Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1171
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    peek ei ole kasulik. oleks ta blokker, 2x hääletaja, või eile oma killi ära raisanud, siis ta oleks täna aktiivsem. ma ütlen, et tal on seal oma varu mida ta hoiab. kas tänases või homseks. ta peab täna minema
    wow? loll küla või veel lollim hunt. kes lahkab külade powerrolle nimeliselt?

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #1172
      Vote Count 844 to 1171

      Hääled seisuga post 844 kuni 1171
      Öö saabub 03:40:59 pärast

      ---
      Hääli Lynch Hääletajad
      3 rahvavaenlane poolakas (22), Maxi (9), Emma (8)
      2 Tupac KristjanLaas (49), timz0333 (22)
      1 WowAwiAA ranka (69)
      1 taavi Ahv Kongost (11)
      1 KristjanLaas rahvavaenlane (14)
      1 timz0333 Tupac (5)
      1 Ahv Kongost eyestabber (25)
      1 ranka BlackWerewolfGenie (28)
      9 ei ole hääletanud yolpa (13), WowAwiAA (35), taavi (0), pilme10 (0), kardaanirist (7), IamAllin (2), eluvend (0), Dnbftw (0), Char (5)

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #1173
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        küla:

        Emma
        Dnb
        Maxi
        yolpa
        poolakas

        hundid:

        klaas/wowa - üks teist. koos vaevalt.
        rahvavaenlane

        ranka tundus eilse päeva põhjal hunt. täna pigem külane. Ahv oli eile maru agar, et pikkade juhtmetega KT peekiks. ei tea, kas see mängib tema kasuks või mitte? BWG küla? taavi pigem küla? char tundub pealtnäha nagu küla, aga eilsest jonnist Maxi plaani üle aru ei saa. seletati ju ära, miks ei tööta, aga veel tänane päevgi vaja ikka seda sisse tuua. kuna Maxi plaan oli väga külane, siis char üritab selle kaudu ennast clearida? ei tea.

        see siis off the top of my head.

        Comment

        • Tupac
          Julm Donk
          • Oct 2013
          • 46

          #1174
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          timz, miks sa ikka veel häält mu peal hoiad, miks ma su arust hunt?

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #1175
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            vaikselt ikka loen seda teemat, ple täna aega kirjutada olnud eriti.

            ma obv küla, vaadake kuidas ma kaitsesin maxi teooriat esimene päev. ainuke kes tahtis hundi kätte saada.

            ärge arvake, et see oli mingi 3 kordne leveldamine, et tegelikult hundina teen seda siin siin, et teid ära petta. ei. lihtaslt, ei.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #1176
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              küla:

              Emma
              Dnb
              Maxi
              yolpa
              poolakas

              hundid:

              klaas/wowa - üks teist. koos vaevalt.
              rahvavaenlane

              ranka tundus eilse päeva põhjal hunt. täna pigem külane. Ahv oli eile maru agar, et pikkade juhtmetega KT peekiks. ei tea, kas see mängib tema kasuks või mitte? BWG küla? taavi pigem küla? char tundub pealtnäha nagu küla, aga eilsest jonnist Maxi plaani üle aru ei saa. seletati ju ära, miks ei tööta, aga veel tänane päevgi vaja ikka seda sisse tuua. kuna Maxi plaan oli väga külane, siis char üritab selle kaudu ennast clearida? ei tea.

              see siis off the top of my head.
              Nüüd kui sa mainid seda pikkade juhtmetega külatarga teemat siis ta võis agara olla kuna ta on day2 hundimõrtsukas, pikkade juhtmetega KT poleks infot kätte saanud õigeks hetkeks.

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #1177
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                never mind, mu last post ma arvan.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #1178
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas Char Vaata postitust
                  vaikselt ikka loen seda teemat, ple täna aega kirjutada olnud eriti.

                  ma obv küla, vaadake kuidas ma kaitsesin maxi teooriat esimene päev. ainuke kes tahtis hundi kätte saada.

                  ärge arvake, et see oli mingi 3 kordne leveldamine, et tegelikult hundina teen seda siin siin, et teid ära petta. ei. lihtaslt, ei.
                  in b4 char is doublevoter :D

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #1179
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                    seletati ju ära, miks ei tööta, aga veel tänane päevgi vaja ikka seda sisse tuua. kuna Maxi plaan oli väga külane, siis char üritab selle kaudu ennast clearida? ei tea.
                    tundub, et ma ei jäta jonni, sest minu jaoks ei olnud ühtegi piisavalt head seletust, et miks maxi teooria ei ole hea.

                    q_q põhjenduse kokkuvõte on selline: "lotome parem lynchimise ajal, äkki saame mõnele teisele hundile pihta"

                    ma tõin pikalt välja matemaatiliselt, kuidas maxi käik oli parim meile, ma võin sulle peale mängu selgeks teha läbi skype chati, kui sa tekstist aru ei saa siin.

                    täna ei ole maxi teooria enam nii ahvatlev, sest juba on tekkinud mingit readid ja suunad. eile oli see parim..väga vähe infot ja eelarvamuste peale baseeruvad hundijahid.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #1180
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                      sest sa pole midagi teinud, et ma sind saaks külana clearida. kaod esimesel päeval poole pealt ära. lükkad hääle ranka peale (ei vaidle vastu. ise tegin sama) ja adios. tänasel päeval pandi sind hundi kahtluse alla ja kadusid samuti teemast ära. mine tea, ehk mängisidki mario karti. pealegi ei saa aru, miks sa küla distractid 2x voterit leidmast.
                      loe mu esimest posti kus utlen, et lahen ara tana. Loe eelmise mangu loppu kus loob selgelt valja, et vihkan angleshootimist

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #1181
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas Char Vaata postitust
                        tundub, et ma ei jäta jonni, sest minu jaoks ei olnud ühtegi piisavalt head seletust, et miks maxi teooria ei ole hea.

                        q_q põhjenduse kokkuvõte on selline: "lotome parem lynchimise ajal, äkki saame mõnele teisele hundile pihta"

                        ma tõin pikalt välja matemaatiliselt, kuidas maxi käik oli parim meile, ma võin sulle peale mängu selgeks teha läbi skype chati, kui sa tekstist aru ei saa siin.

                        täna ei ole maxi teooria enam nii ahvatlev, sest juba on tekkinud mingit readid ja suunad. eile oli see parim..väga vähe infot ja eelarvamuste peale baseeruvad hundijahid.
                        No ma tegelt enne tõin juba välja, et me oleksime kätte saanud doublevoter hundi

                        aga hundid oleks saanud 3 korda Seerihuntida.

                        Doublehunt valib päevalynchiks

                        Day1 mõrtsukas

                        Huntide kill mis neil igaöö on.

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #1182
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                          No ma tegelt enne tõin juba välja, et me oleksime kätte saanud doublevoter hundi

                          aga hundid oleks saanud 3 korda Seerihuntida.

                          Doublehunt valib päevalynchiks

                          Day1 mõrtsukas

                          Huntide kill mis neil igaöö on.
                          3 korda seerihundida?? ja me saame hundi maha, PROFIT

                          aga mis eile juhtus? hundid said 3 korda seeri hundida, ja me ei saanud hundi maha + meie küla mõrtsukas sai ka seeri huntida(õnneks sai random külale pihta)

                          me oleme 2 käiku maas nüüd hundidest

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #1183
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Pigem külad:

                            maxi
                            bwg
                            ranka
                            wowa
                            klaas
                            timz 100% lock
                            kardaan
                            pilme (temast ei räägi)
                            char

                            Hundised


                            ahv
                            tupac

                            Kui saunas käidud vaatan edasi.
                            Liigutasin chari küla listi.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #1184
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                              küla:

                              Emma
                              Dnb
                              Maxi
                              yolpa
                              poolakas

                              hundid:

                              klaas/wowa - üks teist. koos vaevalt.
                              rahvavaenlane

                              ranka tundus eilse päeva põhjal hunt. täna pigem külane. Ahv oli eile maru agar, et pikkade juhtmetega KT peekiks. ei tea, kas see mängib tema kasuks või mitte? BWG küla? taavi pigem küla? char tundub pealtnäha nagu küla, aga eilsest jonnist Maxi plaani üle aru ei saa. seletati ju ära, miks ei tööta, aga veel tänane päevgi vaja ikka seda sisse tuua. kuna Maxi plaan oli väga külane, siis char üritab selle kaudu ennast clearida? ei tea.

                              see siis off the top of my head.
                              Fk see ei lähe üldse minu listiga kokku

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #1185
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                4 seeri hunti ning 0 wolfi killi:

                                1) tavaline lynch, sest keegi ei tea, kes on seer, varemgi oleme seeri day1 lynchinud (avicii)
                                2) day1 mõrtsukas
                                3) huntide kill, mis iga öö
                                4) meie mõrtuka random kill

                                Comment

                                Working...