Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
mul pole mingeid riide. no kuna kardaan, eluvend ja maxi tunduvad külad, siis lähen ikka nende rongiga kaasa. üritan järgmistel päevadel vähe varem ärgata ja teemas olla :D
rahvavaenlane
mul pole mingeid riide. no kuna kardaan, eluvend ja maxi tunduvad külad, siis lähen ikka nende rongiga kaasa. üritan järgmistel päevadel vähe varem ärgata ja teemas olla :D
rahvavaenlane
Comment