WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #256
    Re: WW #19 Game thread

    Ma olen parked once again.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #257
      Re: WW #19 Game thread

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      Ma olen parked once again.
      pole hullu. Parki aga julgelt. Kui sa oleks küla, siis saaksid aru, et ma küla :) Aga kuna sa hunt, siis sa ei peagi arusaama sellest, vaid sa tead seda isegi.

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #258
        Re: WW #19 Game thread

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        pole hullu. Parki aga julgelt. Kui sa oleks küla, siis saaksid aru, et ma küla :) Aga kuna sa hunt, siis sa ei peagi arusaama sellest, vaid sa tead seda isegi.
        Nüüd tuleb mingi BWG laadne selfunaware jutt. Räägi readidest ja täpsemalt.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #259
          Re: WW #19 Game thread

          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
          Nüüd tuleb mingi BWG laadne selfunaware jutt. Räägi readidest ja täpsemalt.
          Ootan Yolpa listi küladest ja hunditest. Enne ei tee midagi.

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #260
            Re: WW #19 Game thread

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust


            Ma ei oskaks kellegi teisega minna peale overbet ise. See post sulle 1 min enne päeva lõppu, et miks sa varem ei tulnud oma infoga on väga wtf. Samal ajal kui selline vaikus alates paarist h-st enne lõppu on, siis see on minu arust see mäng kõige suurem tell üldse, et tegu on külaelaniku peal oleva rongiga. Lihtsalt alati on nii, hundid ei riski alati seal ja hakkavad suht snap tööle kui mingigi rong neile liikuma hakkab ja siis on alati korralik postidetulv tulemas, sest tõmbavad teisi ka kaasa samal kui külaelanikelon suht meh, sest niikuinii ei tea kindlalt kes on hunt. Miskipärast arvasid sina aga, et see tähendab seda, et hundid frozesid hirmust saada grilled su poolt ja siis pigem ohverdavad ühe endast, sest muidu tõmbad teise ka vahele vms? Üldse sellist huntide poolset freezimist ei tule lihtsalt kunagi ette, see on mingi linnalegend, et isegi kogenematud hundid ei oska tule all postida ja frozevad. Effektiivsuslevel sellises olukorras on see, mis kõigub, aga keegi end täis ka siiski ei lase.
            a mis ma valesti ütlesin siis

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #261
              Re: WW #19 Game thread

              WowAwiAA

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #262
                Re: WW #19 Game thread

                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                WowAwiAA
                mmmmm. Räägime lähemalt.

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #263
                  Re: WW #19 Game thread

                  Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                  mmmmm. Räägime lähemalt.
                  Visa pole wolf ja sa saad sellest ise ka aru. Miks sa arvad, et mina ei saa?

                  Teiseks, sa tahad timzist rääkida, kellest pole väga mõtet rääkida, sest ma pushisin teda eilseks peegiks, st me saame nkn kunagi suure tõenäosusega teada, kes ta on. Sa üritad lihtsalt tolmu üles keerutada.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #264
                    Re: WW #19 Game thread

                    Algselt postitas overbet Vaata postitust
                    Visa pole wolf ja sa saad sellest ise ka aru. Miks sa arvad, et mina ei saa?

                    Teiseks, sa tahad timzist rääkida, kellest pole väga mõtet rääkida, sest ma pushisin teda eilseks peegiks, st me saame nkn kunagi suure tõenäosusega teada, kes ta on. Sa üritad lihtsalt tolmu üles keerutada.
                    Miks ei ole Visa hunt? Võimalikust hundist/peeked hundist on alati mõtet rääkida kõigiga. Mis juttu sa ajad.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #265
                      Re: WW #19 Game thread

                      Visa ei leia külasid, surub slankivaid playereid. Absoluutselt hundine. Visa hunditooni ma ei tunne tbh.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #266
                        Re: WW #19 Game thread

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Visa ei leia külasid, surub slankivaid playereid. Absoluutselt hundine. Visa hunditooni ma ei tunne tbh.
                        slankivaid, ehk siis? mis see tähendab

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #267
                          Re: WW #19 Game thread

                          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                          Visa ei leia külasid, surub slankivaid playereid. Absoluutselt hundine. Visa hunditooni ma ei tunne tbh.
                          S.t ta tuli d2 liidrina mängima. Yet ta ei anna põhimõtteliselt tegelikku panustki.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #268
                            Re: WW #19 Game thread

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            slankivaid, ehk siis? mis see tähendab
                            No absent playerid pmslt noh. Nagu alguses mainisin.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #269
                              Re: WW #19 Game thread

                              Midagi sellist.
                              #267 oli Visa tooni kohta.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #270
                                Re: WW #19 Game thread

                                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                                S.t ta tuli d2 liidrina mängima. Yet ta ei anna põhimõtteliselt tegelikku panustki.
                                Ma ei ürita liidrit mängida vaid juhtusin ainukesena online olema ja lahendama mängu. Jõudsin järeldusele, et most likely oled sina koos Yolpaga wolfipaar. Muidugi 100% ma ei saa seda öelda, aga hakkajad külad suudavad ise ka kõik info üles otsida ja omad järeldused teha.

                                Comment

                                Working...