Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1216
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    Ma ei viitsi suga enam arutada seda ausalt. Ütlesin juba et panin pange kuna arvasin, et doublevoter saab kuskil mujal hääletada kui põhivaguneid.

    Kui sa mind ikka veel sellepärast hundiks pushid peale seda ja kui ma oma sacred pinky promise ka andsin ja sa mind ikka veel edasi surud siis sa ei ole küla ja järelikult on mu hääl õigesse kohta maandunud.
    Sa ei öelnud seda! Ma ei pushy sind hundiks. Ma ütlesin, et see oli kahtlane.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1217
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
      Vale ju, me oleks saanud panna hääle iga mängija peale. Igaüks oleks lihtsalt endast järgmist hääletanud ja viimane oleks hääle pannud esimese peale.

      5 mängijat: A, B, C, D ja E


      A hääletab B-d
      B hääletab A-d
      C hääletab D-d
      D hääletab C-d


      Keda hääletab E?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1218
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        5 mängijat:


        A, B, C, D ja E


        A hääletab B-d
        B hääletab C-d
        C hääletab D-d
        D hääletab E-d
        E hääletab A-d

        Aa jup. Kõigil üks hääl

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #1219
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Sa ei öelnud seda! Ma ei pushy sind hundiks. Ma ütlesin, et see oli kahtlane.
          [QUOTE=BlackWerewolfGenie;559954]Kuule mida vilet sa ajad.

          Ranka ei ole küla siin mängus.

          Täna ma ei saanud pihta kuna ma arvasin koguaeg, et veel hääli jaguneb rohkem kui ainult 5 sellepärast ma rääkisingi sulle, et kui voter pole ühegi rongi peal siis oleks niikuinii flip. Laggisin kergelt.[/QUOTE]

          Maybe segane siis ütlesin juba ära, et panin pange kuna ma arvasin, et double voter pole vagunitel (ei arvestanud, et ainult 20 mängijat alles on, arvasin, et on rohkem)

          Hunt ei ole.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #1220
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Palun haaletage eyestabber tana

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1221
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              Palun haaletage eyestabber tana
              Minugi poolest, ongi vaikne. Ronge vist anyway double voteri jaoks ei tee? ​eyestabber

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #1222
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                Palun haaletage eyestabber tana
                Kristjan küsimus

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #1223
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Mul on tunne, et mingid matemaatilised skeemid ei lähe läbi inactive tüüpide pärast eyestabber

                  Comment

                  • Emma
                    Grinder
                    • Mar 2013
                    • 529

                    #1224
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Hoolimata armastusavaldusest jääb mu hääl rahvavaenlase peale täna. Mulle tundub, et üritab sellist nägu teha, et tal suva, et teda hääletatakse vms, lootes sellega, et hääletajad loobuvad. Kui see mingisse külapoiste plaani sobib, siis on hea. Ise pean afk minema, aga hädajuhuks hoian telefonitsi silma peal asjal.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #1225
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Palun haaletage eyestabber tana
                      Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                      hakka mind suruma, paistad külasem
                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      surun sind siis kui sa oled hunt. sa ei ole.

                      Explain

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #1226
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas Emma Vaata postitust
                        Hoolimata armastusavaldusest jääb mu hääl rahvavaenlase peale täna. Mulle tundub, et üritab sellist nägu teha, et tal suva, et teda hääletatakse vms, lootes sellega, et hääletajad loobuvad. Kui see mingisse külapoiste plaani sobib, siis on hea. Ise pean afk minema, aga hädajuhuks hoian telefonitsi silma peal asjal.
                        See on halb hääl sest kui RV on hunt siis ta on varsti peeked ja teada

                        Comment

                        • Emma
                          Grinder
                          • Mar 2013
                          • 529

                          #1227
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Aga äkki pole rv varsti peeked, vaid saame täna maha?

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #1228
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Eilse sheepi teemal veel. Sheep tuli täis viie minutiga.

                            Hundid ei jõuaks arutadagi kas osaleda või ei
                            nõustun. samas overbet osales, kes ka sisuliselt nagu hunt ju.

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            loe teist osa ka, ma ei angleshooti
                            k. ei saanud aru, mida sa selle all mõtlesid. sellest hoolimata ei saa ma ju kindel olla, et asjalood nii on. nagu ütlesin, siis oled hundine, sest ma pole suutnud sind külana clearida. see ei tähenda aga, et sa mu top kandidaat oleksid.

                            Algselt postitas Tupac Vaata postitust
                            See oli selge ju, et see maxi idee ei tööta ja ta hoidis ikka häält mu peal, kui ta küla oleks, oleks ta läinud kas ranka või avicii peale, aga ta teadis et mõlemad on külad ja siis ei hakkanud liigutamagi midagi
                            oleks läinud ranka või avicii peale? miks? sest sinna tekkisid rongid? ranka tundus hundine, aga aviciid ma küll poleks hääletanud.

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #1229
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Laas kus kadusid nüüd, mis teema on.

                              Sa ju ise ütled, et stabber pole hunt mõni tund tagasi ja nüüd peab hääletama?

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #1230
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Kelle poolt hääletama peaks ehk keda on täna suutnud hundid teistele maalida huntideks?

                                Comment

                                Working...