Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1291
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Klaas sa teed külale karuteene, jälle oma eyestabberi surumisega, top suspecte ei tohi wolf fakepeekida, sellest räägitud.
    ausalt mine perse. selle postita saad sina ja laas mult küla readi. miks te arutate kt jama siin ? seda, et äkki laas ei teinudki fake claimi? et ikka hundiks saaks aru, et ei ole fake claim jne? seda teemat ei tohi puudutada? või äkki loll kt tuleb ise välja ? jeesver milleks ?

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #1292
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Klaas KT oleks, ta peekiks stabberi n0 kohe kindlalt. See on BS. drop it.

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #1293
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Ma oleks täna nagunii strong player kill, peerid olid maas. hard claimi polnud vaja, but oh well.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #1294
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Anyway eluvend sa permanent frozen w?

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #1295
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Ranka aitäh selle Maxi - küla readi eest :D Nii lebolt saigi su clearitud.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1296
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
              Ranka aitäh selle Maxi - küla readi eest :D Nii lebolt saigi su clearitud.
              huh what? loe mu maxi kommentaari. ja ma ei cleari mitte kedagi mitte kunagi 100% külaks. never. vastupidi küll.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #1297
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                Ranka aitäh selle Maxi - küla readi eest :D Nii lebolt saigi su clearitud.
                Oled kindel?

                Lugesin ahvi postid uuesti läbi ja enam ei taha hääletada teda. Pigem eluvend top kandidaat nüüd

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #1298
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  huh what? loe mu maxi kommentaari. ja ma ei cleari mitte kedagi mitte kunagi 100% külaks. never. vastupidi küll.
                  Seda ma räägingi.

                  Comment

                  • taavi
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 684

                    #1299
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas poolakas Vaata postitust
                    avicii hääletajad:

                    qq
                    ahv kongost
                    eluvend
                    dnb .. muudab ranka .. muudab yolpa
                    emma
                    ranka
                    bwg
                    Tupac
                    yolpa
                    IA


                    Siin on kindlasti keegi hunt, ja miks dnb hüppab ühelt teisele ennem lõppu? Kahtlane ju? Lõpus, isegi kui enamus on valinud väljaminejateks avicii ja ranka, siis muudab yolpa peale, kes on suht random tol hetkel. Nagu peidaks oma double vote?
                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    aa dnb oli minu peal ja siis libises yolpa peale. dnb miks häält muutsid? kui kahekeelne hundiussike, siis võid juba outida end, sest sa oled paljastatud.
                    dnb pole siiani sellele vastanud?
                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    Väike list ka siis:
                    eyestabber - olen wolfinud temaga koos, ta distantseerub rünnakutest. Siin ta aga rünnaku alla saades muutub väga kaitsvaks. Tal oli d1 kõige hundisem post, aga esimese argumendi tõttu nõus muust mööda vaatama.
                    Timz - Ei osanud teda readida kuniks ta ühe hundi mängu tegi, see siin on ta küla mäng.
                    yolpa - teadagi miks
                    dnbftw - teadagi miks
                    maxi - tema d1 plaan

                    Ahv kongost - hundine toon, lurkis teemat ja viskas lurkides random kommentaare, lisaks see kuidas ta õhtul hääle ranka peale viskas "ütles, et kui ranka küsib teemas kas 5 post on min kas siis ranka küla ei peaks olema. Samas postis viskab hääle Ranka peale".
                    Klaas - See ei ole ta külamäng
                    Miks?
                    Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                    Kas keegi mäletab muidu, kuidas Taavi enda viimases mängus ( see vist oli enne suve ) ära readiti day1 hundina? Kuidagi väga lihtsalt käis see.
                    Oma viimases mängus olin gimmickuga küla

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #1300
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas taavi Vaata postitust

                      Miks?
                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Mina KT, n0 peek on yolpa, n1 peekisin dnb, kes sketchis out mu, sarnase pool trollimis teemaga nagu BWG tegi kes esimest korda oma gimmeck BWG alt mängis hundina. Ta trollis ja ajas täpselt sarnast juttu.
                      Seks

                      Comment

                      • taavi
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 684

                        #1301
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        tiigrikutsu?

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #1302
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Teeme eluvenna?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1303
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Pinge tõuseb. Ma käin poes ära ja toon suitsu. #100 posti peaks selle aja sees min. tulema.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #1304
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                              Ma ei mängi ühtegi mängu enam siin kui sa mind lynchid peale mu pinky promiseid.
                              Du-ude ma rääkisin sellest korrast, kui esimest korda BWG alt mängisid ja hunt olid. SIis tulid jutuga, et hundid su kanepi ja naise ära viinud ja sarnane troll nagu DNB poolt seekord.

                              Comment

                              • eluvend
                                Grinder
                                • Sep 2010
                                • 640

                                #1305
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                                Anyway eluvend sa permanent frozen w?
                                jõudsin just koju. nüüd olemas

                                Comment

                                Working...