et mina kuna olin erroris, miks Yolpa? Kuidas sidusus tuleb. Endiselt räägime Timzist?

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #273
        Re: WW #19 Game thread

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        WoW kellega ma olen koos, kui sa arvad et ma wolf? Ütle see nimi välja :)
        Ei

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #274
          Re: WW #19 Game thread

          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
          Saan aru, et mina kuna olin erroris, miks Yolpa? Kuidas sidusus tuleb. Endiselt räägime Timzist?
          Tavai kuigi turna käib, siis võin vaikselt postid ja info välja tuua, miks teie hundid koos.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #275
            Re: WW #19 Game thread

            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            Ei
            irwww... noh millest me räägime.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #276
              Re: WW #19 Game thread

              Pane oma külade listid actual reasonitega. Siis hakka minult nõudma.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #277
                Re: WW #19 Game thread

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                Pane oma külade listid actual reasonitega. Siis hakka minult nõudma.
                Nop. Mina küsisin enne seega, ma ootan Yolpa ja sinu liste. Tahate ennast clearida? Tavai visake listid üles kes on küla ja kes on hundid.

                Siis tulen alles mina oma listidega välja. Tahad aidata mängu lahendamisele kaasa? Palun sind viska list üles, Yolpa samuti.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #278
                  Re: WW #19 Game thread

                  In in the middle of mõlemad on külad.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #279
                    Re: WW #19 Game thread

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    In in the middle of mõlemad on külad.
                    Hääleta palun Yolpa.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #280
                      Re: WW #19 Game thread

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Nop. Mina küsisin enne seega, ma ootan Yolpa ja sinu liste. Tahate ennast clearida? Tavai visake listid üles kes on küla ja kes on hundid.

                      Siis tulen alles mina oma listidega välja. Tahad aidata mängu lahendamisele kaasa? Palun sind viska list üles, Yolpa samuti.
                      Listid ei ole üldse lahedad imo, mis selle infoga peale hakkad?

                      Kui mul oleks tugev read 2 mängija kohta, siis ma pushiks ühte täiega ja teist pigem hoiaks üldse oma postidest väljas samal päeval.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #281
                        Re: WW #19 Game thread

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        Listid ei ole üldse lahedad imo, mis selle infoga peale hakkad?

                        Kui mul oleks tugev read 2 mängija kohta, siis ma pushiks ühte täiega ja teist pigem hoiaks üldse oma postidest väljas samal päeval.
                        Küll sa hiljem arusaad, miks ma tahan liste näha.

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #282
                          Re: WW #19 Game thread

                          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                          Miks ei ole Visa hunt? Võimalikust hundist/peeked hundist on alati mõtet rääkida kõigiga. Mis juttu sa ajad.
                          Visa ei ole hunt, sest ta ainuke vend, kes üldse ranka lynchi vastu midagi poole sõnaga ütles, wolfina poleks isegi vaja olnud. Mida meil timzist rääkida on siis? Ta mingi 5 posti teinud ju, mis kasu meil sellest arutelust oleks kui ta a. wolf ja b. küla?

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #283
                            Re: WW #19 Game thread

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Küll sa hiljem arusaad, miks ma tahan liste näha.
                            Ootad kuhu poole majority kaldub ja siis otsustad kas antispewda.
                            Minu list on välja pandud btw.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #284
                              Re: WW #19 Game thread

                              Algselt postitas overbet Vaata postitust
                              Visa ei ole hunt, sest ta ainuke vend, kes üldse ranka lynchi vastu midagi poole sõnaga ütles, wolfina poleks isegi vaja olnud. Mida meil timzist rääkida on siis? Ta mingi 5 posti teinud ju, mis kasu meil sellest arutelust oleks kui ta a. wolf ja b. küla?
                              Overbet jagas pointi ilusti ära. :)

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #285
                                Re: WW #19 Game thread

                                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                                Ootad kuhu poole majority kaldub ja siis otsustad kas antispewda.
                                Minu list on välja pandud btw.
                                Wow, kellega ma koos wolf olen?

                                Comment

                                Working...