Ma ei viitsi enam midagi kirjutada, kuna uneaeg ammu juba, lihtsalt vaadake korra visa postid mis on minule suunatud, seal pole mitte ühtegi argumenti, vaid mingite listide nõudmine, ma ei mängi seda mängu mingite listide pärast tegemiseks. Wowa on sult 2 korda küsind põhjendust minu hääletamiseks, millele oled vastuseks andud "hääletage yolpa".
overbeti arvasin hundiks olema, kuna arvasin, et klaas küla ja kellegil ju peab peek olema. ilmselgelt muidugi laas midagi muud.
igatahes, kui küla tahab omale käru keerata, lynchige mind, muidu soovitan kiire pilk neile sisutühjadele visahinge postidele teha ja sealt omad järeldused teha.
ausaltöeldes pole mul õrna aimugi, kes võib hunt olla, aga ei suuda uskuda et visa külana nii pika kaarega mööda paneb ja suudaks oma külasid nii raskelt pushida, ilma omamata ühtegi korraliku argumenti
Ma ei viitsi enam midagi kirjutada, kuna uneaeg ammu juba, lihtsalt vaadake korra visa postid mis on minule suunatud, seal pole mitte ühtegi argumenti, vaid mingite listide nõudmine, ma ei mängi seda mängu mingite listide pärast tegemiseks. Wowa on sult 2 korda küsind põhjendust minu hääletamiseks, millele oled vastuseks andud "hääletage yolpa".
overbeti arvasin hundiks olema, kuna arvasin, et klaas küla ja kellegil ju peab peek olema. ilmselgelt muidugi laas midagi muud.
igatahes, kui küla tahab omale käru keerata, lynchige mind, muidu soovitan kiire pilk neile sisutühjadele visahinge postidele teha ja sealt omad järeldused teha.
ausaltöeldes pole mul õrna aimugi, kes võib hunt olla, aga ei suuda uskuda et visa külana nii pika kaarega mööda paneb ja suudaks oma külasid nii raskelt pushida, ilma omamata ühtegi korraliku argumenti
aah, eelmine mäng siis kui te hakkasite rääkima, et te ei mängi enam isiklikel põhjustel kellegi teise mängija vastu, sinu puhul siis ranka situatsioon. Eks ma rohkem flippasin üle ja olin lihtsalt kettas, et miks üldse mängite kui kriitikat ja isiklikuks minemist kardate. Jätame siis selle teema.
no muidugi pushib visa mind, ei mahtundki varem pähe miks, aga tüüp teeb oma standart hundi played mida meilegi eelmine mäng üritas peale suruda. "esimese päeva küla, kes kõige rohkem eksib ja mööda paneb, see läheb järgmise päeva lynchiks, sest tema pole ju usaldusväärne", siinkohal siis mina, kes rankat pushis esimesel päeval. obv, et ma täppi kohe ei pannud. Isegi kui sa küla oled siis kahetsen väga, et sinu rongi esimesel päeval käima ei pannud, isegi kui küla oled, oled ilge mun-n mängija
no muidugi pushib visa mind, ei mahtundki varem pähe miks, aga tüüp teeb oma standart hundi played mida meilegi eelmine mäng üritas peale suruda. "esimese päeva küla, kes kõige rohkem eksib ja mööda paneb, see läheb järgmise päeva lynchiks, sest tema pole ju usaldusväärne", siinkohal siis mina, kes rankat pushis esimesel päeval. obv, et ma täppi kohe ei pannud. Isegi kui sa küla oled siis kahetsen väga, et sinu rongi esimesel päeval käima ei pannud, isegi kui küla oled, oled ilge mun-n mängija
Nop. Overbet eksis eile ju Rankaga. Teised lihtsalt follosid suht.
Pigem hundid on kõik külad, Kahtlaste all on kõik külad. Külade all on kõik külad. Kuhu Wowi panid :( ?
wow polnud selleks hetkeks midagi postitanudki, ja ma ei saa endiselt aru mida need listid sulle annavad? täpselt nagu laas mainis, siis milleks vaja üleliigset infot jagada. Imo peaks just hundid need olema, kes neid krdi liste nuiiavad, et teada saada, mis suunas küladel mõte liigub ja keda tanki saaks panna
Comment