WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #346
    Vote Count 175 to 345

    Hääled seisuga post 175 kuni 345
    Öö saabub 4:37:43 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    4 yolpa Emma (1), KristjanLaas (11), overbet (13), VisaHing (85)
    2 VisaHing yolpa (15), WowAwiAA (43)
    1 ei ole hääletanud timz0333 (2)

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #347
      Re: Vote Count 175 to 345

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      Hääled seisuga post 175 kuni 345
      Öö saabub 4:37:43 pärast

      ---
      Hääli Lynch Hääletajad
      4 yolpa Emma (1), KristjanLaas (11), overbet (13), VisaHing (85)
      2 VisaHing yolpa (15), WowAwiAA (43)
      1 ei ole hääletanud timz0333 (2)
      Päris naljakas pilt ausaltöeldes. Wow ja Yolpa mõlemad mu peal. Kõik külad on Yolpa peal. Timz ainukesena seal kahtlasena.

      :D

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #348
        Re: Vote Count 175 to 345

        Kui WoW oleks KÜLA siin spotis, siis:

        * ta oleks arusaanud, et ma olen küla mitte hunt.
        * ta oleks uskunud mu KT claimi
        * ta oleks lükanud hääle Yolpa peale, mingil põhjusel ta seda ei teinud.

        Comment

        • Emma
          Grinder
          • Mar 2013
          • 529

          #349
          Re: WW #19 Game thread

          Ok vaatasin veits üle need asjad siin. Ma ka millegipärast visa claimi ei usu, kui insta wolf selle pärast, siis whatever. Visa ja wowa most likely siiski külad, vaadates mida te toodate siin. Yolpa über wolfine, kuigi jah rankaga panin mööda aga nii tundus. Kes veel siis peale yolpa, klaas äkki? Viimati kt-na hullult lahendas, aga nüüd tagasihoidlikum.

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #350
            Re: WW #19 Game thread

            Algselt postitas Emma Vaata postitust
            Ok vaatasin veits üle need asjad siin. Ma ka millegipärast visa claimi ei usu, kui insta wolf selle pärast, siis whatever. Visa ja wowa most likely siiski külad, vaadates mida te toodate siin. Yolpa über wolfine, kuigi jah rankaga panin mööda aga nii tundus. Kes veel siis peale yolpa, klaas äkki? Viimati kt-na hullult lahendas, aga nüüd tagasihoidlikum.
            what
            the
            fuck

            Visa fakeclaimis su arust, ehkki keegi pole counterclaiminud, vaatamata sellele, et ta (sinu arust) fakeclaimis, on ta villa ja klaas on top wolf kandidaat, kes on peeked küla.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #351
              Re: WW #19 Game thread

              For sure keegi usub praegust hääletust vaadates et 2 hunti pushivad visa :D?

              kristjanlaas

              Comment

              • Emma
                Grinder
                • Mar 2013
                • 529

                #352
                Re: WW #19 Game thread

                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                what
                the
                fuck

                Visa fakeclaimis su arust, ehkki keegi pole counterclaiminud, vaatamata sellele, et ta (sinu arust) fakeclaimis, on ta villa ja klaas on top wolf kandidaat, kes on peeked küla.
                Õige kt kaitsmiseks vabalt ju. Ja kuna ei usu, siis pole ta öeldud peekid ka olulised mu jaoks. Yolpat hääletan ta enda jutu põhjal

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #353
                  Re: WW #19 Game thread

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  For sure keegi usub praegust hääletust vaadates et 2 hunti pushivad visa :D?

                  kristjanlaas
                  KristjanLaas on no1 peek. miks teda hääletad?

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #354
                    Re: WW #19 Game thread

                    Asi läheb suht huvitavaks. Emma ja Timz tunduvad nüüd järsku samuti veits kahtlased.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #355
                      Re: WW #19 Game thread

                      Algselt postitas Emma Vaata postitust
                      Ok vaatasin veits üle need asjad siin. Ma ka millegipärast visa claimi ei usu, kui insta wolf selle pärast, siis whatever. Visa ja wowa most likely siiski külad, vaadates mida te toodate siin. Yolpa über wolfine, kuigi jah rankaga panin mööda aga nii tundus. Kes veel siis peale yolpa, klaas äkki? Viimati kt-na hullult lahendas, aga nüüd tagasihoidlikum.
                      Sama reaktsioon, mis Overbetil. Mis krdi post see on. Omg hääleta või sind homme.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #356
                        Re: WW #19 Game thread

                        Ma ei saa aru, miks Timz ja Emma ei usu mu claimi. Miks Timz hääletab klaasi ja miks Emma toodab segast.

                        dafoq ://

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #357
                          Re: WW #19 Game thread

                          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                          igatahes, minu mõsitus on otsas, see idioot on suutnud mu kell 12 õhtul enne homme hommikust eksamit nii endast välja viia oma sisutühja aruteluga siin. igatahes ma lähen magama, ilmselt ei ärka ka hommikul varem üleski, kuna siin on piisavalt materjali mille põhjal teised oma otsuse saaksid teha.

                          VisaHing
                          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                          Dunno ma teen powernapi.

                          Yolpa reaktsioon oli : '' Ah ma ei tea mis juttu sa ajad. Sinuga mõttetu vaielda ma magama ära ''
                          WoW reaktsioon oli : '' Ah ma ei usu VisaHinge claimi ja ma lähen magama ära ''

                          Mõlemad läksid magama rofl.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #358
                            Re: WW #19 Game thread

                            Ma suren ju täna öösel nii või naa, et miks mitte mind uskuda? Kui ma homme olen elus, siis olen obvious hunt ju. Ma ei teeks day2 keset päeva fake claimi :S

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #359
                              Vote Count 175 to 358

                              Hääled seisuga post 175 kuni 358
                              Öö saabub 0:42:13 pärast

                              ---
                              Hääli Lynch Hääletajad
                              4 yolpa Emma (3), KristjanLaas (11), overbet (14), VisaHing (93)
                              2 VisaHing yolpa (15), WowAwiAA (43)
                              1 KristjanLaas timz0333 (3)

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #360
                                Re: WW #19 Game thread

                                Timz krdi roflwaffel, Ütle nüüd et sa oled teine hunt, kes ei julge enda häält kuhugi poole liigutada ja lükkasid hoopis täiesti random.ee KristjanLaas.

                                Comment

                                Working...